On aeg tutvustada järjekordset sisekujunduse värskenduskuuri. Tegu on stuudioga, kus luuakse miniatuuride võlumaailmu, mis hämmastavad oma elutruuduse ja täpsusega. Siin tegutseb tihedalt kokku hoidev kolmeliikmeline pere: ema, isa ja tütar, kes on oma vanemate loodud tibatillukeste maailmade esimene imetleja. Kas meie sisekujundaja leiab pere stuudio korrastamiseks sobiva viisi, nii et see ei paista enam juhuslike esemete segadikuna ja pakub siiski võimalusi parimad tööd vaatamiseks välja panna?

Miniatuurne küllus

See värvidest tulvil ruum on loomingulise pere stuudio, kus kaks kunstnikku ja nende tütar tegelevad oma ebatavalise hobi, miniatuuride ehitamisega. Ruumi sisustus on kujunenud pigem juhuslikult kui süsteemselt ning ehkki esmapilgul näib hoiuruumi olevat palju, neelab hoiustamist vajavate esemete suur hulk selle jäägitult. Stuudiot on alati täiendatud impulsiivselt ja mõtlemata sellele, kuidas see mõjutab tervikut. Esmamulje on kaunis heitlik, sest nii seintel kui mööblitükkidel näeb paljusid eri värve ning töös kasutatavate tibatillukeste esemete kirev armaada ainult rõhutab ruumi rahutut iseloomu.

Ideed saavad kuju

Pärast stuudio külastamist kutsus meie sisekujundaja selle asukad töötuppa, kus sündis nende unistuste interjööri peegeldav kollaaž. Kollaaži kokkupanek on ruumikujunduse oluline etapp, mille eesmärgiks on ideid kooskõlastada, valida välja parimad lahendused ja ühildada sisekujundaja nägemus kliendi soovidega. Sel korral sai algsest kirevast kujundusest rahulikum, skandinaavialikult hall värvipalett, mida elavdavad looduslikud materjalid ja rohelised taimed.

Funktsionaalse töönurga loomine

Stuudios peab kindlasti olema mugav ja mõnus töönurk. Meie sisekujundaja võttis arvesse, et selles stuudios töötavad kaks inimest sageli koos, ja nii pääseb töölauale mugavalt ligi mõlemalt küljelt. Pere hobi ebatavaline olemus eeldab erilisi hoiulahendusi. Vajadusest hoida paljud materjalid pidevalt käepärast sündis perfotahvlitega kaetud sein, mida saab eri lisandite abil kohandada eri asjade hoidmiseks. Praktiline lahendus on ka astepink, mida kasutatakse nii kõrgematele riiulitele ulatumiseks kui lisaistmena.
 

Sina tead, mis su asjadele hea on

Sisekujundust kavandades jääb hoiuruum tihti kahe silma vahele, sest me keskendume silmatorkavamatele asjadele nagu kirjutuslaud või toolid. Siiski on hoiuruum ülitähtis seetõttu, et paratamatult tuleb otsustada, kui suur osa oma asjadest tahetakse nähtavale jätta või silma alt ära panna. Kui tegu on suure seinast seina ulatuva süsteemiga nagu siin, saab hoiuruumist toa peamine kujunduselement, millele saab soovi korral uue näo anda, vahetades välja riiulitel olevad esemed.


 

Auga välja teenitud puhkus

Sisekujundusest on sageli näha, et ruumi paindlikkuse ja praktilisuse huvides on ülioluline luua eri alasid. Stuudiod, kus puudub võimalus leida aega iseendale, mõtiskleda ja mõtteid koondada, on määratud välja surema, ja kogu maailma loomekeskustesse rajatakse üha enam puhkenurkasid. Meie sisekujundaja kasutas ruumi jagamiseks lihtsat, kuid väga tõhusat lahendust ja jagas selle riiuli abil töö- ja lõõgastumisalaks. ELVARLI süsteem, mille õhuline kuju ja raam lasevad päikesevalguse läbi, nii et see jõuab ka riiulitagusele alale, sobib selleks nagu valatult. Mugavad tugitoolid meelitavad korraks maha istuma, et inspiratsiooni otsida või lihtsalt lõõgastuda.
 
 



X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.