Vaata, kuidas me kujundasime ümber keldriruumi, mis oli kunagi garaaž ja raamatukogunurk. Nüüd on sellest saanud hubane tuba hobide ja muusikaga tegelemiseks. Julgetes toonides seinad, tume mööbel ja harmooniline ilme on üheskoos samad head kui üks suurepärane muusikaline etteaste!
 

Enne uuenduskuuri

Kuigi see tuba oli ka varem mõeldud hobidega tegelemiseks, ei olnud seal piisavalt riiuliruumi ei raamatutele ega muudele asjadele. Samuti ei pääsenud omanik oma muusikariistadele hästi ligi. Seega soovis ta rohkem ruumi hobiesemetele, rohkem funktsionaalsust ja rohkem tunnet, et see pole lihtsalt üks kelder, vaid isikupärane stuudio.

Aga kust ruumi leida?

Kuigi selle toa ümberkujundamine võis alguses keeruline tunduda, leidsid meie sisekujundajad siiski viisi, kuidas rohkem ruumi tekitada – ja seda tänu hoolikale planeerimisele. Nad võtsid seintest maksimumi, valides raamaturiiulid, mis ulatuvad peaaegu laeni välja. Muidugi ei unustanud nad ka ergonoomilist ja reguleeritavat lauda, mis võiks ideaalis olla iga töökoha keskmes. Laud on paigutatud akna alla, et muusikust omanik saaks piisavalt kaua päevavalgust kasutada. Ja et muusikat veelgi paremini esile tuua, lisasid meie sisekujundajad seintele suured pilkupüüdvad plakatid.

Erinevad hoiukohad

Nagu suurte ruumide puhul ikka, oli ka selles toas kõige suurem väljakutse leida kõikidele asjadele oma koht. Hoiustamisel on tavaliselt kaks põhilist lähenemist. Üks neist on minimaalse ja stiilse panipaiga loomine, kus enamik asju on peidetud suletud uste taha, et saavutada terviklik välimus. Teine võimalus on aga kõik välja paigutada. Meie sisekujundajad otsustasid kuldse kesktee kasuks. Tumedad riiulid loovad kauni tausta ja väiksemaid asju saab kastidesse peita, et mitte lisasegadust tekitada. Samas on selles ruumis ka kohti, kus omanik saab näidata kõiki esemeid, mida ta armastab ja hindab.
 

Trummipõrina saatel puhkama

Isiklik puhkepaik peaks olema koht, kus sa unustad kõik – töö, reeglid ja teed ainult seda, mis sulle kõige rohkem meeldib. Niisiis planeeri see enda järgi, ole julge ja vali värvid vastavalt meeleolule. Näiteks päikesekollane tugitool muudab ruumi elavamaks ja sellega kokkusobiv hall diivan on ideaalne, kui soovid pärast järjekordse meistriteose loomist mugavalt lõõgastuda.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

BILLY

raamaturiiul klaasustega, 80x30x202 cm, hall/metalliefekt

179 €

ÅSUNDEN

korv, 30x36x25 cm, tumehall

17,99

SANELA

pimendavad kardinad, 1 paar, 140x300 cm, tumehall

79,99

Saadaval rohkem võimalusi

LOMVIKEN

pildiraam, 21x30 cm, alumiinium

6,99

Saadaval rohkem võimalusi

NILSERIK

seisutugi, beež/Vissle tumehall

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

KOPPLA

3 pistikupesaga pikendusjuhe, 1.5 m, maandatud/valge

6 € / 2 tk

STRANDMON

tugitool, Skiftebo kollane

199 €

Saadaval rohkem võimalusi

BERGSHULT

riiul, 80x30 cm, pruunikasmust

12,99

Saadaval rohkem võimalusi

KOPPLA

pikendusjuhe, 5 m, maandatud valge

6 €
X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.