IKEA Business


Oleme sinu jaoks olemas. Kas töötad kaubanduses, hotellinduses või kontoris, igal juhul leiad IKEA poest kogu mööbli, kaunistused ja aksessuaarid, mida vajad. Lisaks saad meilt palju praktilisi nõuandeid ja inspiratsiooni.
 
Vaata, kui lihtne on enda ruumi sisustada nii, et see oleks nii stiilne kui  ka praktiline:
* vali vajalik mööbel ja aksessuaarid,
* vormista ost ja küsi arvet.

Kui sul on küsimusi, saad lisateavet IKEA Business klienditeenindusest.

Tööajad: I-V 8:00-17:00
E-mail: b2b@IKEA.ee

IKEA Business IDEED ja inspiratsioon

Moodne linnakontor
Moodne linnakontor

Kontori paigutus on keeruline ülesanne, eriti siis, kui pead sinna mahutama rohkem kui kaks töötajat. Siiski suudab BEKANT kontorimööbel sinu mured lahendada ilma suurema pingutuseta. Lauad, arhiivkapid ja ripplambid, mis on paari pandud värvi ja stiili järgi, loovad funktsionaalse töökoha kõikidele töötajatele ja lisaks toimivad mõned sahtliboksid vaheseinadena, et tuua avatud kontoriruumi pisut privaatsust.

Skandinaavia stiilis töötajate söökla
Skandinaavia stiilis töötajate söökla

Mis lõunaks on? Söökla, mille võib segi ajada väikse restoraniga, ja isuäratav Skandinaavia stiilis interjöör. NORRÅKER restoranimööbel on kõigi jaoks mugav. Vastupidavad lauad ja pingid koos LEIFARNE toolidega vastavad avalikus kohas kasutatavale mööblile esitatud tingimustele. Nendel toolidel istud mugavalt, kuna nii iste kui seljatugi on vormitud nii, et sind paremini toetada. Istme eriline pinnatöötlus hoiab ära libisemise. Lisaks saab toolid virna laduda, kui töötajad on koju läinud.

Õdus lillepoe interjöör
Õdus lillepoe interjöör

Õdus lillepood keset linna on täis atraktiivseid kontraste. Siit leiad moodsas stiilise kontorimööblit ja elegantseid kohvilaudu, maalähedasi puitkaste ja võluvaid aksessuaare. Võta näiteks FJÄLKINGE riiulid: need on tugevad ja vastupidavad, ent näevad välja kerged ja õhulised. Tänu puhastele ja lihtsatele joontele on neid lihtne kombineerida mis tahes stiilis mööbliga.

Kaks ühes: kontor ja töökoda
Kaks ühes: kontor ja töökoda

Kui pead kõike tegema ühes kohas, saab arvutilauast ühtlasi sinu töökoda ja sellisel juhul on istumiseks ja seismiseks mõeldud IDÅSEN kirjutuslaud eriti kasulik. Vajadusel saab laua liigutada teise kohta või kasutada seda koos TROLLBERGET istumis- ja seisutoe või kontoritooliga. See industriaalne interjöör sisaldab ka HEKTAR ripplampe ja VEBERÖD riiuleid.

Maalähedases stiilis restorani interjöör
Maalähedases stiilis restorani interjöör

See traditsioonilises stiilis restoran sisaldab tumedaid toone ja puidust restoranimööblit. Vastupidavad NORRÅKER söögilauad ja toolid on valmistatud kasepuidust ning need vastavad tingimustele, mille peavad täitma avalikus kohas kasutatavad mööbliesemed. Mustad toolid on sama tooni, kui MALSJÖ puhvetkapp ning vajadusel saab need kenasti virna laduda.

Traditsioonilises stiilis šokolaadipood
Traditsioonilises stiilis šokolaadipood

Õige raamistik muudab sinu tooted vastupandamatuks. Näitame sulle, kuidas saad enda mõnusate maiustuste parimad küljed välja tuua loominguliselt ja samas soodsalt. Ja see mõjub sinu müügile tõsiselt hästi. Vajad MALSJÖ klaasustega kappi, mis mõjub kui tõeline käsitöö, EKET seinakappe ja pikendatavat INGATORP lauda (juhuks, kui välja tuleb panna ootamatult palju šokolaade).

Moodne kontor töötegemiseks ja koosolekuteks
Moodne kontor töötegemiseks ja koosolekuteks

See avatud kontor ja koosolekuruum mahutavad endasse nii töötegemise kui ka koosolekud, kuna moodne BEKANT kontorimööbel täidab kogu kontoriruumi. Siit leiab näiteks nurgalauad disaineritele ja veebiarendajatele ning koosolekulauad arutlusteks ja ajutormideks.

