Kas sa arvad, et sa oled juba kõike näinud? Ei-ei, meil on sulle midagi täiesti uut. Pärast sellist väljakutset tundub isegi kõige väiksem köök suur ja avar. See köök siin on väga kitsas ja kuigi 8 ruutmeetrit ei kõla tegelikult üldse halvasti, siis just oma kitsuse tõttu oli selles ruumis isegi ühel inimesel peaaegu et võimatu liikuda. Ja koos söögitegemisest võis varem ainult unistada.
Apelsinikarva hommikud

Kogu korter on oma olemuselt väike ja nii ka köök. Omanike sõnul ei olnud nende köök just kõige mugavam ning neil oli kahju, et köögis ei saanud kahekesi toitu valmistada. Kõige rohkem tundis kaheliikmeline perekond puudust ahjust, kuid selle jaoks polnud lihtsalt piisavalt ruumi. Erkoranžid seinad olid küll rõõmsad, aga siiski miski, millega elanikud tahtsid hüvasti jätta. Kuna köök asub maja päikesetõusupoolses küljes, muutus kogu ruum hommikuti isegi liiga päikseliseks.
Idülliline ruum ja värsked aktsendid

IKEA sisekujundaja muutis kõigepealt köögi paigutust. Ta planeeris enamiku tööpinnast akende alla, sest nii saab päevavalgust kõige paremini ära kasutada. Nagu alati, tuletas meie sisekujundusspetsialist ka seekord meelde, et kõige parem viis väikesest ruumist maksimumi võtta on kasutades selleks seinapindu. Ja ka selles köögis pole ükski sein puutumata jäänud. Kui sa hoolikalt vaatad, siis näed, et seintel on mitmeid nutikaid detaile, et söögitegemine oleks mugav ja nauditav.
 
Organiseeritud kaos

Oled sa kunagi mõelnud, kuidas sa korraks selja keerad ja juba valitsebki toas kaos? See on eriti tõsi siis, kui me räägime köögist. Seetõttu on ülimalt oluline valida kööki hoiukohad, mis sobivad sinu vajadustega, et igal asjal oleks oma kindel koht. Ja et kõik sinu esemed oleksid alati käeulatuses ja neile saaks hõlpsalt ligi pääseda, kui vajadus tekib. Seinakappide asemel võiksid kasutada näiteks avatud riiuleid, sest need loovad köögis õhulisema mulje ning nii on su asjad alati nähtaval ja käepärast.
Lõunasöök ja vaade pealekauba

Vanas köögis ei olnud söömisala, mis oli omanike sõnul väga ebamugav, sest lõputu köögi ja elutoa vahel edasi-tagasi rändamine oli väsitav ja mitte sugugi inspireeriv. Kahe seinale paigaldatava klapplaua ja paari kokkupandava baaritooli abil suutis meie sisekujundaja luua imepisikeses ruumis täiesti funktsionaalse "söögitoa". Kahe eraldi lauaga on selline lahendus veelgi paindlikum, sest sa võid ühte kasutada hommikukohvi joomiseks või kiireks võileivaampsuks, või kahte korraga meeldivaks (loe: ruumivõtvaks) õhtusöögiks.
Hoiukoht või kaunistus ... või äkki mõlemat!

Sellises kitsas ruumis on väga oluline kasutada maksimaalselt just seinu ja seepärast on see miski, mida me rõhutamast ei väsi. IKEA sisekujundaja asetas köögi vastasseina hoiukombinatsiooni praktiliste konksudega, et riidekuivatusresti hoiustada, ja riiulid koos seinavõrega, kuhu sobivad imeliselt hästi lõhnavad ürdid, rohelised taimed ja lilled. Ja roheseina loomiseks polegi rohkemat vaja. See lahendus on praktiline ja näeb ka suurepärane välja!


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

OSTBIT

serveerimistangid, bambus

0,99

ÄLMAREN

köögisegisti, roostevaba terase toon

79 €

GRUNDAD

induktsioonpliit, 59 cm, IKEA 300 must

229 €

NÄVLINGE

klambriga kohtvalgusti, LED, valge

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

NORRSJÖN

sõel, roostevaba teras

14,99

IKEA 365+

24-osaline söögiriistade komplekt, roostevaba teras

27,99

BLANDA BLANK

serveerimiskauss, 20 cm, roostevaba teras

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

KARLBY

tööpind, 186x3.8 cm, pähkel/spoon

179 €

Saadaval rohkem võimalusi

SOARÉ

lauamatt, 37 cm, vesihüatsint

4,99

TOMAT

pihustipudel, 35 cl, valge

1,29

ÖRTFYLLD

3-osa. õli/äädikap. kmpl, klaas/roostevaba teras

7,99

BLANDA BLANK

serveerimiskauss, 28 cm, roostevaba teras

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

MULIG

kuivatusrest, tuppa/õue, valge

24,99

BLANDA MATT

serveerimiskauss, 28 cm, bambus

19,99

Saadaval rohkem võimalusi

KUNGSFORS

hoidik, 24x12x26.5 cm, roostevaba teras

19 €

IKEA 365+

kaanega purk kuivtoiduainetele, 1.3 l, läbipaistev/valge

3,49

Saadaval rohkem võimalusi

PLATS

soola/pipratops, 2 tk kmpl, roostevaba teras

2,99

IKEA 365+

kuivtoiduaine kaanega purk, 2.3 l, läbipaistev/valge

4,49

Saadaval rohkem võimalusi

SNUDDA

pöörlev kandik, 39 cm, täispuit

9,99

IKEA 365+

korgiga karahvin, 1 l, läbipaistev klaas/kork

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

KUNGSFORS

seinavõre, roostevaba teras

20 €

LÄMPLIG

kuumaalus, 18x18 cm, roostevaba teras

2,49

MATÄLSKARE

pöördõhuga ahi, roostevaba terase toon

299 €

Energy efficiency class
Toote teabelehtX