Kui lapsest on saamas teismeline, tähendab see tavaliselt uuenduskuuri ka lapse toas. Mänguasjad kaovad tasapisi pildilt ja peagi on laps valmis ise otsustama, milliseid värve ja millist mööblit ta oma tuppa soovib. Hea valik on mitmeotstarbeline mööbel, mis ei küsi vanust ja mida saab seega pikki aastaid kasutada.
Mõtle, mis on kõige olulisem
Laps veedab suure osa päevast õppides. Sellepärast on oluline, et tal oleks mugav kirjutuslaud. ALEX kirjutuslaud on hea lahendus, sest sel on kaks mahukat sahtlit, mis aitavad teismelise lauale kuhjuvat segadust ohjeldada.
Samm sammu haaval, paber paberi haaval
Teismeliste toas leidub alati asju, mis oleks vaja kuhugi ära paigutada. Õppematerjalid, hobitegevusteks vajaminev ja veel palju muud. ALEX panipaigad aitavad kõigile neile koha leida. Vali kõrgem lahendus tavasuuruses paberitele või mahukad sahtlid suures formaadis kunstitöödele — ALEX mahutab kõik ilusti ära.
Riiul igale maitsele
KALLAX riiuli ikooniline disain pole mitte ainult hea väljanägemisega, vaid pakub ka mitmeotstarbelist ja paindlikku hoiustamislahendust. Kas soovid, et mõni asi hakkaks riiulil eriti silma? Kauni KALLAX riiuli taustal püüab iga ese pilku. Või arvad hoopis, et avatud riiul jätab korratu mulje? Ka sellele on lahendus! Vali lihtsalt välja sobivad riiulisisud.
PLATSA aitab ruumi maksimaalselt ära kasutada
PLATSA on üks kõige paindlikumatest mööblisarjadest, sest see pakub lõputuid kombineerimisvõimalusi. Katusealune lagi? Tavapäratu toaplaan? Ka kõige keerukama lahendusega toale leidub sobiv PLATSA. Mõtle julgelt kastist väljapoole ja kombineeri erinevaid mooduleid kuni soovitud lahendus käes.
Kui on tuba, on seal ruumi ka PLATSA jaoks
Korras toa saladus peitub asjade efektiivses ärapaigutamises. PLATSA riidekapid ja kapid on mahukad ja pakuvad asjade hoiustamiseks väga palju võimalusi. Vali enda maitsele ja vajadustele sobiv välja.
Heal toal mitu nägu
Magamistuba võib olla palju enamat kui vaid tuba, kus magada. Riiulitega voodipeats ja voodialune panipaik kasutavad kogu ruumi maksimaalselt ära. Samuti võib PLATSA sarja kuuluvat kõrgemat voodipeatsit kasutada selleks, et jagada ruum eri osadeks.
Voodialune panipaik
Voodialuse panipaigaga voodiraamiga saad kasutada maksimaalselt ära kogu olemasoleva ruumi. PLATSA voodiraami kombinatsioonis on nii riiulid kui ka sahtlid. Seega saad ära paigutada need asjad, mis võiksid alati käepärast olla ja ka need, mis soovid silme alt ära peita.


 
Uutesse kõrgustesse
Kui eraldi magamistoaks napib ruumi, aga soovid magamiseks siiski eraldatud ala, sobib sulle loft-tüüpi TUFFING voodi. Voodikoha alust ruumi saad kasutada töökohana või kohana, kus pärast pikka päeva lõõgastuda.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
TUFFING

narivoodi raam

97x179 cm tumehall

109 €

GOSIG GOLDEN

pehme mänguasi

40 cm

7,99

DJUNGELSKOG

pehme mänguasi

8,99

GURLI

padjakate

50x50 cm hall

2,69

Saadaval rohkem võimalusi

SANELA

padjakate

50x50 cm kuldpruun

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

TROGEN

laste astepink

40x38x33 cm kollane

19,99

KALLAX

riiul

77x39x77 cm valge

25 €

Saadaval rohkem võimalusi

KALLAX

2 sahtlit

33x37x33 cm valge

15 €

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

perfoseina kombinatsioon

76x12x56 cm valge

24,99

LÅNGFJÄLL

kontoritool

68x68 cm tumehall-valge

109 €

Saadaval rohkem võimalusi

ALEX

kirjutuslaud

131x60x76 cm valge

125 €

PLATSA

riidekapp

240x57x231 cm valge-valge

346 €

ALEX

sahtliboks

36x58x70 cm valge

59 €