Nagu omanik, nii ka kodu. Tavaliselt on just elutuba külaliste vastuvõtmise koht ja nii loob selle sisustus elanikest esmamulje. Väljenda elutoa sisustamisel oma isikupära ja rõhuta seda, mis on sulle kõige olulisem. Mida väiksem on ruum, seda rohkem läbimõtlemist vajab mööblivalik, et tuba ei näeks välja liialt ülekuhjatud ja kõigel oleks oma koht.
Funktsionaalsus ja multifunktsionaalsus
Kui tuba kasutatakse mitmeks otstarbeks, tasub valida moodulitest diivanid ja diivanvoodid.  VALLENTUNA mooduldiivanid pakuvad mugavat istumislahendust kui ka voodikohta ööbima jäävatele külalistele. Kõiki VALLENTUNA sarja mooduleid saab kasutada nii eraldiseisvana kui ka omavahel kombineerida, nii saad luua just sulle sobiva suurusega diivani. VALLENTUNA mugavad istmed ja keha kuju järgi vormuvad pakitud vedrud kindlustavad, et diivan püsib mugav ka pika kasutusaja jooksul.
Korras toas on mugav olla
Luba endale veelgi rohkem mugavust – panipaigaga istmemoodulid on äärmiselt praktilised siis, kui soovid toas ühe kiire koristuse teha. Aseta kõik üleliigne lihtsalt panipaika, sulge "kaas" ja naudi – tuba on valmis külalisi vastu võtma või mis tahes muuks puhuks.


 
Aeg koduseks lõõgastumiseks
Tunne rõõmu mugavast POÄNG järiga tugitoolist. Painutatud kasevineerist raam tagab mõnusa istumise; pehme, vastupidav nahk sobib hästi lastega peredele ja kõrge seljatugi toetab hästi selga ja kaela. Veelgi mugavamaks istumiseks lisa POÄNG järi. POÄNG välimuse muutmiseks lisa midagi meie rikkalikust patjade-pleedide valikust.
Tugitoolile jagub alati ruumi
Tänu VEDBO tugitooli ajatule disainile sobib see hästi erinevatesse tubadesse ja tooli on lihtne ükskõik mis stiilis muu mööbliga sobitada. Tool võtab klassikalistest tugitoolidest vähem ruumi ja hoolikalt viimistletud detailid annavad sellele peene välisilme. Lisa juurde ka oma lemmikpadjad.
Ajatu klassik
Funktsionaalsus on hea, kuid funktsionaalsus koos mugavusega veelgi parem. STRANDMON tugitool on tõeline klassika. Selle ajatu disain ja sujuvad, ümarad jooned sobituvad eri stiilis sisustustega ning toolile istumine ja sellel puhkamine on alati nauding. Kõrge seljatugi pakub kaelale täiendavat tuge. Võta oma lemmikraamat, tee endale üks mõnus tassike teed ja naudi!
Söögilaud toob pere kokku
Kui köök jääb pere või sõpradega laua ümber mõnusasti aja veetmiseks väikseks, koli söögilaud elutuppa. IKEA pakub lahendusi nii suurtesse kui ka väikestesse tubadesse. Kui tuba on väike ja suurt lauda läheb vaja ainult mõnikord, vali muudetava suurusega laud.
Muutlik nagu elu isegi
Et elule pisut ruumi juurde teha, vali kohandatava suurusega söögilaud. GAMLEBY kokkupandav laud mahutab 2–6 inimest ja sellel on mugav sahtel söögiriistade, salvrätikute või küünalde käeulatuses hoidmiseks. Suurepärane lahendus, kui sul pole suurt lauda küll iga päev vaja, kuid sulle meeldib aeg-ajalt sõpru külla kutsuda.
Ruumi napib? Pole hullu!
Kui toas napib lisatoolide jaoks ruumi, too toolid vajadusel teistest tubadest. Eri stiilis toolide läbisegi kasutamine ja omavahel sobitamine loob elektilise mulje ning näeb väga hubane ja kodune välja.
Alati leidub ka alternatiiv
Või vali hoopis kokkupandavad tooli ning hoiusta neid kapis ruumi säästmiseks näiteks seina ääres või mõnes muidu kasutuna seisvas nurgas. Või riputa need lihtsalt konksuga seinale.
Nutikad lahendused, harmooniline kodu
Kui sa pole kindel, kuidas ikkagi kõiki neid elutoas vajaminevaid mööbliesemeid omavahel kombineerida, tee oma valik lihtsalt ühe, nt BESTÅ tooteperekonna moodulmööbli hulgast. Valida saad erinevate riiuli- ja kapimoodulite, tavaliste või klaasustega variantide ja veel palju muu vahel. Pea meeles, et mööbel peaks kohanduma sinuga, mitte vastupidi.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
GNARP

köögiriistad, 3 tk kmpl

must

1,29

VEDBO

tugitool

73x65 cm tumehall

175 €

Saadaval rohkem võimalusi

NORNA/NILSOVE

toolipadjaga tool

57x57x82 cm naturaalne värvitoon-valge

84 €

SKYMNINGEN

laelamp

40x Ø42 cm valge

55 €

ODGER

tool

45x51x81 cm antratsiit

65 €

Saadaval rohkem võimalusi

POÄNG

tugitool

68x82x100 cm naturaalvalge

129 €

Saadaval rohkem võimalusi

NYMÅNE

laelamp

Ø40 cm valge

39,99

Saadaval rohkem võimalusi

MELLTORP

laud

125x75x74 cm valge

36 €

Saadaval rohkem võimalusi

KOLLUND

vaip, madal

170x240 cm hall

279 €

NISSE

kokkupandav tool

45x47x76 cm must

9,99

STOCKHOLM

padi

50x50 cm must/valge

14,99

STRANDMON

järi

60x40x44 cm tumehall

49 €

Saadaval rohkem võimalusi

GRANBODA

laua kmpl, 3 tk

59 €

STRANDMON

laste tugitool

55.8x61.7x70.5 cm hall

119 €

ENEBY

Bluetooth kõlar

30x11x30 cm valge

99 €

GAMLEBY

klapplaud

67/134/201x78 cm hall

199 €

POÄNG

järi

68x54x39 cm naturaalvalge

69 €

Saadaval rohkem võimalusi

NYMÅNE

põrandalamp

146 cm valge

55 €

JOHANNE

pleed

130x170 cm must/naturaalne

29,99

RANARP

põranda-/lugemislamp

28x153 cm must

Vana hind 49,99

39,99

Saadaval rohkem võimalusi