Antratsiidi tooni KUNGSBACKA uksepaneelidel on modernne välimus ning nende kaldus üla- ja alaservad rõhutavad su köögi horisontaaljooni. Paneelide mõjuv matt viimistlus ja kaldservad annavad kokku minimalistlikult voolujoonelise tulemuse. Köögi esipaneelid on valmistatud ümber töödeldud puidust ja PET-pudelitest, mis vähendab jäätmete hulka ja annab plastile uue inspireeriva võimaluse.

Uksed

Planeedi ressursside säästmiseks on need vastupidavad köögiuksed valmistatud ümber töödeldud materjalist. Iga ukse tegemiseks kulus 25 pooleliitrist plastpudelit. See ei kõla suure kogusena, kuid on oluline samm teel naftapõhise plasti kasutamise lõpu poole. Tänu plastpudelite ümber töötlemisele ja köögi esipaneelide kattekihiks muutmisele kasutatakse sama plasti veel vähemalt 25 aastat. See on oluliselt kauem, kui kulub ühe plastpudeli tühjaks joomisele.
 

Sahtlid

Köögid on eri kuju ja suurusega ning ideaalsest köögist on igaühel oma ettekujutus. Just see teebki nende antratsiidi tooni KUNGSBACKA esipaneelide taga peituva METOD köögisüsteemi nii praktiliseks. Eri suuruses kappide valik on nii lai, et saad neid kombineerides kindlasti tulemuse, mis sobib just sinu vajadustega.
 

Viimane lihv

Uudista meie suurt lisade ja korrastajate valikut, mis aitab sul köögi korras hoida ja teeb seal toimetamise mugavamaks. 
 

Köökide garantii

Kodune elu seab köögile kõrged nõudmised, mistõttu testime oma kööke põhjalikult, et tagada nende vastupidavus, puutudes kokku suurte raskuste, kõrgete temperatuuride ja igapäevase kasutusega.

Me oleme METOD köögisüsteemi kvaliteedis nii kindlad, et pakume sellele 25-aastast garantiid.
 

Köögiplaneerijad

IKEA võimaldab sul ise oma unistuste köögi kujundada. Meie tasuta köögiplaneerijates saad uusi ideid katsetada ja kõik soovid ellu viia. Hakka kasvõi kohe pihta – meie planeerijad töötavad võrgus, nii et sa ei pea ühtki programmi alla laadima.
Vajad abi? Meie spetsialistid aitavad sind igal sammul alates mõõtmisest kuni paigalduseni.
 

 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

TOLLSJÖN

köögisegisti käsipritsiga, must poleeritud metall

229 €

Energy efficiency class
Toote teabeleht

MATÄLSKARE

pöördõhuga ahi, IKEA 300 roostevaba teras

245 €

Energy efficiency class
Toote teabeleht

MATÄLSKARE

seinale paigaldatav õhupuhasti, 60 cm, roostevaba teras

Vana hind 245 €

175 €

Energy efficiency class
Toote teabeleht

Saadaval rohkem võimalusi

NISSAFORS

ratastega riiul, 50.5x30x83 cm, must

24,99

Saadaval rohkem võimalusi
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.