Räägitakse, et sisu või sisemine ilu on kõige tähtsam. Seega kui sa hakkad oma riideid korrastama, siis ära unusta, et riidekapp ei pea olema ainult väljastpoolt stiilne ja meelepärase kujuga, vaid sellel võiks olla ka hea sisemus. Heaks näiteks on PAX lahendus, mis on kombineeritud KOMPLEMENT sisukorrastajatega. Need kaks koos on tõesti komplimente väärt, sest PAX ja KOMPLEMENT sarja abil saad omale luua tõeliselt nutika ja ilusa riidekapi.


 
Ideaalne riidekapp kõigest 3 sammuga
Kasuta meie veebipõhist PAX/KOMPLEMENT planeerimisprogrammi, et disainida omale just selline riidekapp nagu sa soovid kõigest kolme lihtsa sammuga. Mängimis- ja katsetamisruumi on palju!

1. samm: vali raamid
Mõtle, kui palju ruumi sul toas on. Samuti võiksid teada oma uue riidekapi maksimaalset kõrgust ja laiust.

2. samm: vali stiil
Vali oma lemmikuksed ja -käepidemed, et riidekapile omapära lisada. Meie tootevalikus on erinevate värvide ja viimistlustega hingedega uksed, klaasuksed, et sul oleks oma asjadest hea ülevaade, ja lükanduksed, et ruumi säästa.

3. samm: lisa sisukorrastajad
Loo omale korrastatud riidekapp KOMPLEMENT riidepuutorude, nagide, riiulite, sahtlite, väljatõmmatavate aluste või sahtlieraldajatega.


 
Riputa terviseks
Kui sulle meeldib riideid kokku voltimise või kuhjamise asemel pigem kusagile riputada, siis uuri kindlasti KOMPLEMENT sarja nagide ja riidepuutorude valikut. Lisaks tavalistele riidepuutorudele leiad meie tootevalikust lahenduse, mille abil saad rõivaid riputada nii, et nende esiosa on suunaga sinu poole. See sobib suurepäraselt nendeks puhkudeks, kui sul on näiteks kitsas PAX riidekapi raam. Samuti võid kasutada mitmeotstarbelist riputit või väljatõmmatavat nagi, mis sobivad ideaalselt väiksemate aksessuaaride hoiustamiseks, või asjalikku riidehoidjat, et su parimad kostüümid oleksid alati triikimiseks, õhutamiseks või selga proovimiseks valmis.
Pilkupüüdvad sahtlid
KOMPLEMENT sarja mõte on muuta oma lemmikrõivaste ja -aksessuaaride leidmine lihtsamaks. Seetõttu on meie tootevalikus klaasist esiosadega sahtlid, mis annavad sulle oma asjadest hea ülevaate. Tavaliste sahtlite puhul võid haarata näppu mõned pehmest vildist KOMPLEMENT karbid, mis aitavad sul korrastada sokke, salle ja muid pisikesi asju. Ja sedasi võtad ühtlasi oma ruumist maksimumi!
Palju erinevaid lahendusi
Olenemata sellest, kas sulle meeldivad tohutult püksid, sa ei suuda uutele kingadele vastu panna või sa lausa sulad, kui uusi ehteid soetad, siis KOMPLEMENT sisukorrastajad aitavad sul luua just sellise kapi nagu sa soovid, kasutades olemasolevat ruumi võimalikult hästi. Jalatsiriiul sobib suurepäraselt nendele inimestele, kellel on palju erinevaid jalanõusid. Väljatõmmatavas riiulis on piisavalt ruumi käekottidele ja püksirihmadele. Ja väljatõmmatav alus aitab päikeseprille, lipse ja muid aksessuaare korrastada, samal ajal kui väljatõmmatava riidepuuga on lemmikpükste leidmine käkitegu. Lihtsalt vali, mida sa vajad, ja usu meid – kõikidele sinu asjadele on olemas oma õige koht.


 
Riidekapp, mis kõnetab just sind
Olenemata sellest, kas sulle meeldib lihtne ustega lahendus või luksuslik garderoob-tuba, nüüd on sul olemas kõik, et oma riidekapilahendusele isikupära lisada. Lihtsalt vali suurus, värv ja stiil – ja näita oma riietele, kellel jalas kodus püksid on, lisades mõned käepärased sisukorrastajad. Kääri käised üles ja hakka aga korrastama!


 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

NÄVLINGE

LED-laualamp, valge

22,99

Saadaval rohkem võimalusi

BUMERANG

riidepuu, naturaalne värvitoon

5,99 / 8 pk

Saadaval rohkem võimalusi

KOMPLEMENT

karp, 6 tk kmpl, 65x54 cm, helehall

35,97

KOMPLEMENT

mitmeotstarbeline riputi, valge

4,99

KOMPLEMENT

karp, 8 tk kmpl, 90x54 cm, helehall

48,96

TJENA

kaanega hoiukast, 25x35x10 cm, valge

3,49

Saadaval rohkem võimalusi

KOMPLEMENT

karp, 4 tk kmpl, 40x54 cm, helehall

22,98

INGATORP

pikendatav laud, 110/155 cm, valge

339 €

Saadaval rohkem võimalusi

KOMPLEMENT

kast, 25x27x12 cm, helehall

12,99 / 2 pk

Saadaval rohkem võimalusi

NÄVLINGE

LED põranda/lugemislamp, valge

24,99

Saadaval rohkem võimalusi

REGNSKUR/SUNNEBY

laelamp, valge

35,99

KOMPLEMENT

kinnitus väljatõmmatavale kandikule, 100x58 cm, helehall

56 €

BUMERANG

riidepuu, valge

5,99 / 8 pk

Saadaval rohkem võimalusi

KOMPLEMENT

väljatõmmatav nagi, 35 cm, valge

9 €

Saadaval rohkem võimalusi

KOMPLEMENT

ehetealus, 25x53x5 cm, helehall

19 €

Saadaval rohkem võimalusi

KOMPLEMENT

lahtritega sahtlisisu, 40x53x5 cm, helehall

20 €

Saadaval rohkem võimalusi
X