Rõõmuhüüded, naer, mõnusad haigutused, kinkepaberi krabin ... Mis kõlab jõuluajal sinu kodus?

Pole vahet, kas jõulude ajal täidavad su kodu rahu ja vaikus või hoopis lust ja kilked – meilt leiad kõike, mis loob su kodus mõnusa pühademeeleolu.

Kinkimise rõõm

Kas otsid midagi, millega oma lähedasi rõõmustada? Meie valikust leiad kingitused kõigile, kes on sinu selle aasta jõulunimekirjas. Ja kui tahad, et päevade lugemine läheks lõbusamalt, osta meie 24 karbikesega advendikalender. Seda on ülilihtne üheskoos kokku panna ja kingitustega täita!
 

Ilus väljanägemine on pool võitu

Kingituste pakkimine on lõbus ja tore tegevus, kui sul on imeilusad kinkepaberid, nöörid, kotid ja sildikesed käepärast võtta. Kui oled eriti tähelepanelik, siis võib-olla märkad, et paljud meie kingituste pakkimiseks mõeldud tooted on tehtud paberist – mitte ainult kinkepaberid, vaid ka kotid, sildid ning paelad. Need näevad ilusad välja ja, mis veelgi olulisem, on keskkonnasõbralikud.
 

Magusad soovid otse südamest

Magusad asjad on hea kingitus neile, keda sa veel päris hästi ei tunne. Või ka neile, keda sa tunned ja tead, et nad on tõelised maiasmokad! Tutvu meie jõuluvalikuga ning pane sõpradele ja töökaaslastele suussulavad soovid teele (või kuuse alla). Või tee ise üks magusapaus, sest sa väärid seda!
 

Kõige suurem ja kirkam STRÅLA täht kogu linnas

Selleks, et sinu pühadeaega valgemaks muuta, lõime uhke jõulutähe, mis rändab novembri- ja detsembrikuus mööda Tallinnat.
 

Valgusküllane pühadeaeg

Meie valgustid täidavad su kodu jõulurõõmuga. STRÅLA sarjast leiad palju LED-tulesid ja lambivarje, mis teevad pikad talveõhtud helgemaks.
 

Näita oma isikupära

Kas eelistad jõulukaunistusi valides pigem traditsioonilist ja skandinaaviapärast või modernset lähenemist? Meie valikust leiad kõike, millega kodu pühadeajaks endale meelepäraseks ehtida.
 

Kui ilus kuusk!

Värviliste kuulide, kaunistuste ja säravate tuledega jõulupuus on alati midagi maagilist. See koondab endasse kogu pühadeaja rõõmu ja kiirgab seda kõigile su külalistele.
 

Hooaja uudistooted

Midagi uut, midagi julget, midagi rahvapärast. Avasta meie Skandinaavia traditsioonilises stiilis uudistooteid.
 

Mida rohkem, seda uhkem

Nii pere kui külalised kogunevad ikka söögituppa – kodu südamesse, mis on alati hubane, soe ja valmis kõiki avasüli vastu võtma. Hoolimata sellest, kas sa võõrustad kahte, 12 või 20 inimest, aitavad INGATORP pikendatav laud ja klassikalised puidust INGOLF toolid sulle kallid inimesed kindlasti ära mahutada.

Ootamine on vahel väsitav …

Et jõuludeni jäänud päevad mööduksid kiiremini ja mugavamalt, tee varane kingitus ka iseendale. Istudes uues STRANDMON tugitoolis, jalad järile tõstetud, on pikad ootusega täidetud õhtud puhas nauding (siiski ettevaatust, sest nii mõnusa olemisega kaasneb oht, et magad peo alguse maha).

Õige aeg end mõnusalt tunda

Siin on kolm lihtsat uuendust, mis teevad su kodust hubase, kutsuva ja imepärase paiga, mis pakub rõõmu ja mugavust nii sulle kui su lähedastele.

#1

Avasta, kui mõnus on maanduda elutoa diivanil ja pugeda klassikalise välimusega VINTERFINT pleedi alla, millel on mängulised narmad.

#2

Lisa oma kodule lopsakaid lillemustreid ja maalähedust TUVSÄV padjakattega, mis mõjub ehedalt ja harmooniliselt. Me usume, et sellest saab su diivani või voodi armastatud kaunistus veel pikkadeks aastateks.

#3

Too oma magamistuppa põnevust ja käsitöö hõngu uue SPARVVICKER tekikoti ja padjapüüriga, mille kujundas Eva Lundgreen: need on värviküllased, särtsakad ja inspireeritud rahvalikest mustritest.

Sulle meeldib pühadeks valmistuda?

On aeg hakata kodu pühadeks valmis seadma! Kas võtad jõulukaunistustest viimast või eelistad mõõdukamat lähenemist? Kuidas sa ka ei otsustaks – me aitame sul leida stiili, mis sobib nii sinu, su kodu kui su iseloomuga.

Lauanõudest kaunistusteni

Meie uuest talvisest kollektsioonist VINTERFINT, mis on inspireeritud Skandinaavia rahvapärandist ja käsitööst, leiad nii kaunistusi kui tarbeesemeid, mis teevad su kodust pühadeaegse võlumaa.

Kohe-kohe!

Kas jõulumaagia hakkab juba vaikselt põue pugema? Meil küll. Seetõttu ei jõua me ära oodata, et ka sinu koju ja südamesse pühadeelevust tuua. Valmistume üheskoos, sest jagatud rõõm on ju suurim rõõm!
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

VINTERFINT

pleed, 130x180 cm, punane/hall

29,99

SPARVVICKER

tekikott ja padjapüür, 150x200/50x60 cm, valge/mitmevärviline

12,99

VINTERFINT

serveerimisalus, 25 cm, käsitöö punane

12,99

PINNTORP

tool, Peitsitud punane

39 €

Saadaval rohkem võimalusi

VINTERFINT

kaunistus, pärg, 38 cm, sinine/hõbedane

17,99

Saadaval rohkem võimalusi

VINTERFINT

kandik, 32 cm, Lillemuster punane

4,99

VINTERFINT

jõulukuulid, 6 cm, erinevad värvid

7,99 / 4 pk

Saadaval rohkem võimalusi

BRÖNDEN

vaip, madal, 133x195 cm, käsitöö mitmevärviline/punane

199 €

Saadaval rohkem võimalusi

STRANDMON

tugitool, Nordvalla tumehall

199 €

Saadaval rohkem võimalusi

INGATORP

pikendatav laud, 110/155 cm, valge

339 €

Saadaval rohkem võimalusi

VINTERFINT

riputatav kaunistus, 6 cm, lind punane

5,99 / 3 pk

ÅKERJORDFLY

tekikott ja padjapüür, 150x200/50x60 cm, sinine/tähemuster

24,99

STRÅLA

LED latern, 13 cm, töötab patareidega valge

4,99

VINTERFINT

küünlajalg 4-le küünlale, 5 cm, punane

5,99

TUVSÄV

padjakate, 50x50 cm, sügavroheline/Lillemuster

4,99

STRÅLA

lambivari, 70 cm, pits valge

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

EKVECKLARE

padi, 30x58 cm, naturaalvalge/mitmevärviline

3,99

INGOLF

tool, valge

59 €

Saadaval rohkem võimalusi
X