Kas sa vaatad vahel kodus ringi ja oled tüdinenud sellest, mida sa näed? Kui see kõlab tuttavalt, võib olla aeg teha muudatusi oma kodu interjööris. Kui sul on olemas visioon, aga sul on raskusi selle ellu äratamiseks vajaliku mööbli ja aksessuaaride välja valimisega, või sa lihtsalt ei tea, millest alustada, lase meie sisekujundajatel ennast aidata. Muudame üheskoos ükskõik millist tuba täpselt sinu maitse järgi ja eelarve piires, kasutades meie mitmekesist tootevalikut. Saame sind aidata nii suurte kui väikeste projektidega. Ühtlasi võid tellida tervikliku sisustuslahenduse ühte või mitmesse tuppa või koguni tervesse koju.

Teeme sinu unistused koos teoks

Viime konsultatsiooni läbi nii, kuidas sulle kõige mugavam. Sul on võimalik meie sisekujundajaga kohtuda meie Tallinna tellimis- ja väljastuspunktis või virtuaalselt, nii et sa ei pea kodust lahkuma. Oleme olemas, et aidata sul kujundada oma kodu täpselt nii nagu sina tahad. Tutvume sinu maitse, esialgsete ideede ja elustiilist tulenevate vajadustega ning kujundame sulle rätsepatööna kodusisustuspaketi, mis tekitab sinus äratundmisrõõmu. Teenus sisaldab muuhulgas sisekujunduse plaani, kollaaži, 3D-pilte, toodete nimekirja ja lisateenuste soovitusi.

Osta tooted ja teenus on sulle tasuta

Meie sisekujundusteenuse hind on 20 €/m2. Kui aga otsustad kavandatud projekti ellu viia ning osta IKEA mööbli ja tarvikud, on see teenus sulle tasuta. Teenuse eest tasumine loetakse ettemaksuks kaupade eest, mis sinu sisekujunduslahenduse jaoks välja valiti. Sel juhul peab planeeritud toodete hind olema vähemalt 70% planeeritud koguhinnast.
 

Sinu sisustusprojekt valmib rätsepatööna

Olles teadlikud sinu soovidest ja kodusisustuse eelistusest, olgu selleks näiteks traditsiooniline või modernne stiil, aitavad sisekujundusspetsialistid sul meie laias tootevalikus orienteeruda ja luua sisustuslahendus, mis sobib sinu elustiiliga ja peegeldab just sinu ainulaadset isikupära.

Lisateenused, mis muudavad sinu elu lihtsamaks

Kui oled projektiga 100% rahul, pakume sulle täpselt nii palju abi, kui sul selle ellu viimiseks vaja läheb. Toetame sind oma unistuste teoks tegemisel meie laia lisateenuste valikuga, nagu mõõtmine, kojuvedu, paigaldamine, kokkupanek ja järelmaks. Tutvustame meie lisateenuseid sulle konsultatsiooni ajal põhjalikult, et saaksid teha enda jaoks kõige paremad valikud.
Telli veebist ja tule järele

Telli kõik tooted veebist ja tule neile ohutult järele.

Kojuvedu

Toome tellitud tooted sinu koju või äriruumidesse.

Veebikonsultatsioonid spetsialistiga

Aitame sul kööki planeerida mugavalt kodust lahkumata.

Planeerimine ja konsultatsioon

Planeeri unistuste kodu meie tasuta planeerimisprogrammidega ja küsi nõu.

Mõõtmine

Mõõdame sinu ruumi ära kiirelt ja kvaliteetselt.

Sisekujundusteenus

Leiame sulle koos parima sisekujunduslahenduse.

Kokkupanek

Paneme sinu eest mööbli kokku.

Paigaldamine

Paigaldame mööbli ja vajalikud kodumasinad.

Järelmaksuteenus

Naudi oma oste kohe ja maksa hiljem.

 

Äripindade sisekujundusteenus

Sisekujundus loob atmosfääri, mis mõjutab nii klientide kui töötajate heaolu, millest omakorda sõltub sinu ettevõtte edukus.

IKEA pakub suurepärast disaini, stiilide mitmekesisust, väga head hinda ja kvaliteeti, milles saab alati kindel olla. Nii et kui sul on tarvis mööblit kontorisse, hotelli, restorani või muudesse äriruumidesse, võta meiega ühendust meiliaadressil sisekujundus@ikea.ee. Saame kokku ja anname sinu unistustele koos kuju!
 X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.