Kas sinu elutoas on midagi, mida saaksid muuta, et tuba oleks funktsionaalsem ja mugavam? Kui soovid muutust, aga pole kindel, kust täpselt alustada, siis siin on sulle abiks mõned lahendused, millega tuua elutuppa lisaks ilule ka funktsionaalsust.
Mugavalt ja stiilselt
FLOTTEBO diivani disain pole mitte ainult hea välimusega, vaid ka funktsionaalne. Diivan on äärmiselt paindlik ja mugav, olenemata sellest, kas soovid istuda, kergelt taha nõjatuda või lamada. Tänu lahtistele seljatoepatjadele on istme sügavust ja seljatuge lihtne reguleerida. Lisaks saab diivanist kiirelt ja lihtsalt mugava ja mahuka voodi — selleks on vaja vaid diivanipadjad ära võtta.
Kohandub sinu vajadustele
VALLENTUNA diivanvoodid on täpselt nii paindlikud ja funktsionaalsed nagu sul vaja. Kasuta mooduleid eraldiseisvana või kombineeri enda soovi järgi. Uue kombinatsiooni võid luua nii peoks, ööbima jäävatele külalistele kui ka lihtsalt selleks, et pisut vaheldust saada.
Voodi alla peitu
Mängime peitust! Õigemini täiskasvanute versiooni sellest. Mängu eesmärk on kodus korda luua. Peita aitab FRIHETEN diivanvoodi, mille lamamistooli mooduli all on mahukas panipaik, kuhu kodune segadus peitu panna. Pealegi püsib kaas vajadusel avatud asendis, et panipaika ohutult ja lihtsalt asju panna või neid sealt välja võtta.

Nutikas ja lihtne
LACK elutoamööbli sarja kuuluvad diivani- ja abilauad, riiulid ja telerialused võivad küll lihtsad välja näha, kuid neis on peidul enamat kui esmapilgul märkad. Sari on saadaval laias valikus värvides ja viimistlustes, nii et saad olla kindel, et leiad oma toale ja maitsele sobiva. LACK sarja mööbel on unikaalse ülesehitusega, mis muudab mööbli kergeks ja lihtsasti liigutatavaks – ja laseb meil hinnad võimalikult madalal hoida.
Loe ja tunne selle üle uhkust
Kui su hobiks on lugemine, tõsta juba loetud raamatud esile ka elutoas. Meie BILLY raamaturiiulitel on virnastatav disain, mis võimaldab sellele alati uusi mooduleid juurde lisada. Lihtsalt otsusta, milline kõrgus sinu tuppa kõige paremini sobib. Iga BILLY sarja mudeliga tulevad kaasa ka reguleeritavad riiulid, kuhu mahutad hõlpsasti ära kõik alates raamatutest kuni mälestusesemeteni ja kõik, mis mis jääb nende vahepeale.
Galeriisein
Paigalda teler ja raamitud pildid seinale nii, et teler sulandub ülejäänud seinaga kaunilt kokku. BESTÅ telerialuse taga on mitu juhtmeava, tänu millele saad pilgu juhtmetelt ja teistelt seadmetelt eemal hoida. Lisaks saad valida, kas asetad telerialuse põrandale või kinnitad selle põrandapinna vabastamiseks hoopis seina külge.
Kombineeri ja sobita
BESTÅ sari mahutab ära kõik alates telerist, mängukonsoolidest ja helisüsteemist kuni DVD-de ja raamatuteni välja. Vali erinevate raamide ja esipaneelidega kombinatsioonide vahel, et luua just sulle sobiv hoiustamislahendus. Meil on lai valik riiuleid, pehmelt sulguvaid sahtelid, uksi, uksenuppe ja käepidemeid, mille hulgast oma valik teha.


 
Ehkki BESTÅ sari on mõeldud eelkõige elutuppa, võid seda sama hästi ka mis tahes teises ruumis kasutada. Riiul/kapp, milles jagub ruumi nii neile asjadele, millel tahad lasta välja paista, kui ka neile, mille soovid silme alt ära peita, võiks rakendust leida näiteks söögitoas. Ruumikates sahtlites saad hoida salvrätte ja lauamatte ning klaasuste taga kõige peenemaid serviise. Kapi sisse paigaldatav valgusti loob tuppa hubase meeleolu.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
LACK

abilaud

55x55x45 cm valge

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

KNOPPARP

2-kohaline diivan

119x76x70 cm Knisa helehall

79,99

FRIHETEN

nurgadiivanvoodi koos pesukastiga

151x66 cm Hyllie tumehall

459 €

Saadaval rohkem võimalusi

GURLI

padjakate

50x50 cm helesinine

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

FRIHETEN

nurgadiivanvoodi koos pesukastiga

151x66 cm Skiftebo tumehall

429 €

Saadaval rohkem võimalusi

GRANBODA

laua kmpl, 3 tk

59,99

BILLY

raamaturiiul

80x28x106 cm valge

29 €

Saadaval rohkem võimalusi

BILLY

raamaturiiul

40x28x106 cm valge

19 €

Saadaval rohkem võimalusi

TINGBY

ratastega abilaud

64x45 cm valge

39,99

Saadaval rohkem võimalusi
X