Kui kodakondsete ridadega liitub väike inimene, ei peaks see tähendama uute mööblitükkide kuhjumist. Selles kodus piirduti hoiulahenduste paigutuse ja kasutusviiside ümber korraldamisega, millest piisas, et kodu oleks nii suurtele kui väikestele ohutu ja praktiline ning kõik vajalik oleks hõlpsasti kättesaadav.
 

Minu esik on mu kindlus

Esiku võimalused on sageli alakasutatud, kuid mitte selles kodus. Et ruum on pikk ja mitte eriti lai, valiti siia kitsamad, seinale kinnitatud jalatsikapid ning konksud ja reelingud. Kõrgemad riputustorud kannavad täiskasvanute mantleid, salle ja kotte, samas kui väiksem ja madalam reeling pakub mudilasele võimalust oma rõivad ise kätte saada.
 

Pilk peeglisse ja teele

Koos pisipõnniga õigeaegselt uksest välja saamine võib olla paras katsumus. Lapse tujusid pole alati võimalik kontrollida, küll aga saab hea seista selle eest, et lahkudes oleks kõik vajalik käepärast. Selles esikus on spetsiaalne sahtel, kuhu hoiule pandud võtmed, päikeseprillid ja kindad aitavad koos hästi valgustatud täispika peegliga hommikusest kiirustamisest mõnegi minuti vähemaks näpistada.
 

Kõigi riided saavad hästi ära pandud

Mudilase rõivad on kokku volditud ja pandud kummutisahtlitesse, mis teeb tema riietamise tunduvalt lihtsamaks. Täiskasvanute rõivad asuvad riiulite ja riputustoruga riidekapis, mille voldikuksed aitavad ruumi säästa ning tänu väiksemale seinale kinnitatud kapile on ka dokumendid ja isiklikud esemed alati kindlas kohas ja korras.
 

Toidusõprade hoiulahendused

See köök on küll väiksemapoolne, kuid kõik võimalikud hoiupaigad tööpinna all, kohal ja peal on täies mahus kasutusele võetud. Inspireerivatest kokaraamatutest ümbritsetud kapipealne, mille ees seisab baaritool, pakub võimalusi nii korraks maha istuda ja teed juua kui retseptivaramusse süveneda ja õhtusöögiks midagi maitsvat valmistada.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

HULTARP

nagi, 7 cm, poleeritud/messingu värvi

4 € / 5 pk

Saadaval rohkem võimalusi

IDANÄS

4 sahtliga kummut, 104x118 cm, valge

239 €

Saadaval rohkem võimalusi

BEKNA

korv, 25x35x20 cm, plastist rotangpalm

14,99

HULTARP

köögireeling, 80 cm, poleeritud/messingu värvi

7 €

Saadaval rohkem võimalusi

EKET

2 sahtliga seinakapp, 35x35x35 cm, tumehall

55 €

Saadaval rohkem võimalusi

FÖRNUFTIG

õhupuhastaja, 31x45 cm, valge

59,99

VARDAGEN

kaanega purk, 1.9 l, läbipaistev klaas

5,49

Saadaval rohkem võimalusi

TERTIAL

laualamp, valge

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

UPPSTÅ

rõngaspüramiid, mitmevärviline

6,99

IDANÄS

riidekapp, 121x211 cm, valge

329 €

TRONES

jalatsikapp/-riiul, 52x18x39 cm, valge

24,99 / 2 pk

Saadaval rohkem võimalusi

ENERYDA

nupp, 20 mm, must

5 € / 2 pk

Saadaval rohkem võimalusi

DALFRED

baaritool, 63-74 cm, must

39 €
X