Vaata, kuidas me kujundasime ümber keldriruumi, mis oli kunagi garaaž ja raamatukogunurk. Nüüd on sellest saanud hubane tuba hobide ja muusikaga tegelemiseks. Julgetes toonides seinad, tume mööbel ja harmooniline ilme on üheskoos samad head kui üks suurepärane muusikaline etteaste!
 

Enne uuenduskuuri

Kuigi see tuba oli ka varem mõeldud hobidega tegelemiseks, ei olnud seal piisavalt riiuliruumi ei raamatutele ega muudele asjadele. Samuti ei pääsenud omanik oma muusikariistadele hästi ligi. Seega soovis ta rohkem ruumi hobiesemetele, rohkem funktsionaalsust ja rohkem tunnet, et see pole lihtsalt üks kelder, vaid isikupärane stuudio.

Aga kust ruumi leida?

Kuigi selle toa ümberkujundamine võis alguses keeruline tunduda, leidsid meie sisekujundajad siiski viisi, kuidas rohkem ruumi tekitada – ja seda tänu hoolikale planeerimisele. Nad võtsid seintest maksimumi, valides raamaturiiulid, mis ulatuvad peaaegu laeni välja. Muidugi ei unustanud nad ka ergonoomilist ja reguleeritavat lauda, mis võiks ideaalis olla iga töökoha keskmes. Laud on paigutatud akna alla, et muusikust omanik saaks piisavalt kaua päevavalgust kasutada. Ja et muusikat veelgi paremini esile tuua, lisasid meie sisekujundajad seintele suured pilkupüüdvad plakatid.

Erinevad hoiukohad

Nagu suurte ruumide puhul ikka, oli ka selles toas kõige suurem väljakutse leida kõikidele asjadele oma koht. Hoiustamisel on tavaliselt kaks põhilist lähenemist. Üks neist on minimaalse ja stiilse panipaiga loomine, kus enamik asju on peidetud suletud uste taha, et saavutada terviklik välimus. Teine võimalus on aga kõik välja paigutada. Meie sisekujundajad otsustasid kuldse kesktee kasuks. Tumedad riiulid loovad kauni tausta ja väiksemaid asju saab kastidesse peita, et mitte lisasegadust tekitada. Samas on selles ruumis ka kohti, kus omanik saab näidata kõiki esemeid, mida ta armastab ja hindab.
 

Trummipõrina saatel puhkama

Isiklik puhkepaik peaks olema koht, kus sa unustad kõik – töö, reeglid ja teed ainult seda, mis sulle kõige rohkem meeldib. Niisiis planeeri see enda järgi, ole julge ja vali värvid vastavalt meeleolule. Näiteks päikesekollane tugitool muudab ruumi elavamaks ja sellega kokkusobiv hall diivan on ideaalne, kui soovid pärast järjekordse meistriteose loomist mugavalt lõõgastuda.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
BILLY

klaasustega raamaturiiul

80x30x202 cm hall

149 €

Saadaval rohkem võimalusi

BERGSHULT

riiul

80x30 cm pruunjasmust

Vana hind 10,99

9,99

Saadaval rohkem võimalusi

TILLTALANDE

padjakate

50x50 cm pruun

14,99

ÅSUNDEN

korv

30x36x25 cm tumehall

12,99

SANELA

pimendav kardin, 1 paar

140x300 cm punakaspruun

74,99

Saadaval rohkem võimalusi

NILSERIK

seisutugi

41 cm beež-tumehall

39,99

Saadaval rohkem võimalusi

VARIERA

kast

24x17 cm must

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

SANELA

pimendav kardin, 1 paar

140x300 cm tumehall

74,99

Saadaval rohkem võimalusi

LOMVIKEN

pildiraam

21x30 cm

4,99

Saadaval rohkem võimalusi

KOPPLA

3 pistikupesaga pikendusjuhe

5.5x17 cm valge

4,99 / 2 pk

STRANDMON

tugitool

82x96x101 cm kollane

169 €

Saadaval rohkem võimalusi

KOPPLA

pikendusjuhe

5 m valge

4,99

OXBERG

uks

40x97 cm mustjaspruun

20 €

Saadaval rohkem võimalusi

BILLY

raamaturiiul

80x28x202 cm mustjaspruun

59 €

Saadaval rohkem võimalusi
X