Kodukontor IDEED ja inspiratsioon

Valgusküllane kodukontor kahele
Valgusküllane kodukontor kahele

Pastelsetes toonides Skandinaavia stiilis interjöör on hea lahendus kõigile, kes soovivad endale kerget ja õdusat kodukontorit. Soodsa ja modernse kontorimööbli abil saab ühte tuppa lausa kaks kontorit püsti panna. Kahe kaksikakna ees on KRILLE/LINNMONN kirjutuslauad, millel on iselukustuvad rattad, kaks laualampi, paar LÅNGFJÄLL kontoritooli ja HELMER sahtliboksi.

Tööruum üksi elavale mehele
Tööruum üksi elavale mehele

Selle loft-stiilis korteri kodukontor näeb välja puhas ja üsnagi hipster, kuna sellest leiab palju industriaalses stiilis disainmööblit. Näiteks KULLABERG kontoritooli ja FJÄLLBO sülearvutilaua ning robustsed riiulid, mis on valmistatud metallist ja puidust. Riiulid on stabiilsed ning mahutavad kõik hoiukastid, kaustad ja ka raamitud maalid.

Tööruum traditsioonilises stiilis interjööris
Tööruum traditsioonilises stiilis interjööris

Astu sisse koju, kus elavad kaks kunstnikku, kes on kombineerinud omavahel tumedad toonid ja kummalised dekoratsioonid. Nende kodukontor on akna ning elektrikamina kõrval. Nagu kogu ülejäänud elutuba, on ka selle kontoriosa väga hästi kujundatud. Siit leiab elegantse LILLHÖJDEN kontoritooli ja FABRIKÖR klaasuksega kapi, RANARP põrandalambi ja HEMNES kirjutuslaua, mis on valmistatud naturaalsest täispuidust.