Palav suvepäev. Välja ujuma minek kõlab nagu hea mõte, kuid mitte tingimata kõigile. Kas sina oled üks neist, kes eelistab hoopis koju jääda? Aga ka kodus on liiga palav? Meil on sulle selleks puhuks paar sobivat nippi.
Loo aknalauale mõnusa suvebriisiga nurgake
Kerge suvine tuul on alati parem kui energiakuluka konditsioneeri või ventilaatori kasutamine. Leia kodust üks laiem aknalaud, kus on mõnus istuda, pane sinna mõned padjad, ava aken ja kinnita aknale iminapaga TISKEN korv telefonile, raamatule ja muudele olulistele asjadele, mille soovid käeulatuses hoida. Viimaks täida KORKEN pudel värskendava joogiga ja su suvenurk ongi valmis.
Vedeliku tarbimine
Mis on palavate suvepäevade üleelamise saladus? Eks ikka vedeliku tarbimine. Ja vedelikku on muidugi kahte sorti – tavalist ja maitsvat. Mõistagi on teine variant ahvatlevam. Nii et võta oma STORHET klaas, täida see jää ja värskelt pressitud sidrunimahla, marjade ja paari purustatud piparmündilehega. Ja siis, istu ja naudi... ja korda.
Teine saladus – jahutamine
Palavate suvepäevade üleelamise saladus? Jah, vedeliku tarbimine. Aga ka iseenda jahutamine. Ja meil on üks päris hull idee, kuidas seda teha. Võta FLÅDIS korv ja mitu ISTAD taassuletavat kotti, mis on muide valmistatud taastuvatest materjalidest, taaskasutatavad ja koos tavaplastiga ümbertöödeldavad. Täida kotid jääga ja pane need korvi. Ja siis pista oma jalad korvi, et jäist jalavanni nautida.
Mine päikese eest varju
Alati on variant ka päikese eest oma kodu kõige pimedamasse nurka varjuda. Su kodus pole ühtegi pimedat nurka? Siis riputa akende ette paksud HILLEBORG kardinad ja ka see mure on lahendatud.
Värskendus
Sulle tundus, et jäävann oli pisut ootamatu mõttevälgatus? Oota vaid! Meil on üks veel. Võta oma TOMAT pihusti. Täida pudel kurgiviilude ja jääkülma veega. Ja siis pritsi seda jahutamiseks näkku ja kehale. Mõnus, kas pole?


 

 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
HILLEBORG

pimendav kardin, 1 paar

145x300 cm hall

34,99

TISKEN

iminapaga korv

28x17x17 cm valge

4,99

FÖRNYANDE

joogikõrs

valge

2,69 / 100 pk

Saadaval rohkem võimalusi

KORKEN

korgiga pudel

29x Ø9 cm

1,99

ISTAD

taassuletav kott

kollane/valge

3,49 / 50 pk

Saadaval rohkem võimalusi

FLÅDIS

korv

32x Ø25 cm

9,99

IKEA 365+

pokaal

12 cm

1,29

STORHET

šampanjapokaal

15.5 cm

1,99

IVRIG

klaas

11 cm hall

5,99 / 4 pk

Saadaval rohkem võimalusi

TISKEN

iminapaga nagi

6x4 cm valge

2,49 / 2 pk

TOMAT

pihustipudel

35 cl valge

0,99