Tervislikust ja rohelisest eluviisist rääkimine on vist miski, millest me kunagi ei väsi. Ja me usume, et ka sinu jaoks on see oluline. Seepärast viisime läbi uuringu, et saada teada, mida inimesed jätkusuutlikust kodusest elust arvavad ja mida me saaksime üheskoos teha, et olla loodushoidlikumad.
Äkki sa juba hoiad loodust?
Meie uuringust selgus, et üheksa inimest kümnest juba osaliselt elavad jätkusuutlikumat elu. Näiteks säästetakse vett, elektrit ja sorditakse prügi. Ometi on rohelisteks valikuteks palju teisigi võimalusi. Uuringu järgi pidasid inimesed jätkusuutlikkust oluliseks ka ostude tegemisel. See on hinna, kvaliteedi ja funktsioonide kõrval lausa neljandal kohal.
Raskustele vastu
Uuringu tulemused olid küll positiivsed, aga siiski tundsid pooled vastajad, et nad ei tee planeedi päästmiseks piisavalt. Mõned vastajad tunnistasid, et nad raiskavad toitu, viskavad ära riideid ja elektroonikat, või kasutavad tooteid, mis ei ole just kõige loodussõbralikumad. Teised küsitlusele vastanud tundsid, et roheline eluviis on kallis ja raske. Aga kas see ikka on nii?
Iga väike samm on oluline
Me usume, et teadlikum elu on tegelikult lihtne ja on palju väikseid asju, mida sa saad teha. Mõtle, juba riideid õhu käes kuivatades, tulesid ja niisama seisvaid elektrividinaid enne kodust lahkumist välja lülitades või köögivilju kasvatades saad olla keskkonnahoidlikum. Ja selles peitubki väikeste tegude võlu – üheskoos viivad need kõik ülla tulemuseni!
Me oleme üksteise jaoks olemas
Selleks, et sinu jätkusuutlikkuse teekond oleks lihtsam ja lõbusam, on meil palju tooteid ja rahakotisõbralikke lahendusi, et saaksid vähendada vee ja energia tarbimist ning jäätmete hulka, ilma et see kuidagi su tavapärast elu mõjutaks.
Tarbi targalt ja vähem
Säästa ressursse (ja raha!), valides paremad lahendused. Kasuta näiteks LED-lampe, aeraatoriga segisteid, päikeseenergiaga töötavaid valgusteid ja kodutekstiile, nagu vaibad ja kardinad, mis aitavad kütte pealt kokku hoida.
 

 
Teadlikud toiduvalikud
Taimsete toitude söömine võib vähendada ökoloogilist jalajälge, samas kui meie kaantega läbipaistvad toiduanumad tagavad, et sinu eelmise õhtu söögid ei lähe külmkapi tagumises nurgas salaja riknema. Kui sa näed, mis sul kapis on, viskad ka vähem toitu ära. Ja muidugi püsivad su parimad road toidukarpides värsked.
 

 
Aita anda jäätmetele uus elu
Meie tootevalikus on mitu käepärast prügikasti, et saaksid paberi, plasti, pudelid ja muud ringlussevõetavad asjad kenasti lahus hoida. Sortimine on komme, mida on tegelikult lihtne omandada ja hea keskkonnale, nii et proovi järele!
 

 
Korduvkasuta
Anneta, paranda, tee paremaks või tee ise täiesti nullist ... Või vähemalt vali koju tooted, mis on tehtud ümbertöödeldud materjalidest. Meie tootevalikus on erinevad esemed, mis on valmistatud ümbertöödeldud PET-pudelitest, polüestrist ja puidust.
 

 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
FÖRENLIG

lillepott

12 cm valge

1,99

Saadaval rohkem võimalusi

LÄTTHET

nagi ja klamber

5x1.8x4.7 cm

2 € / 2 pk

GLYPEN

segisti

26x17 cm

49 €

BREDSJÖN

valamukauss, 2 tk näht. esios.

79.7 cm

409 €

IKEA 365+

kaanega toidumahuti

15x7 cm

6,49

Saadaval rohkem võimalusi

SORTERA

kaanega prügikast

41x55x28 cm valge

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

KNAGGLIG

kast

23x31x15 cm

5,99

RINNIG

nõudekuivatusrest, kahepoolne

31x3 cm

2,49

NYPON

lillepott

20 cm hall

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

ÖSTERNÄS

nahast käepide

2.5x15.3 cm

10 € / 2 pk

Saadaval rohkem võimalusi

SANELA

pimendav kardin, 1 paar

140x300 cm tumehall

74,99

Saadaval rohkem võimalusi

SVAMPIG

käsn

7x11 cm hallikasvalge

1,29 / 3 pk

UPPLYST

LED seinalamp

30x8x19 cm valge

14,99

SORTERA

kaanega prügikast

41x55x45 cm valge

8,99

Saadaval rohkem võimalusi
X