Inimesed üle kogu maailma on pidanud püsima nelja seina vahel, mis on viinud meid ühe olulise tõdemuseni: me tahame, et meie koduses elus toimuks mingi muutus. Seetõttu avab IKEA ukse, mille taga ootavad sind parem elu ja uued kogemused, korraldades oma esimese virtuaalse 24-tunnise festivali, mis algab neljapäeval, 16. septembril kell 9.00.

Artistid, sisekujundajad, diskorid, kokad ja paljud teised andekad inimesed muudavad oma kodud virtuaalseteks lavadeks. Sul on võimalus saada osa muusikalistest etteastetest, koduvärskendustest, kokakunsti demonstratsioonidest ja tuuridest kuulsate inimeste kodudes – seda kõike mugavalt oma diivanil istudes. IKEA Festival toimub kokku rohkem kui 100 kodus 50 turul üle kogu maailma ja see kogemus on kõigile täiesti tasuta.
Kutsudes kõiki inimesi esmaklassiliste artistide, sisekujundajate, diskorite ja kokkade koju, loodame anda uut inspiratsiooni, kuidas oma armsat kodu ja igapäevaelu veelgi paremaks muuta. Me soovime, et see festival tekitaks arutelu selle üle, kuidas elada jätkusuutlikumat ja taskukohasemat elu, ning kindlasti on varuks ka üllatusi.

Kuidas virtuaalsest festivalist osa saada?

Ülemaailmsele festivalile pääsemiseks mine veebisaidile IKEA.com/festival, kus sind ootab ees 24-tunnine ainulaadne elamus. Programm ja oluline info:

• Eetris on 24 osa erinevatest ruumidest, üks igal tunnil.
• Ülejäänud ruumides pakutakse sisu, mida saad nautida igal ajal, valides välja, mis sulle huvi pakub ja meeldib.
• Kõik, millest sa ei jõua osa saada või mida soovid uuesti üle vaadata, leiad pärast festivali samalt avalehelt.
• Registreerimine ei ole vajalik ja sissepääs on täiesti tasuta.
• IKEA Festivali lehel on kõik saadaval inglise keeles.

Festivali virtuaalsed ruumid

IKEA Festivali digikogemust arendades soovisime, et erinevad ruumid oleksid seotud sellega, mida inimesed oma kodudes enda jaoks kõige olulisemaks peavad. See on pere ja sõbrad, muusika ja toit. Samuti tahtsime, et ruumid peegeldaksid kogu maailma ja kutsuksid kõiki endaga kaasa, seega oli meie jaoks oluline, et sisu oleks geograafiliselt laiaulatuslik. Lisaks soovime avaldada asjakohaseid IKEA uudiseid ja lugusid, et rohkem inimesi tunneksid huvi IKEA ja meie tegemiste vastu.
Minu kodukoht
Kodu on kõikjal, kus sa tunned end … noh, koduselt. Ühine selliste artistidega nagu MØ, Kanis, Niki ja Masego, kes tutvustavad sulle oma linnu, naabrust ja kogukondi ning teevad maiuspalana ka etteaste.

Kodukontserdid
Keera volüüm kasvõi põhja ja naudi suurepäraseid kontserte kõige õdusamatelt lavadelt üle kogu maailma: inimeste enda kodudest.

Kodune toit
Ava uks imeliselt lõhnavatesse köökidesse üle kogu maailma ja saa inspiratsiooni kokkadelt, kes valmistavad nii oma vanu kui ka uusi lemmikroogasid. Nende seas näiteks Pasta Queen ja Paul Svensson.

Klubimuusikamaraton
Muusika peab ju ikka kogu aeg käima – oled kutsutud klubimuusikamaratonile, mis toimub diskorite kodudes. Muusikat mängivad ja plaate keerutavad näiteks Kaytranada, Loraine James ja ZULI.

Kodukülastused
Tere tulemast ülemaailmsele tuurile, mille jooksul võõrad ja ka tuntud inimesed, nagu näiteks Ilse Crawford, näitavad endale kõige südamelähedasemat paika kogu maailmas: oma kodu.

IKEA muuseum
Rända ajas tagasi ja tutvu kõigega, mida IKEA on teinud ja kujundanud – nii hea kui halvaga. IKEA uudised Reisi mööda maailma ja kohtu meie kaastöötajate ja -loojatega kaupluses, tehases, kontoris või stuudios – näiteks endise koostööpartneri Virgil Abloh'ga.

Koduvärskendused
Ideed ja juhised, kuidas luua nutikama hoiuruumiga ja toiduvalmistamisele innustav köök või kuidas lihtsalt kodu lõbusalt ja stiilselt kaunistada.

Köögijutud
Liitu vestlusega rõõmudest ja pettumustest, mis moodustavadki meie koduse igapäevaelu. IKEA kaastöötajad kohtuvad selliste inimestega nagu surfar Kassia Meador, astronaut Christer Fuglesang ja seikleja Renata Chlumska.

Ostle koos …
Kellega sa soovid koos poodi minna, et oma kodu jaoks uusi ideid saada? Nad on sinu jaoks olemas, et saaksid nendega terve päev kohalikus IKEA poes ostelda.


X