Sel hooajal ära talu asju, mis sulle ei meeldi. Tee enda magamistuba paremaks, et saaksid ärgata erksate värvide saatel, nautides lahedat disaini.
Multifunktsionaalne kangelane
Magamistoas, kus ruumi on vähe, lahendab PLATSA nii mõndagi. See ühendab magamiskoha moodulitest koosnevate kappide-riiulitega ning toimib ka kui vahesein jagatud toas või ühetoalises korteris. Lisaks on see kerge ning seda on lihtne kokku panna.
Sobita omavahel
Kui asi puudutab mustreid, võid reeglid kohe unustada. Sobita omavahel KLOCKRANKA värviblokkidega padjad STRÖVKLINT ombre-efektiga. Kõik see sobib siiski suurepäraselt kokku, kuna mõlemad padjakatted on tehtud samast riidest - 100% puuvillasest kangast, millel on peen satiinviimistlus.
Mida erksam, seda parem
Ilmaennustus lubab sügiseks erksat! Värskenda enda kodu nutikate panipaikadega ja energilise värvipaletiga. NIKKEBY punane 4 sahtliga kummut on funktsionaalne ja unikaalne nii esikus kui magamistoas.
Kunstiline lahendus
NIKKEBY kollektsioon keeldub massi sulandumast. Kaarjas metallraam on julges punases toonis, olles nõnda eriti mõjuv. Magamistuppa toob see rahu ning koos suure kummutiga loob ühe mõnusalt geomeetrilise panipaiga sinu riietele.
Elegantne valgusti disain
Korrasta enda magamistoas asuv töönurgake. Peamiseks elemendiks on siin nutikas laualamp, mille on loonud Henrik Preutz. SVALLET teeb kõike seda, mida üks lamp peaks ning näeb seejuures välja elegantne ja lihtne. See on nii lahe, et võitis lausa 2019. aastal Red Dot auhinna.


  


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
SVALLET

laualamp

35 cm valge-tumehall

3,99

TOKABO

laualamp

15 cm lilla

7,99

Saadaval rohkem võimalusi

BRÄCKA

lõhnaküünal klaasis

5.5 cm roosa

2,99 / 3 pk

Saadaval rohkem võimalusi

SMYCKA

kunstlill

30 cm valge

0,99

Saadaval rohkem võimalusi

NIKKEBY

4 sahtliga kummut

84.1x49x69.5 cm punane

Vana hind 89 €

79,99

NIKKEBY

2 sahtliga kummut

46x49x69.5 cm hallikasroheline

59,99
X