Kas sa arvad, et sa oled juba kõike näinud? Ei-ei, meil on sulle midagi täiesti uut. Pärast sellist väljakutset tundub isegi kõige väiksem köök suur ja avar. See köök siin on väga kitsas ja kuigi 8 ruutmeetrit ei kõla tegelikult üldse halvasti, siis just oma kitsuse tõttu oli selles ruumis isegi ühel inimesel peaaegu et võimatu liikuda. Ja koos söögitegemisest võis varem ainult unistada.
Apelsinikarva hommikud

Kogu korter on oma olemuselt väike ja nii ka köök. Omanike sõnul ei olnud nende köök just kõige mugavam ning neil oli kahju, et köögis ei saanud kahekesi toitu valmistada. Kõige rohkem tundis kaheliikmeline perekond puudust ahjust, kuid selle jaoks polnud lihtsalt piisavalt ruumi. Erkoranžid seinad olid küll rõõmsad, aga siiski miski, millega elanikud tahtsid hüvasti jätta. Kuna köök asub maja päikesetõusupoolses küljes, muutus kogu ruum hommikuti isegi liiga päikseliseks.
Idülliline ruum ja värsked aktsendid

IKEA sisekujundaja muutis kõigepealt köögi paigutust. Ta planeeris enamiku tööpinnast akende alla, sest nii saab päevavalgust kõige paremini ära kasutada. Nagu alati, tuletas meie sisekujundusspetsialist ka seekord meelde, et kõige parem viis väikesest ruumist maksimumi võtta on kasutades selleks seinapindu. Ja ka selles köögis pole ükski sein puutumata jäänud. Kui sa hoolikalt vaatad, siis näed, et seintel on mitmeid nutikaid detaile, et söögitegemine oleks mugav ja nauditav.
 
Organiseeritud kaos

Oled sa kunagi mõelnud, kuidas sa korraks selja keerad ja juba valitsebki toas kaos? See on eriti tõsi siis, kui me räägime köögist. Seetõttu on ülimalt oluline valida kööki hoiukohad, mis sobivad sinu vajadustega, et igal asjal oleks oma kindel koht. Ja et kõik sinu esemed oleksid alati käeulatuses ja neile saaks hõlpsalt ligi pääseda, kui vajadus tekib. Seinakappide asemel võiksid kasutada näiteks avatud riiuleid, sest need loovad köögis õhulisema mulje ning nii on su asjad alati nähtaval ja käepärast.
Lõunasöök ja vaade pealekauba

Vanas köögis ei olnud söömisala, mis oli omanike sõnul väga ebamugav, sest lõputu köögi ja elutoa vahel edasi-tagasi rändamine oli väsitav ja mitte sugugi inspireeriv. Kahe seinale paigaldatava klapplaua ja paari kokkupandava baaritooli abil suutis meie sisekujundaja luua imepisikeses ruumis täiesti funktsionaalse "söögitoa". Kahe eraldi lauaga on selline lahendus veelgi paindlikum, sest sa võid ühte kasutada hommikukohvi joomiseks või kiireks võileivaampsuks, või kahte korraga meeldivaks (loe: ruumivõtvaks) õhtusöögiks.
Hoiukoht või kaunistus ... või äkki mõlemat!

Sellises kitsas ruumis on väga oluline kasutada maksimaalselt just seinu ja seepärast on see miski, mida me rõhutamast ei väsi. IKEA sisekujundaja asetas köögi vastasseina hoiukombinatsiooni praktiliste konksudega, et riidekuivatusresti hoiustada, ja riiulid koos seinavõrega, kuhu sobivad imeliselt hästi lõhnavad ürdid, rohelised taimed ja lilled. Ja roheseina loomiseks polegi rohkemat vaja. See lahendus on praktiline ja näeb ka suurepärane välja!


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

OSTBIT

serveerimistangid

bambus

0,99

ÄLMAREN

köögisegisti

36x21 cm roostevaba terase toon

69 €

GRUNDAD

induktsioonpliit

59x52x6 cm IKEA 300 must

219 €

NÄVLINGE

klambriga kohtvalgusti, LED

valge

12,99

LÄMPLIG

kuumaalus

18x18 cm roostevaba teras

1,99

Tavahind 2,49

BLANDA BLANK

serveerimiskauss

9x Ø20 cm roostevaba teras

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

KARLBY

tööpind

63.5x186 cm pähkel/spoon

129 €

Saadaval rohkem võimalusi

MATÄLSKARE

õhu sundringlusega ahi

59.5x56.9x59.5 cm roostevaba terase toon

279 €

Energy efficiency class
Toote teabeleht

TOMAT

pihustipudel

35 cl valge

0,99

ÖRTFYLLD

3-osa. õli/äädikap. kmpl

klaas/roostevaba teras

6,99

BLANDA BLANK

serveerimiskauss

13x Ø28 cm roostevaba teras

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

MULIG

kuivatusrest, tuppa/õue

57x103 cm valge

19,99

BLANDA MATT

serveerimiskauss

13x Ø28 cm bambus

19,99

Saadaval rohkem võimalusi

KUNGSFORS

hoidik

24x12x26.5 cm roostevaba teras

18 €

Saadaval rohkem võimalusi

IKEA 365+

kaanega purk kuivtoiduainetele

1.3 l läbipaistev/valge

2,49

Saadaval rohkem võimalusi

IKEA 365+

kuivtoiduaine kaanega purk

8x30 cm läbipaistev/valge

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

SNUDDA

pöörlev kandik

Ø39 cm täispuit

7,99

KUNGSFORS

seinavõre

56x26.5 cm roostevaba teras

17 €

KUNGSFORS

hoidik

26.5x Ø12 cm roostevaba teras

7 €

Saadaval rohkem võimalusi

NORRSJÖN

sõel

19x9 cm roostevaba teras

13,99

PLATS

soola/pipratops, 2 tk kmpl

7x Ø3 cm roostevaba teras

2,99

IKEA 365+

korgiga karahvin

1 l läbipaistev klaas/kork

3,99
X