Segadust tuleb elus ikka ette, ja see on tore. Sest segaduses peitub midagi sügavalt inimlikku. Me kõik paneme asju valesse kohta ja „unustame“ vahel nõusid pesta. See on loomulik. Ja loomulikult tuleb IKEA sulle appi, kui on aeg kodus korda luua.

Loominguline kaos või risti vastupidi?

Ruuminappusega kodus töötamine ja elamine võib osutuda vahel üsna kaootiliseks. Eriti kui me räägime asjadest, mis kipuvad kaugtöö ajal ootamatult kuhjuma. Jah, erinevad dokumendid, märkmepaberid ja pliiatsid võivad olla küll lõputuks inspiratsiooniallikaks, kuid enamasti tekitavad need ainult visuaalset müra, mis juhib tähelepanu kõrvale ja ei lase sul tööle keskenduda.

Sahtlites ja kappides on väiksemaid esemeid laua all ning selle kohal mugav hoiustada. Suletud panipaigad hoiavad tolmu eemal ja toovad sisemise rahu ... Vähemalt seniks, kui sa uksed uuesti avad. Õnneks ei ole siinkohal segadusest vabanemine üldse raske. Kui sa tahad, et kõik oleks sorditud ja korras, siis kasuta kaste, sahtlisisusid ja -jagajaid, mis annavad sulle oma asjadest ka parema ülevaate.

Näita segadusele, kes on boss

Olenemata sellest, kas töötad uue loomingulise idee kallal või valmistad ette esitlust, mis terve su tiimi pahviks lööb, aitab töönurga korrastamine sul palju paremini keskenduda. Lihtsaim viis korras töö- või õppimiskoha loomiseks on leida igale asjale oma koht. Näiteks kinnita laua kõrvale seinale riiulid ja kapid, mis säästavad ühtlasi kallist põrandapinda.

Alati käepärast, aga mitte tähelepanu keskpunktis

Leia ja kombineeri erinevaid riiuleid, kaste, korrastajaid, perfotahvleid ja teisi hoiutooteid, et leida endale just see õige töönurgalahendus.

Meie IVAR sarjaga saad oma asjad kiiresti üles leida ja ära panna. Lihtsalt vali üks meie valmiskombinatsioonidest või loo see ise, pannes kokku erinevad riiuleid ning kappe, lisades uksi ja värvides need oma lemmikvärvi.

Enne ja pärast. Ja mõne aja pärast. Ja nii edasi.

Segadus pole kunagi lihtsalt segadus. See peidab ohtralt võimalusi paremaks igapäevaeluks. Nagu nutikam ruumikasutus. Harmoonilisem kodu. Rohkem viise oma isikupära näitamiseks. Rohkem rõõmu oma elukoha üle. Vähem salapäraselt kadunud sokke. Ja pidevad muutused, sest me kõik teame, et koduse segadusega võitlemine on igikestev protsess.
50% inimestest tülitseb koduse segaduse pärast. Meie arvates on see 100% tarbetu. Sest seal, kus on segadus, on ka nutikas ja lihtne lahendus sellest vabanemiseks.

Virnastamine, hoiustamine, sortimine

Kodu igapäevane korrahoid nõuab palju vähem vaeva, kui sul on piisavalt hoiuruumi. Avatud hoiulahendustest saab asjad kergemini kätte, samas kui asjade kapiuste taha või karpidesse peitmine annab ühtsema tulemuse. Kumba sa ka ei eelistaks – meil on sulle küllaga hoiulahendusi alates mahukatest läbipaistvatest kaanega kastidest voodipesu, rõivaste ja muu vajaliku tarbeks kuni sahtlisisudeni, mis hoiavad su väiksemad esemed kindlalt oma kohal.
 
 

Magamistoa hoiumööbel, mis avab uusi võimalusi

Kui otsid kohta, kuhu oma rõivad ära panna või nuputad, kus oleks kõige parem raamatuid ja muudki vajalikku hoida, tuleb appi PLATSA. Kombineeri eri suuruses raame, laienda tulemust külgedele ja lae suunas ning lisa kappe, sahtleid ja riiuleid, kuni jääd tulemusega rahule. Võimalusi on lõputult – isegi siis, kui ruumi napib.
 
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

ÖSTANÖ

tool, punakaspruun Remmarn/punakaspruun

19 €

Saadaval rohkem võimalusi

RISBYN

laelambi vari, 57 cm, sibulakujuline/valge

19,99

BUNKEFLO

laelamp, 36 cm, beež/kask

24,99

Tavahind 34,99

KALBÅDEN

hingedega uks, 60x60 cm

19 €

Saadaval rohkem võimalusi

KLÄMMEMACKA

kirjatarvete hoidik, 35x22 cm, naturaalne toon vineer

34,99

LINDBYN

peegel, 80 cm, must

Vana hind 69,99

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

STUK

lahtritega hoiukast, 20x34x10 cm, valge

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

SAMLA

kaanega kast, 57x39x28 cm/45 l, läbipaistev

11,99

Saadaval rohkem võimalusi

NYMÅNE

põranda-/lugemislamp, valge

49,99

Saadaval rohkem võimalusi

KUGGIS

kaanega kast, 37x54x21 cm, valge

22,99

Saadaval rohkem võimalusi

TINGBY

ratastega abilaud, 50x50 cm, valge

47,99

Saadaval rohkem võimalusi

JANINGE

tool, kollane

45 €

Saadaval rohkem võimalusi
X