Elu on kiire, tähtajad muudkui kukuvad ja enne kui arugi saad, on nädal juba mööda lennanud. Selle korteri kolmel elanikul polnud vaja pikalt aru pidada, otsustamaks, et nende elutuba peab olema koduvälise elu täielik vastand. See ruum on mõeldud vaba aja veetmiseks ning seda täidavad inspireerivad pildid, mõnusad tekstiilid ja mis kõige tähtsam, lõputud nalja ja naeruga pikitud jutuajamised.

Mööbelda nagu süda kutsub

Sellel elutoal on mitu nägu. Täna pärastlõunal toimus siin šikk teejoomine. Aga eile õhtul? Lõbus ja ootamatu tantsupidu. Paindlikud ja mitmeti kasutatavad mööbliesemed, näiteks ratastega riiulid ja väiksemad lauad annavad oma panuse, et mistahes tegevuseks või ürituseks valmistumine läheb väga libedalt.
 

Tuba on omanike peegel

Oma maist vara kokku sobitades avastas meie kolmik, et ühendavaid tegureid on neil kaugelt rohkem kui erinevusi. Järgides lipukirja, et küll küllale liiga ei tee, seati elutoas uhkelt nähtavale esemed, mis peegeldavad nende kõigi armastust kirjanduse, looduse ja kirbuturgude vastu. Hinnalisemad ja hapramad esemed paigutati klaasustega kappidesse, mis kaitsevad neid tolmu ja tahtmatute müksude eest.
 

Üksmeelne elu

Kuidas sisustada jagatud kodu? IKEA sisekujundaja Hans Blomquist jagab nippe, kuidas eri esemeid ja stiile kokku sobitades luua mõnus ja terviklik jagatud ruum.
 

Kodune kunstinäitus

Lagedad kaunistusteta seinad passivad kindlasti nii mõndagi ruumi, kuid selles kodus neil kohta pole. Selle kodu seintel jutustavad oma lugusid arvukad trükipildid ja maalid, mille riputamiseks on ära kasutatud kõikvõimalikke kohti – isegi päris tavatuid, näiteks aknaalune või ukse kohal olev ruum. Selle tulemusena sündinud värvide, mõtete ja elurõõmu plahvatus on haarav ja imeline.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

KONSTFULL

vaas, 16 cm, rohekaspruun

12,99

Tavahind 14,99

NISSAFORS

ratastega riiul, 50.5x30x83 cm, must

29,99

Saadaval rohkem võimalusi

TONSÄTTA

vaas, 27 cm, hall

24,99

VIRRMO

põranda-/lugemislamp, 145 cm, nikeldatud

39,99

SANELA

padjakate, 50x50 cm, tumeroosa

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

EDSBRUK

pildiraam, 21x30 cm, must peits

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

STOCKHOLM

laud, 2 tk kmpl, pähkli vineer

189 €

BEGÄRLIG

vaas, 18 cm, läbipaistev klaas

8,99

Saadaval rohkem võimalusi

SILVERHÖJDEN

pildiraam, 21x30 cm, kuldne

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

LEIKNY

padjakate, 50x50 cm, must/mitmevärviline

5,49

GRADVIS

vaas, 21 cm, roosa

9,99

BACKSÄLEN

2-kohaline diivan, Hallarp hall

399 €

Saadaval rohkem võimalusi

TJOG

kaanega hoiukast, 25x36x15 cm, tumehall

4,99

Saadaval rohkem võimalusi
X