Kodul võib olla mitu otstarvet – mõnikord on see puhkekoht, teinekord kodukontor ja siis isiklik jõusaal. Ning vana-aastaõhtul muutub see maagiliseks peopaigaks! Meilt leiad nutikaid ja mitmekülgseid lahendusi, et oma kodu kiiresti uusaastapidustusteks valmis seada. Isegi siis, kui ruumi napib.

Pilkupüüdvad padjad

Lisa oma koju pühadevärve uute tekstiilidega. Näiteks sellel külluslikult maalähedases toonis padjakattel on tore muster ja kui sa selle diivanile viskad, ongi kiire ja taskukohane uuenduskuur tehtud.
 

Tugevad taburetid

Kolm jalga on ikka kolm jalga. See kolmejalgne taburet on imeline abilaud, millele saad asetada kõike head ja paremat. Ja mis peamine – see ei kõigu!

Veel üks sõber koputas uksele?

Kuna KYRRE taskukohaseid taburette saab virnastada, võid neid koju rohkem varuda, et iga piduline leiaks omale mõnusa koha. Ja kui tähtpäev tähistatud, tõsta need lihtsalt korraga hoiukohta.
 

Armas avatud riiul

See riiul on ühtlasi mitmekülgne puhvetkapp, mis muudab igapäevaelu natuke lihtsamaks, kuna see on igast küljest ligipääsetav.

Sama riiul, erinev eesmärk

Kui vana-aastaõhtu käes, saad selle riiuli muuta mõnusaks kohaks, kust külalised saavad omale näkse võtta.
 

Otstarbekas hoiukoht

Kui sa tahad, et su kapipealsed oleksid puhtad ja segadusevabad, täienda seda perfotahvlit SKÅDIS sarja tarvikute ja topsikutega ning loo oma asjadele lihtne hoiukoht.

Peomeeleolus perfotahvel

See perfotahvel sobib imehästi asjade igapäevaseks korrastamiseks, aga ka peotarvikute hoiustamiseks. Lihtsalt kaunista see ära ja ongi valmis!
 

Diivan igaks otstarbeks

Olenemata sellest, kas veedad kodus perega aega või korraldad talvise peoõhtu, see vastupidav diivan on alati sinuga. Sellel on eemaldatav ja masinpestav kate, nii et sa ei pea muretsema, kui kellelgi joogipoolis kogemata ümber läheb.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
EKENABBEN

avatud riiul

70x34x86 cm haab/valge

34,99

Saadaval rohkem võimalusi

BORGEBY

diivanilaud

42x Ø70 cm kasevineer

89,99

PÄRUP

2-kohaline diivan

165x80 cm Vissle tumeroheline

299 €

Saadaval rohkem võimalusi

KYRRE

taburet

42x48x45 cm kask

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

SVARTRÅ

12 tulega LED-valguskett

must/õues kasutamiseks

29,99
X