Pidulik ANLEDNING erikollektsioon on ühtaegu praktiline ja lihtne. Selle sarja tooted on tehtud looduslikest materjalidest, nagu bambus, puuvill ja klaas, mida saab ikka ja jälle uuesti kasutada. Nende ajatu välimus muudab peopaiga tõeliselt kutsuvaks. Sobita tooteid juba olemasolevate esemetega ja kutsu sõbrad külla – pidu saab ju õige hoo sisse alles siis, kui oled ümbritsetud toredatest inimestest.

Alusta pidulike suupistetega

Mis oleks pidu ilma maitsva toiduta? Seetõttu ongi igati asjakohane, et ANLEDNING kollektsiooni kuuluvad ka serveerimisalused ja kandikud, mis sobivad hästi värviliste kausside ja klaasidega. Pane kaunilt välja nii maitsvad suupisted kui ka suus sulavad magustoidud, olgu siis tegu erilise sündmuse või argipäevaga.

Serveeri stiilselt

Unusta ühekordselt kasutatavad taldrikud ja topsid – pidupäev on rohkemat väärt! Neid kauneid taldrikuid ja puhutud pokaale saab pesta nõudepesumasinas ja muidugi ka korduvalt kasutada. Sobib pidulikeks puhkudeks, nagu sünnipäevadeks ja pulmadeks, aga ka tagasihoidlikumaks Rootsi lauaks või igapäevaseks kasutamiseks kodus perega.

Loo silmapilkselt õige meeleolu

Lisaks kaunitele sööginõudele on ANLEDNING kollektsioonis ka mängulisi lipukesi ja rippuvaid kaunistusi, mis püüavad kindlasti palju uudishimulikke pilke. Riputa need meelepärasesse kohta ja jäta pakendid alles. Kui dekoratsioonid pärast pidu pakendisse tagasi panna, säilib nende kuju kauem ja nii saad neid ikka ja jälle uuesti kasutada.
„ANLEDNING kollektsiooni loomisel olid minu suurimaks inspiratsiooniks erinevad mälestused pidudelt, aga ka Rootsi suvevärvid, lilled ja valgus. Eesmärk oli luua lihtsa kujuga ajatud tooted, mida saab kasutada ikka ja jälle, erinevateks pidustusteks ja erinevatel viisidel, koos või eraldi.” 

Disainer Hanna Klarqvist

Lase pidustustel õitseda

Meie arvates muudavad lilled iga peo erilisemaks. ANLEDNING kollektsiooni tõetruu ilmega moonid ja rohelised vanikud püsivad aastast aastasse värsked ja kaunid, andes sinu pidustustele rikkaliku ilme.

Muuda peopaik lokkavaks moonipõlluks

ANLEDNING sarja tekstiilid on inspireeritud kaunitest värvidest, mis saabuvad ühes Rootsi suvega. See mustriline laudlina ja padjad lisavad mõnusalt mahedat värvi ja muudavad sinu söögilaua pilkupüüdvaks moonipõlluks.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

ANLEDNING

kauss, 12 cm, helebeež

2,99

ANLEDNING

12 tulega LED-valguskett

9,99

ANLEDNING

teeküünla alus, 3 cm, naturaalvalge

1,99

ANLEDNING

teeküünla alus, 11 cm, naturaalvalge/helepruun

6,99

ANLEDNING

serveerimiskauss, 19 cm, helepruun

4,99

ANLEDNING

muffinivorm, mitmevärviline

1,59 / 65 pk

ANLEDNING

vaas, 2 tk kmpl, helepruun

9,99

ANLEDNING

väike taldrik, 19 cm, helebeež

2,99

ANLEDNING

pabersalvrätik, 33x33 cm, valge/punane

1,79 / 30 pk

ANLEDNING

rippvanik, 1 m, valge/roheline

5,99
X