Me usume, et igaühel on pakkuda midagi väärtuslikku.

Oleme mitmekesine, otsekohene ja mõistlikest inimestest koosnev grupp, kes tunneb tõelist kirge kodusisustuse vastu. Oleme pärit kõikjalt üle maailma, kuid jagame kõik ühist inspireerivat visiooni: „luua paremat igapäevaelu paljudele inimestele“. Viis, kuidas me seda visiooni teostame, tugineb humaansetele väärtustele. Need väärtused juhivad meid tööl ja ehitavad meie kõikehõlmavat, entusiastlikku ning ausat kultuuri. Me otsime alati inimesi, kes jagaksid meie positiivset suhtumist ja väärtusi.

IKEA võtmeväärtused

Meie eesmärk on enda töös jagada samu väärtusi.

Uuenda ja paranda

Otsime pidevalt uusi ja paremaid viise, mis on inspireeritud igapäevaelust, tööst ja meie ärist. Lahenduste leidmine peaaegu võimatutele väljakutsetele on osa meie edust.

Tähenduslikult erinev

IKEA ei ole nagu teised ettevõtted ja me ei tahagi seda olla. Meile meeldib seada olemasolevaid lahendusi kahtluse alla, mõelda ebatavalisel viisil, eksperimenteerida ja julgeda teha vigu.

Anna ja võta vastutustundlikult

Oleme uhked, kui saame nii anda kui võtta vastutustundlikult. Üksteise usaldamine, positiivsus ja tulevikule suunatus inspireerivad igaüht arengusse panustama.

Lihtsakoelisus

Lihtne, sirgjooneline ja elulähedane viis on osa meie Smålandi pärandist. See tähendab, et jääme truuks iseendale, oleme realistlikud, pragmaatilised, sundimatud ja peame bürokraatiat enda suurimaks vaenlaseks.

Ühtsus

Kui usaldame üksteist, liigume samas suunas ja lõbutseme koos, oleme tugevamad.

Hoolime inimestest ja planeedist

Tahame olla jõud, mis viib positiivsete muutusteni ning avaldada märkimisväärset ning kauakestvat mõju tänastele ja tulevastele põlvedele.

Kuluteadlikkus

Võimalikult paljud inimesed peaksid saama endale lubada ilusat ja praktilist kodu. Esitame endale väljakutse teha vähesest rohkemat, seejuures kvaliteedis, jätkusuutlikkuses ja mugavuses järeleandmisi tegemata.

Juhi, olles eeskujuks

Meie meelest on juhtimine tegevus, mitte positsioon. Meile on olulised inimeste väärtused ja seda enne nende oskusi ja kogemust. Tähtis on olla iseenda parim versioon ja juhtida, olles teistele eeskujuks.