Kodukontor IDEED ja inspiratsioon

Kontor elutoas kahele
Kontor elutoas kahele

Usume, et kodukontor peaks sinu koduga sobima. Siin näed sa just sellist kodukontorit, mis kuulub noorpaarile ja mille disainis on lähtutud paindlikkusest. Reguleeritava kõrgusega SKARSTA kirjutuslauad, ratastel kapid, LÅNGFJÄLL kontoritoolid, erinevas stiilis lambid ja piisavas koguses loomulikku valgust. See on produktiivsuse võti!

Moodne kodukontor üksinda elavale naisele
Moodne kodukontor üksinda elavale naisele

Üks tuba elamiseks, sportimiseks ja töötegemiseks? Miks mitte. Siin elav naine suhtub kirglikult paljudesse tegevustesse, seega peab tema kodu olema eriti funktsionaalne. Kõik tema hobid paistavad selles moodsas ruumis välja. Kodukontorist leiab ALEX kirjutuslaua ja ratastel sahtliboksi, EKET kapid ja SKÅDIS perfotahvlid, kuhu saab riputada pildid, pisimad asjad ja kasvõi joogamati.

Soodne, ent stiilne kodukontor
Soodne, ent stiilne kodukontor

See tuba on nii vabakutseliste kodukontor kui ka õpilaste õpituba. Selleks, et töö sujuks paremini, vali moodsas stiilis kontorimööbel, näiteks MICKE kirjutuslaud, ratastel HELMER sahtliboks ja SKÅDIS perfotahvel väikeste asjade jaoks.

Ergonoomiline töökoht sinu kodus
Ergonoomiline töökoht sinu kodus

Moodne kodukontor, mis asub selle paarikese korteris, käib kokku elutoaga. Seega leiab siit lisaks ratastega ALEX sahtliboksile ja HATTEFJÄLL kontoritoolile ka kaks STRANDMON tugitooli ja diivanilaua. Siiski, kõige enam peetakse siin kodus lugu BEKANT kirjutuslauast, mille ääres saab hõlpsasti istuva asendi vahetada seisva vastu. Nii toimides saavad sinu keha ja meel teha paremat koostööd.

Kaks ühes: söögilaud ja kirjutuslaud
Kaks ühes: söögilaud ja kirjutuslaud

Selles majas elavale teismelistega perele kuulub söögilaud, mis toimib ühtlasi ka arvutilauana. Traditsiooniline interjöör sisaldab kaht industriaalses stiilis KULLABERG kirjutuslauda, mitut taburetti ja kontoritooli. Istmed sobivad nii üksi kodus töötamiseks kui ka terve perega einestamiseks.

Psühholoogi kodukontor
Psühholoogi kodukontor

Kuna selle korteri omanik elab üksinda, saab ta endale terve toa enda äri jaoks. Tere tulemast tema Skandinaavia stiilis psühholoogikabinetti, millest leiab ka õdusa vastuvõtuala. Siin tervitavad patsiente pastelsed värvid, naturaalsest puidust mööbel ja valge kontorimööbel, mis seguneb põrandaga ühte. Siit leiab SKARSTA kirjutuslaua, mõned avatud riiulid raamatute tarbeks ja ratastel HELMER riiuliboksi.

Töökoht üürikorteris
Töökoht üürikorteris

See kodukontor ja elutuba ühes on hea näide sellest, kuidas luua stiilset interjööri väga väikses ruumis. Siin elav ja töötav naine soovis enda armastatud traditsioonilist stiili kombineerida moodsa praktilisusega, seega valis ta kontorimööbli, mis on nii stiilne kui funktsionaalne. INGATORP kirjutuslaua lauaplaadi all on riiul, kuhu saab koguda kõik juhtmed, ning lisaks veel kaks klappi, et laua saaks vajadusel pikemaks muuta. Ratastel HELMER sahtliboks sobib aga ideaalselt HEMNES klaasustega kapiga.

Kodukontor söögitoas
Kodukontor söögitoas

Kui sul on vaid üks tuba nii söömise kui töötegemise jaoks, tuleb kasuks paindlik ja funktsionaalne mööbel. Võtame näiteks ALVARET/ÅMLIDEN kirjutuslauad. Nad on valmistatud kergest materjalist (puitkiudplaadist raam ja ümbertöödeldud pabertäidis), seega on neid lihtne liigutada või laudu teineteise kõrvale panna. Saad kasutada LEIFARNE toole söömise jaoks või istuda veelgi mugavamalt LÅNGFJÄLL kontoritoolis samal ajal, kui sa arvutiga tööd teed. Seina ääres on mõned ALEX sahtliboksid, kus võib hoida nii dokumente kui ka lauanõusid.

Kirjutuslaud, mis kasvab koos lapsega
Kirjutuslaud, mis kasvab koos lapsega

Kui kodu on koht, kus kasvab sinu laps, siis lase kodul koos temaga kasvada. See värviküllane lastetuba on rõõmus ja funktsionaalne. See sisaldab riidekappi, kummuteid ja PÅHL kirjutuslauda, mille saab kinnitada kolmele erinevale kõrgusele, seega saab seda kasutada nii joonistamiseks kui ka kirjutamaõppimiseks ja miks mitte ka hiljem kodutööde tegemiseks. JULES laste kirjutuslauatool on koos survetundlike piduritega, et tool püsiks paigal, kui sa püsti tõused, ja vabastaks rattad, kui sa istud.

Tööruum traditsioonilises stiilis interjööris
Tööruum traditsioonilises stiilis interjööris

Astu sisse koju, kus elavad kaks kunstnikku, kes on kombineerinud omavahel tumedad toonid ja kummalised dekoratsioonid. Nende kodukontor on akna ning elektrikamina kõrval. Nagu kogu ülejäänud elutuba, on ka selle kontoriosa väga hästi kujundatud. Siit leiab elegantse LILLHÖJDEN kontoritooli ja FABRIKÖR klaasuksega kapi, RANARP põrandalambi ja HEMNES kirjutuslaua, mis on valmistatud naturaalsest täispuidust.

Tööruum üksi elavale mehele
Tööruum üksi elavale mehele

Selle loft-stiilis korteri kodukontor näeb välja puhas ja üsnagi hipster, kuna sellest leiab palju industriaalses stiilis disainmööblit. Näiteks KULLABERG kontoritooli ja FJÄLLBO sülearvutilaua ning robustsed riiulid, mis on valmistatud metallist ja puidust. Riiulid on stabiilsed ning mahutavad kõik hoiukastid, kaustad ja ka raamitud maalid.

Valgusküllane kodukontor kahele
Valgusküllane kodukontor kahele

Pastelsetes toonides Skandinaavia stiilis interjöör on hea lahendus kõigile, kes soovivad endale kerget ja õdusat kodukontorit. Soodsa ja modernse kontorimööbli abil saab ühte tuppa lausa kaks kontorit püsti panna. Kahe kaksikakna ees on KRILLE/LINNMONN kirjutuslauad, millel on iselukustuvad rattad, kaks laualampi, paar LÅNGFJÄLL kontoritooli ja HELMER sahtliboksi.