Tervislikust ja rohelisest eluviisist rääkimine on vist miski, millest me kunagi ei väsi. Ja me usume, et ka sinu jaoks on see oluline. Seepärast viisime läbi uuringu, et saada teada, mida inimesed jätkusuutlikust kodusest elust arvavad ja mida me saaksime üheskoos teha, et olla loodushoidlikumad.
Äkki sa juba hoiad loodust?
Meie uuringust selgus, et üheksa inimest kümnest juba osaliselt elavad jätkusuutlikumat elu. Näiteks säästetakse vett, elektrit ja sorditakse prügi. Ometi on rohelisteks valikuteks palju teisigi võimalusi. Uuringu järgi pidasid inimesed jätkusuutlikkust oluliseks ka ostude tegemisel. See on hinna, kvaliteedi ja funktsioonide kõrval lausa neljandal kohal.
Raskustele vastu
Uuringu tulemused olid küll positiivsed, aga siiski tundsid pooled vastajad, et nad ei tee planeedi päästmiseks piisavalt. Mõned vastajad tunnistasid, et nad raiskavad toitu, viskavad ära riideid ja elektroonikat, või kasutavad tooteid, mis ei ole just kõige loodussõbralikumad. Teised küsitlusele vastanud tundsid, et roheline eluviis on kallis ja raske. Aga kas see ikka on nii?
Iga väike samm on oluline
Me usume, et teadlikum elu on tegelikult lihtne ja on palju väikseid asju, mida sa saad teha. Mõtle, juba riideid õhu käes kuivatades, tulesid ja niisama seisvaid elektrividinaid enne kodust lahkumist välja lülitades või köögivilju kasvatades saad olla keskkonnahoidlikum. Ja selles peitubki väikeste tegude võlu – üheskoos viivad need kõik ülla tulemuseni!
Me oleme üksteise jaoks olemas
Selleks, et sinu jätkusuutlikkuse teekond oleks lihtsam ja lõbusam, on meil palju tooteid ja rahakotisõbralikke lahendusi, et saaksid vähendada vee ja energia tarbimist ning jäätmete hulka, ilma et see kuidagi su tavapärast elu mõjutaks.
Tarbi targalt ja vähem
Säästa ressursse (ja raha!), valides paremad lahendused. Kasuta näiteks LED-lampe, aeraatoriga segisteid, päikeseenergiaga töötavaid valgusteid ja kodutekstiile, nagu vaibad ja kardinad, mis aitavad kütte pealt kokku hoida.
 

 
Käi toiduga teadlikult ümber
Taimsete toitude söömine võib vähendada ökoloogilist jalajälge, samas kui meie kaantega läbipaistvad toiduanumad tagavad, et sinu eelmise õhtu söögid ei lähe külmkapi tagumises nurgas salaja riknema. Kui sa näed, mis sul kapis on, viskad ka vähem toitu ära. Ja muidugi püsivad su parimad road toidukarpides värsked.
 

 
Aita anda jäätmetele uus elu
Meie tootevalikus on mitu käepärast prügikasti, et saaksid paberi, plasti, pudelid ja muud ringlussevõetavad asjad kenasti lahus hoida. Sortimine on komme, mida on tegelikult lihtne omandada ja hea keskkonnale, nii et proovi järele!
 

 
Taaskasuta
Anneta, paranda, tee paremaks või tee ise täiesti nullist ... Või vähemalt vali koju tooted, mis on tehtud ümbertöödeldud materjalidest. Meie tootevalikus on erinevad esemed, mis on valmistatud ümbertöödeldud PET-pudelitest, polüestrist ja puidust.
 

 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

FÖRENLIG

lillepott, 12 cm, tuppa/õue valge

1,99

Saadaval rohkem võimalusi

LÄTTHET

nagi ja klamber

2 € / 2 pk

GLYPEN

segisti, roostevaba teras

49 €

BREDSJÖN

valamukauss, 2 tk näht. esios., 80x69 cm, roostevaba teras

429 €

IKEA 365+

kaanega toidumahuti, 1.0 l, ristkülikukujuline klaas/bambus

6,49

Saadaval rohkem võimalusi

SORTERA

kaanega prügikast, 37 l, valge

7,99

Saadaval rohkem võimalusi

KNAGGLIG

kast, 23x31x15 cm, mänd

6,99

IKEA 365+

kaanega toidumahuti, 1.2 l, ruut klaas/bambus

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

NYPON

lillepott, 19 cm, tuppa/õue hall

9,99

Saadaval rohkem võimalusi

ÖSTERNÄS

nahast käepide, 153 mm, töödeldud nahk

11 € / 2 pk

Saadaval rohkem võimalusi

SANELA

pimendav kardin, 1 paar, 140x300 cm, tumehall

79,99

Saadaval rohkem võimalusi

SVAMPIG

käsn, hallikasvalge

1,49 / 3 pk

SORTERA

kaanega prügikast, 60 l, valge

9,99

Saadaval rohkem võimalusi

RINNIG

nõudekuivatusrest, kahepoolne, 40x31 cm

3,99
X