Praegusel ajal, kui paljud meist kohanevad paindliku töökorraldusega ja muudavad oma töökeskkonda, on olulisem kui kunagi varem, et meie kodudes oleks koht, kus me saaksime keskenduda ja end mugavalt tunda. Kas sul ei ole veel sellist kohta? Loe edasi, sest meil on sulle kümme inspireerivat ideed kodukontori loomiseks.
Sinu kodukontori laud ei pea sugugi palju ruumi võtma. Aseta see riidekappi ja kui töö tehtud, sule uks ja jäta kõik murekoormad selle taha. Kasuta klambritega perfotahvlit ja hoidikuid, et su töökoht oleks üleliigsetest asjadest tühi. Sa ei pea enam muretsema vajalike tarvikute otsimise pärast – hoia aega kokku ja tee hoopis väike kohvi- või teepaus.
Kui sa tunned, et su riidekapis on siiski vähe ruumi, siis aseta oma laud kahe riidekapi vahele. Meie FREDDE töökohal on kõik, mida sa vajad, et ennast töötades mugavalt tunda: lauapind, mis toetab su käsi, aitab juhtmeid korras hoida ja millel on kohvitopsile mõeldud ava. Nii on sul alati kohvi, janukustutajad või näksid käepärast, juhul kui pingeline töö muudab sind näljaseks.
Sa võid oma söögilauda kasutada ka töölauana. Lihtsalt lisa mugav tool ja paiguta laua kõrvale BEKANT riiul, et kõik kirjatarbed oleksid käeulatuses. Samuti saad riiuli metallpinnale panna magnetid ja kasutada seda märkmetahvlina.
Mis puudutab kontorimööblit (isegi kodukontorimööblit), siis mugavus võrdub produktiivsusega. Meie LIDKULLEN istumis-/seisutugi on suurepärane valik, kui sa tahad, et su kehahoiak oleks istudes või seistes õige. See iste sobib imeliselt kõrge TOMMARYD lauaga ja ei võta peaaegu üldse ruumi, seega on sul imelihtne oma kodukontorit peita – lihtsalt tõmba kardinad ette, kui töö on tehtud.
Kas su magamistoas on tualettlaud? Kui mitte, siis soeta omale SVALNÄS seinale kinnitatav tööala, mida saab kasutada nii tualettlauana kui ka kohana, kus tööd teha. Lisa peegel, paigalda õige valgustus ja võta iseendale aega, olenemata sellest, kas sa paned ennast kontorisse minekuks valmis või teed voodi kõrval kodukontoris tööd.
Muuda oma kodukontor põnevamaks kõrge NORRÅKER baarilauaga. Koos reguleeritava DALFRED baaripukiga saad ennast mugavamalt tunda ja paremini töötada, vahetades istudes ja seistes oma kehaasendit. Kas laual on liiga vähe ruumi? NISSAFORS ratastega abilaual saad hoida kõiki oma pastakaid ja pabereid.
Kui sa kasutad kitsaid pindasid ja riiuleid, mida saab seinale kinnitada, saad hõlpsalt luua tööala mis tahes kohas, kus on suur ja tühi seinapind. Selline lahendus aitab sul nurkadest ja madalatest seintest maksimumi võtta. Soeta omale EKBY ALEX sahtlitega riiul, kinnita see seinale tavalise laua kõrgusele ja lisa tool. Ja sa oledki töötamiseks valmis!
Kas sul on trepi all imelik ruum, mida sa ei oska kuidagi kasutada? Vali kompaktne HEMNES kahe sahtliga laud, mis on loodud kitsastes kohtades kasutamiseks. Lisa LÅNGFJÄLL kontorilaud, et oma selga toetada ja ära unusta funktsionaalset valgustust. Ülesande äratundmine on esimene samm hästi tehtud töö juures.
Kui sul on ruumiga kitsas käes, unusta standardile vastavad lauad ja soeta omale hoopis kokkuvolditava lauaga IVAR riiuli- ja kapisüsteem. Kui sa oled oma töö lõpetanud, saad laua lihtsalt üles tõsta ja peitu panna. Kui sa aga ei taha seda peita, muuda see oma lemmikvärvi abil isikupärasemaks!
Mõnikord on nii, et kõik mida sa töö tegemiseks vajad, on su lemmikdiivan ja vana hea sülearvuti. BYLLAN sülearvuti alusega ei kuumene su arvuti üle ning see püsib ebatasastel pindadel kindlalt paigal. Lihtsat pea meeles, et diivanil töötades pead sa rohkem pause tegema.