Moodsad sushirestorani lahendused
Moodsad sushirestorani lahendused

Mis määrab restorani edu? Usume, et suur osa on siin interjööril. Kas see valge, ent julge sushirestorani interjöör ei näe mitte tõeliselt isuäratav välja? Selles peegeldub Skandinaavia stiil, kus on ühendatud valge toon ja puitmööbel. Siit leiab näiteks heledast puidust valmistatud NORRÅKER lauad ja JANINGE baaripukid ning käetugedeta toolid, mille saab koristamise ajal riputada lauaplaadile. Aktsendiks on julgetes toonides uksed ja punaste juhtmetega ripplambid, mis lisavad ruumi stiili ja draamat.

Kontori disain: reisiagentuur
Kontori disain: reisiagentuur

Pastelsed toonid ja kontorimööbel on ideaalne lahendus reisiagentuuri, mis tundub, kui kodu. Kolm BEKANT lauda meenutavad pikki söögilaudu ja neid saadavad erinevad toolid, näiteks töötajatele mõeldud HATTEFJÄLL kontoritoolid ja klientidele mõeldud pehmed LÅNGFJÄLL toolid ning käetugedega YPPERLIG toolid. Mis on veel puudu? Mõned ruumikad FJÄLKINGE riiulid reisibrošüüride tarbeks, suur maakaart ning sõbralik teenindus.

Avatud kontor, kus saab koos töötada
Avatud kontor, kus saab koos töötada

Isiklik tööpaik suures kontoris on ülimalt oluline. Seega muuda see enda omaks, kasutades selleks vaheseintega BEKANT kontorilaudu. Laua ääres saad enda positsiooni vahetada istuva ja seisva vahel ja vahesein loob vaikse ning meeldiva töökeskkonna, et tagada sulle sinu privaatsus. Vaheseinte hall toon kordub HATTEFJÄLL kontoritoolides ja VINTERGATA ripplampides.

Kontorilahendused: loominguline agentuur
Kontorilahendused: loominguline agentuur

Loomingulistele inimestele mõeldud kontor peab ka ise loominguline ja moodne olema. Siin on mugavate BEKANT kirjutuslaudade ja ergonoomiliste toolide läheduses koht ka lauamängudele ja lukuga HALLAN kappidele. Lisaks on kõik töötajad tööle oodatud rattaga, ka neile on oma koht olemas.

Julge hotelli vastuvõtu interjöör
Julge hotelli vastuvõtu interjöör

Inspireeriv hotelli vastuvõtt ja ooteruum muudavad ootamise meeldivamaks. Vali seintele julged värvid, lisa julged vaibad ja kardinad ning mõned neutraalsed aksessuaarid seintele. Lõpuks pane paika mõned moodsas stiilis VEDBO tugitoolid ja LISABO diivanilauad.

Meesteriiete pood
Meesteriiete pood

Kombineerides ELVARLI riiuli, vitriinid ja LED valgustid, on meesteriiete poe jaoks juba pool tööd tehtud. Tugevates riiulites saad moodsal viisil hoida eelmise hooaja riideid ja aksessuaare ning diivanilauaga YPPERLIG tugitoolid tekitavad klientidele koduse tunde. Investeeri kvaliteeti ja stiili – õige väljapanek tagab ka paremad müügitulemused.

Tööruum konverentside ja koosolekute jaoks
Tööruum konverentside ja koosolekute jaoks

Sinu silme ees on moodne konverentsisaal, mis on sisustatud moodsa mööbli ja erksa valgustusega. Mitu BEKANT kirjutuslauda on paigutatud nii, et koosolekul osalejad saaksid teineteist hõlpsalt näha ja kuulda. LÅNGFJÄLL kontoritoolid tagavad mugavuse, mis aitab sul keskenduda ja NYMÅNE ripplambid tagavad hea üldvalguse.

Traditsioonilises stiilis snäkibaar
Traditsioonilises stiilis snäkibaar

Võta pastelne värvipalett, lisa soe valgustus ja naturaalne puitmööbel ning sul ongi lihtne valem enda snäkibaari jaoks. NORRÅKER baarilauad ja -pukid on testitud ning need vastavad avalikus ruumis kasutatava mööbli tingimustele – need on läbinud ranged stabiilsus-, vastupidavus- ja ohutustestid. Lisa sellele kõigele värvikirev menüü ja sõbralik teenindus ning sinu Skandinaavia stiilis snäkibaar ongi valmis!