Kas sa ootad juba jõulupühi, unistad kaunistustest ja mõtled, kuidas muuta oma kodu hubaseks, sest see toob sulle nii palju rõõmu? Aga miks mitte seda õnnetunnet pikendada? Hakka juba varakult jõuludeks valmistuma ja liugle reetäie rõõmuga detsembrisse.


 
Tool, mida isegi jõuluvana ihkaks
Sa võid sobitada jõulukaunistused oma mööbliesemetega või kodus olevate värvidega. Või tee hoopis vastupidi. Tumerohelise STRANDMON tiibtugitooli kate on valmistatud pehmest ja läikivast sametist ning see istekoht on su uhke jõulupuu kõrval kindlasti nagu kirsiks tordil (või lipsuks kingipakil). Aga see on ainult üks põhjus, miks me seda tugitooli nii väga armastame. Selleks, et sa sellesse veelgi rohkem armuksid, võta palun istet.
Tee kõigile ruumi
Kui su uksele koputavad üsna tihti külalised, siis tead kindlasti, et on olemas kahte tüüpi inimesi: need, kelle sa ise külla kutsusid ja need, kes tulevad ootamatult. Selleks, et kõik su pühadelaua taha ära mahuksid, veendu, et sul on piisavalt lisatoole. TERJE tooli saab kokku voltida ja seinale riputada, kui sa seda parasjagu ei kasuta. Nii on toas kohe rohkem põrandapinda.
Iga päev on tähtpäev
Kui sul on hea tuju ja kõik, mida sa mõnusaks äraolemiseks vajad, võib isegi tavaline hommikusöök või õhtune raamatu lugemine muutuda uhkeks söömaajaks. Kas sa tahad raamatu kõrvale midagi jõulust näksida? Selleks, et serveerida piparkooke, glögi või muid traditsioonilisi pühadesööke, kasuta MARYD serveerimislauda, millel on eemaldatav kandik. See on tõesti käepärane ning mis kõige tähtsam –  helge ja punane.
Laua alla peitu?
Õhtusöögid, peod, pühad – sinu söögilaud on kõigeks valmis. Sa saad isegi selle all olevast ruumist maksimumi võtta. Tee sinna hubane peidupaik, kus su lapsed mängida saavad, asetades põrandale vaiba ja lauale suure laudlina. Sina otsid uusi jõuluretsepte ja lapsed loevad samal ajal talvemuinasjutte. Õdus, eks?
Kui õues on juba pime
STRÅLA tähekujulised lambivarjud täidavad su kodu valgusega ja püüavad inimeste pilke ka õuest. Täienda oma lambivarju STRÅLA juhtmekomplekti või laualambi jalaga ning riputa täheke aknale või aseta see aknalauale. Kes teab, äkki sellel aastal juhatab mahe valgus jõuluvana täpselt sinu koju?
Kui sa tunned, et tähekeste valgusest ei piisa, vali mõned küünlad ja kaunista oma tuba läikivate kuldsete sisustuselementidega. PÄRLBAND teeküünla alusesse saad asetada põleva teeküünla, kuid see on kaunis detail ka eraldiseisvalt.
Nüüd ainult ootame
Kui pühademeeleolu loodud ja külaliste nimekiri valmis, on aeg ootusärevalt jõule oodata. Lõõgastu oma lemmikdiivanil koos paari pehme SANELA padjaga ja hakka päevi lugema. Usu meid, jõulud ei ole üldse kaugel!


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
SANELA

padjakate

50x50 cm punane

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

STRÅLA

lambivari, 1 tk.

Ø70 cm valge

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

ENRUM

latern lauaküünlale

27 cm valge

8,99

SVARTNORA

laelamp

40 cm must

59 €

Saadaval rohkem võimalusi

ARÖD

laualamp

53 cm roheline

39,99

INBRINGANDE

3-kordne serveerimisalus

44x Ø32 cm must

14,99

UTSUND

24 tulega LED-valguskett

must

34,99

SOLBO

LED laualamp

14 cm valge

5,99

FENOMEN

küünal, 5 tk kmpl

Set valge

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

STRANDMON

tugitool

82x96x101 cm tumehall

169 €

Saadaval rohkem võimalusi

ARV BRÖLLOP

kaanega serveerimisalus

22x Ø29 cm

Vana hind 13,99

11,99

JUBLA

lõhnatu küünal

Set valge

3,69 / 8 pk

Saadaval rohkem võimalusi

SKÄGGÖRT

padjakate

50x50 cm valge/kuldne

3,99

SANELA

padjakate

65x40 cm tumeroheline

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

STRANDMON

järi

60x40x44 cm tumehall

49 €

Saadaval rohkem võimalusi

GLADOM

serveerimislaud

52.5x Ø44.5 cm must

19,99

Saadaval rohkem võimalusi

LEDLJUS

24 tulega LED-valguskett

must

12,99

TERJE

kokkupandav tool

44x51x77 cm valge

13,99

Saadaval rohkem võimalusi

MARYD

serveerimislaud

38x58 cm tumepunane

55 €

PÄRLBAND

teeküünla alus

10x10 cm

4,99

INGOLF

tool

43x52x91 cm valge

49,99

Saadaval rohkem võimalusi