Jõulupeoks ettevalmistumine tähendab nii söögitegemist kui lõbutsemist. Ja üheskoos on see kohe eriti tore. Loo ruum, kus nii väikesed kui ka suured pereliikmed ja sõbrad saavad seda kogemust südamest nautida. Siin on sammud, kuidas seda lihtsasti teha.

1. samm: loo õige meeleolu

Soovid luua muinasjutulise metsatuka? Tee see teoks VINTERSAGA kokkupandavate piparkoogimajadega. Sea küpsetatud osad kokku ning kaunista glasuuri ja maiustustega. Need imearmsad majakesed sobivad suurepäraselt nii magustoiduks kui ka jõulupuu või pühadelaua kaunistusteks.
 

2. samm: hakka küpsetama

Kas sina kujutad ette jõulupidu, kust puuduvad kodused koogid? Meie ka mitte. Koogitegu läheb pingevabalt, kui olemas on õiged vahendid, näiteks lahtikäiv koogivorm ja roostevabast terasest spaatlid. See, millised maitsvad koogid sinu köögis valmivad, on juba sinu teha.
 

3. samm: serveeri stiilselt

Esitle oma maitsvat loomingut väärikalt. Alusta söögilauast, millel on sujuv pikendusmehhanism, ja lisa vajalik hulk toole, taldrikuid ja klaase. Ja ära kindlasti unusta detaile, nagu kokkusobivad tekstiilid ja kaunistused, millel on suur roll kauni ilme loomisel.
 

4. samm: tee kõigile ruumi

Sõna otseses mõttes kõigile. See puhtaks pühitav lauamatt on lihtne, praktiline ja igihaljas kaaslane kõigile väikestele sööjatele – olgu nad siis kahe- või neljajalgsed.
 

5. samm: üllata külalisi magusa suutäiega

Pisikesed purgid, mis on pungil kuivatatud puuviljadest ja marjadest, omatehtud küpsistest või headest kommidest, võivad olla erilised kingitused sinu külalistele. Midagi, mille nad saavad endale ja mida mäletatakse ka siis, kui jõulupidu on juba ammu möödas.
 
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
VINTER 2021

serveerimisalus

12.5x Ø25 cm käsitöö must

12,99

VINTER 2021

kaanega purk

Ø7 cm tähemuster punane/valge

4,99 / 3 pk

VÄRDERA

taldrik

25x25 cm valge

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

ARV BRÖLLOP

kaanega serveerimisalus

22x Ø29 cm läbipaistev klaas

14,99

VÄRDERA

taldrik

26x31 cm valge

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

VÄRDERA

18-osaline serviis

valge

44,99
X