Kuidas luua jagatud korteris kuuluvustunne? Või kuidas teha sellest paik, mida saad kutsuda koduks? Hiljutise IKEA Life at Home küsitluse tulemuste põhjal selgus viis emotsionaalset vajadust, mille täitmine annab meile kodu- ja sealhulgas  kuuluvustunde – vajaduse tunda end osana suuremast grupist ja olla omaks võetud just sellisena nagu oled. Ühisruumid on sisustatud selliselt, et need tooksid korterikaaslased omavahel kokku ja magamistoad nii, et igaühel oleks privaatne ruum omaette olemiseks.
Koht, kuhu kuuluda
See võib olla küll ajutine kodu ja piiratud eelarvega, kuid sellest hoolimata on võimalik luua paindlik ruumilahendus, mis kohandub kõigi korterikaaslaste vajadustega ja lubab kõigil ruumile oma isikupära lisada.
Moodulitest, liikuvad ja lihtsasti muudetavad lahendused
Jagatud korterisse sobib suurepäraselt ratastel liigutatav või kerge mööbel nagu taburetid, mille saab vajaduse korral eest ära panna või tõsta, kuhu vaja. Suure laua asemel sobib paremini mitu väikest lauda, mille saab üheks suureks lauaks kokku panna või kasutada eraldiseisvate laudadena seal, kus parasjagu vaja. Viimase lihvi lisavad hõlpsasti kohandatavad osad nagu äärmiselt paindlike lahendustega IVAR puidust panipaik.
Leia rakendus ka seintele ja nurkadele
Ühisruumid kannavad korraga mitut ülesannet. Köögilauda saab kasutada nii hommikusöögi serveerimiseks kui ka töölauana, kus õppida. Kui katad seina perfotahvliga, muudad iga väikse pinna kasulikuks – köögitarvikud, potid ja kaasaskantav induktsioonplaat, mis muudab suurele hulgale kokkamise lihtsamaks, ripuvad seinal. Samuti on seinal riiulid kontoritarvete hoiustamiseks ja klamberlambid lauapinna valgustamiseks.

Kõigil korterikaaslastel on oma magamistuba – privaatne
ruum, kus omaette olla ja "patareisid" laadida.

Maksimaalselt nutikas minimaalne stiil
Naturaalsed materjalid nagu puit ja puuvill loovad magamistoas mõnusa tunde, harmooniat lisavad tuhmides toonides tekstiilid. Veelgi rahulikuma meeleolu loob toaelanike vajadustega arvestav mööbel – kõrge voodi, mida saab kasutada kahe voodina, kahe diivanina või ühe suure voodina. Ja IVAR laud, mis käib kokku ja mille saab lisaruumi loomiseks eest ära panna.
Rohkelt panipaiku
See mustvalge magamistuba toimib hästi tänu panipaikade rohkusele.  Toas leidub palju panipaiku, kuhu kõik vajalikud asjad lihtsa vaevaga ära paigutada ja kust need siis taas hõlpsasti üles leida. Voodil on sügavad sisseehitatud sahtlid ja peidetud riiulitega peatsiosa ning laua sees on ruumi raamatute ja õppetarvete hoidmiseks.
Unistuste paik
Omaette magamistoad pakuvad kõigile võimaluse isiklikuks eneseväljenduseks. Viimases magamistoas näeme, kuidas luua napi eelarvega väga stiilne sisustus. Toa keskmes on suur voodi. Koos madalate rippvalgustite ja padjakuhjaga loob see unenäolise efekti.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
ADDE

tool

39x47x77 cm valge

9,99

Saadaval rohkem võimalusi

SKUGGBRÄCKA

tekikott ja 2 padjapüüri

200x200/50x60 cm must-valge

24,99

Saadaval rohkem võimalusi

SVALLERUP

madal vaip, tuppa/õue

200x200 cm must-valge

59 €

UGILT

vaip, madal

80x150 cm must/beež

29,99

SISSIL

padjakate

65x65 cm sinine

16,99

Saadaval rohkem võimalusi

KARLJAN

tool

49x55x81 cm punane-punane

34,99

Saadaval rohkem võimalusi

TERTIAL

laualamp

sinine

9,99

Saadaval rohkem võimalusi

KLIPPAN

2-kohaline diivan

180x88x66 cm tumehall

159 €

Saadaval rohkem võimalusi

FOTO

laelamp

Ø38 cm

13,99

Saadaval rohkem võimalusi

NISSE

kokkupandav tool

45x47x76 cm must

9,99

UTÅKER

virnastatav voodi 2 madratsiga

83x23 cm

229 € / 2 pk

Saadaval rohkem võimalusi

LACK

abilaud

55x55x45 cm mustjaspruun

9,99

Saadaval rohkem võimalusi

IVAR

kokkupandava lauaga riiul

80x30x155 cm

99 €

SKÅDIS

perfotahvel

76x56 cm valge

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

BRIMNES

tualettlaud

70x42x77 cm valge

69 €

LILLÅSEN

kirjutuslaud

49x74 cm

125 €

IVAR

3 sekt/riiulid/kapp

259x30x124 cm

178 €

Saadaval rohkem võimalusi