Windows süsteemi nõuded: 1 GHz või kiirem protsessor, 32 MB videokaart, 1.024 x 768 ekraaniresolutsioon, broadband Internetiühendus, Win XP või hilisem operatsioonisüsteem.

Mac süsteemi nõuded: 1 GHz või kiirem protsessor, 32 MB videokaart, 1.024 x 768 ekraani resolutsioon, broadband internetiühendus.

Olemas on kolm rakenduse lisa: üks Windows Internet Explorerile, teine Mozilla FireFoxile ja kolmas Intel Mac Leopardile (Safari and FireFox). Pärast URLi sisestamist IKEA koduplaneerimise programmis, leiad lehekülje, kust saad alla laadida õige rakenduse manuse, kui see ei ole juba paigaldatud. Sama sisselogimise tarvikut kasutatakse kõikides riikides ja keeltes.

Macile paigaldamiseks: järgi juhiseid ekraanil. Siin on natuke lisateavet.

Laadi alla (salvesta) ketta pildifail 2020PluginInstaller.dmg jaoks.
Valmista ette ketta pilt (ava / käivita allalaaditud fail), kui see ei ole automaatselt valmis
Leia 2020PluginInstaller aken (või olla akna ülaosas).
Tiri ühiku jalg kausta (kui sul ei ole administraatori privileege, pead andma kinnituse).
Taaskäivita brauser (sellest ei piisa, kui sulged brauseri akna, pead taaskäivitama brauseri rakenduse).
Tellides sama lingi ja vajutades "Start" nuppu, saad planeerida enda tuba.

* Palun pane tähele, et me ei ava plaani USB mälupulgalt või CD pealt poes, seega salvesta kindlasti plaan IKEA planeerijas enne poe külastamist.

Uuendame pidevalt IKEA koduplaneerimise programme, tänu millele on lihtsam kasutada imelisi ideid ja lahendusi. Ära unusta seda lehekülge regulaarselt kontrollida, et näha, kas tehtud on muutusi või uuendusi.