Kliki pildil, et suumida

SYLT LINGON

pohlamoos

400 g mahetoode

2,99

Tootekood: 103.086.26

Vaata rohkem teavet toote kohta
Sinu lemmikute nimekiri


Toote üksikasjad

Peamised omadused

Pohlad kasvavad metsas ja hilissuvel punetab maa neist väikestest hapudest marjadest.

Rootslased söövad pohlamoosi lihapallide, kartulipudru ja koorekastmega, aga kerge magusus sobib hästi ka teiste klassikaliste roogadega nagu kartulipannkoogid, pelmeenid ja soolased pannkoogid.

Mahepõllumajandus on jätkusuutlik tootmisviis, kus pööratakse suurt tähelepanu keskkonnahoiule ja ökoloogilisele tasakaalule. Mahepõllumajandus on hea nii inimestele kui planeedile.

Suurus kokkupandult

Netokaal:400 g

Pakendi suurus ja kaal


Tootekood: 103.086.26
Pakendid: 1
Pikkus: 12 cm
Laius:
Kõrgus:
Brutokaal: 0,61 kg
Netokaal: 0,40 kg
Pakendi netokaal: 0,5 l

Kasulik teave

Tooteinfo, sealhulgas teabe koostisosade, allergeenide ja toiteväärtuse kohta leiad toote pakendilt.

IKEA püüab sulle alati õiget teavet anda, kuid pane tähele, et meie toitude koostisosad ja toodete etiketid võivad aja jooksul muutuda.

Seetõttu palume sul enne kasutamist alati kontrollida pakendil olevat etiketti ja mitte tugineda ainult veebisaidil pakutavale teabele.

Mahetoidu tootmine

Soovime pakkuda jätkusuutlikumalt toodetud toitu ja seda klientidele taskukohase hinnaga. Lisaks sellele, et mahetootmine aitab vähendada kemikaalide kasutamist põllumajanduses on ta jätkusuutlik viis toidu tootmiseks. Mahepõllumajandusliku tootmise definitsioonid võivad riigiti erineda, kuid lõppeesmärk on alati sama – loodushoidlik tootmisviis, mis edendab elurikkust ning inimeste, loomade ja mulla tervist. IKEA poest leiad valiku mahetoitu.

Õhtusöök on päästetud

Lihapallid on kahtlemata tuntuim Rootsi roogadest. Traditsiooniliselt serveeritakse seda kartulite, pohlamoosi ja koorekastmega. See roog on ebatavaline maitsekooslus, kuna magus pohl on harmoonilises kontrastis lihapallidega, koorekaste on nendele kahele neutraalseks "vahemeheks".

Mõtted on otsas ja aeg on otsa saamas. Sellisel hetkel soovid, et su sügavkülmas oleks lihapallid ja kartulipuder. Siis oleks su õhtu päästetud. Natuke pohlamoosi ja koorekastet ja oleksid juba või sees - õhtusöök 20 minutiga valmis. Vaata, et sa kõik ikka koju kaasa võtad. Su rahakott rõõmustab samuti.

Pisikesed punased delikatessid

Hilissuvel helgib Rootsi metsades maapind punakalt. Käes on pohlahooaeg ja need pisikesed hapukad marjad, mis kasvavad kõige paremini külmas kliimas, ootavad korjamist. Rootslastele meeldib pohlamoosi süüa lihapallide, kartulipudru ja koorekastmega. Õrn magusus sobib kokku ka teiste traditsiooniliste roogade, näiteks taignas küpsetatud kartulite, kartulipelmeenide ja sealihaga pannkookidega. Võib-olla muudab teadmine, et meie SYLT LINGON pohlamoos on mahe, suutäie veel maitsvamaks.

Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust

Sellest pole midagi, kui muudad enda meelt!

Kui sa pärast toodete kättesaamist nendega täielikult rahul ei ole, on sul 90 päeva jooksul võimalik tagastada avamata, kasutamata, monteerimata toode, mille originaalpakendi sees on ostukviitung.

Ei mingeid küsimusi, jamamist, hirmu veebist ostmise eest. Saad isegi paluda raha tagasimaksmist veebis.

IKEA tagastamispoliitika


Viimati vaadatud tooted

-
X