Kliki pildil, et suumida

MARMELAD APELSIN & FLÄDER

apelsini ja leedriõie marmelaad

mahetoode

2,99

Tootekood: 302.959.20

Vaata rohkem teavet toote kohta
Sinu lemmikute nimekiri


Toote üksikasjad

Peamised omadused

Rootsis kasutatakse leedrit nii siirupi kui marmelaadi valmistamisel. Siin on leedriõied segatud apelsini ja apelsinikoortega, et luua värske suve maitsega marmelaad, mis on korraga magus ja värskendav.

Naudi marmelaadi röstsaial või näkileival, suvel hommikusöögiks või vahepalana toidukordade vahel.

Mahepõllumajandus on jätkusuutlik tootmisviis, kus pööratakse suurt tähelepanu keskkonnahoiule ja ökoloogilisele tasakaalule. Mahepõllumajandus on hea nii inimestele kui planeedile.

Suurus kokkupandult

Netokaal:425 g

Pakendi suurus ja kaal


Tootekood: 302.959.20
Pakendid: 1
Pikkus: 12 cm
Laius:
Kõrgus:
Brutokaal: 0,63 kg
Netokaal: 0,43 kg
Pakendi netokaal: 0,5 l

Mahetoidu tootmine

Soovime pakkuda jätkusuutlikumalt toodetud toitu ja seda klientidele taskukohase hinnaga. Lisaks sellele, et mahetootmine aitab vähendada kemikaalide kasutamist põllumajanduses on ta jätkusuutlik viis toidu tootmiseks. Mahepõllumajandusliku tootmise definitsioonid võivad riigiti erineda, kuid lõppeesmärk on alati sama – loodushoidlik tootmisviis, mis edendab elurikkust ning inimeste, loomade ja mulla tervist. IKEA poest leiad valiku mahetoitu.

Apelsin ja leeder - maitsev!

Leeder võib kasvada kuni 7 meetrit kõrguseks. See on erekollane, tugevalt lõhnastatud lilled ja tumedad marjad, mille mahl on verepunane. Siirupit kasutatakse kõige sagedamini valmistamiseks mahla, kuid see on ka hea moos. Selline on SYLT APELSIN & FLÄDER -Apelsinid- koos leedriga segatud apelsin ja koored. Lõpptulemus on karge, kuid magus ja hea kasutada näkileival või röstsaial. Maitse on täiuslik hommikusöögiks või suupisteteks.

Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust

Sellest pole midagi, kui muudad enda meelt!

Kui sa pärast toodete kättesaamist nendega täielikult rahul ei ole, on sul 90 päeva jooksul võimalik tagastada avamata, kasutamata, monteerimata toode, mille originaalpakendi sees on ostukviitung.

Ei mingeid küsimusi, jamamist, hirmu veebist ostmise eest. Saad isegi paluda raha tagasimaksmist veebis.

IKEA tagastamispoliitika


Viimati vaadatud tooted

-
X