Jõule on ilma jõulupuuta raske ette kujutada, kas pole? Kuid igal aastal seisame me sama dilemma ees. Kumb valida: kas päris või kunstkuusk? Otsus on raske, seega toome välja veel ühe võimaluse. Kui soovid originaalset lahendust, vali hoopis üks neist alternatiivsetest jõulupuudest, mis polegi tegelikult päriselt puud.
Samal ajal kui tõeline jõuluvana on alles teel, saagem sõpradeks selle väikese tegelasega VINTERFEST sarjast. See pisike jõuluvana peidab end kuuskede vahel FLÅDIS korvis, kus ta ootab kannatlikult jõule ja hoiab kingitustel silma peal.
Isegi kirjutuslaua kohal olev perfotahvel võib nakatuda rõõmsa pühademeeleoluga. Nii et ära siis ehmata, kui SKÅDIS tahvli- või -märkmikuhoidiku võtavad enda alla hoopis pühadetervitused ja riiulis polegi enam ruumi muule kui jõulukuuskedele... ja oh imet, kes küll end seal pliiatsitopsis peidab?
Jõulumaa
Kui sul on kodus klaasustega kapp, tee sellest väike jõululinnak, kus on ohtralt sõbralikke päkapikke ja tillukesi maju ning muidugi LILLABO raudtee, mis teeb jõulumaal muudkui ringe ja ringe. Ja ära unusta jätta kappi pisut ruumi ka jõulukingitustele – nii ei ohusta neid ei tolm ega väikesed uudishimulikud sõrmed.
Jõulukalender
Ehkki mõned meist eelistavad süüdata traditsiooni kohaselt advendiküünlad, siis teised usuvad, et jõulude ootusega käib päris kindlasti kaasas ka advendikalender, kus iga päev ootab selle omanikku üks magus üllatus. Tee nii, et jõulude ootamine oleks lõbus – täida 25 VINTERFEST kingikarpi väikeste kingituste või maiustustega.
Kas poleks mitte tore, kui pühademeeleolu võtaks sind vastu juba koduuksel? Sel aastal võiksid jõulupuu asendada näiteks koridorinagidega, kuhu saad riputada perepildid, kaunistused, jõulutuled ja isegi kingitused. Arvad, et selles lahenduses napib rohelust? Lisa lihtsalt VINTERFEST pärjad või vanikud.
Raamatutest jõulukuusk
Jõulupuu võib saada peaaegu kõigest. Näiteks riiulil lebavatest raamatutest. See on hea alternatiiv siis, kui sul napib ruumi päris kuuse jaoks. Lao raamatud kuusekujuliselt ja joonista selle kontuurid LED-valgusketiga kaunilt välja. See puu pakub silmailu pühadeks, aga kui soovid, veel palju kauemakski.
Kontor pühademeeleollu
Kui otsid omapärast jõulupuud kontoriruumidesse, ehk otsid just seda kaks-ühes-lahendust. Selleks läheb vaja ainult ODDLAUG müra summutavat paneeli ja LEDLJUS valgusketti. Kaunistus summutab ka taustamüra, olles seega äärmiselt kasulik kontoris –  eriti kui kolleegid juba varakult jõululaule kuulama hakkavad.
Rohelust pole kunagi liiga palju
Igatsed roheluse järele? Kaunista kodu kunsttaimedega: kuuse ja männioksad, pukspuupärjad, vanikud ja kaunid jõulutähed. Kõik need näevad tõelised välja, kuid ei nõua mingit hoolitsust.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
ODDLAUG

mürasummutav paneel

50x100x Ø17 cm hall

26,99 / 15 pk

GODTAGBAR

vaas

25x Ø17 cm valge/sinine

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

VINTERFEST

latern teeküünlale

21 cm punane

2,49

GOTTGÖRA

küünlalatern

26 cm valge

5,99

ALSEDA

tumba

18 cm

29,99

FLÅDIS

korv

32x Ø25 cm

9,99

LEDFYR

24 tulega LED-valguskett

hõbedane

8,99

Saadaval rohkem võimalusi

LEDLJUS

24 tulega LED-valguskett

must

12,99

SOFIA

kangas

150 cm must/valge

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

perfotahvel

76x56 cm valge

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

JANINGE

tool

50x46x76 cm kollane

38,99

Saadaval rohkem võimalusi

NYMÅNE

põranda-/lugemislamp

170 cm antratsiit

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

GODAFTON

LED-küünal, 3 tk kmpl

LED naturaalne värvitoon

9,99

Saadaval rohkem võimalusi