Väikestel lahendustel on suur jõud, eriti kui me räägime ruumi, vee või energia säästmisest. Meil on palju taskukohaseid tooteid, mis töötavad pikki tunde ja ei küsi kunagi vabu päevi! Pane nad enda kasuks tööle, et vähendada kulusid ja muuta oma kodu keskkonnasõbralikumaks. Kas oled kandidaatidega kohtumiseks valmis?

See on SOLHETTA

Ta armastab õhtuid, sest ta on siis kõige produktiivsem. Tegelikult on ta lausa nii produktiivne, et töötab sel ajal teistega võrreldes palju tõhusamalt. Ta töötab sinu heaks ja säästab energiat. Ja ta teeb seda ainult 2,49 € eest.
 
 

Lahendused, mis säästavad energiat. Kas sa teadsid, et ...

 • LED-lambipirnid kasutavad kuni 85% vähem energiat ja töötavad kuni 25 000 tundi, mis on tavaliste hõõglampidega võrreldes kümme korda parem tulemus.
 • TRÅDFRI juhtmevaba liikumisandur lülitab sinu valgusallikad liikumise peale automaatselt sisse. Nii hakkavad tuled põlema ainult siis, kui sa seda päriselt vajad.
 • PEKHULT pehmel mänguasjal on kõhus LED-valgusallikas ja taimer, mis lülitab tule 15 minut pärast ise välja.
 • Kui vahetad leelispatareid LADDA laetavate patareide ja STENKOL laadija vastu, saad säästa raha, vähendada jäätmeid ning olla keskkonnahoidlikum.
 • STYRBAR juhtimispuldiga võid korraga juhtida kuni kümmet LED-lambipirni, et neid hämardada, sisse ja välja lülitada ning valgust samm-sammult soojast külmaks muuta.
 
 

See on GLYPEN

See on GLYPEN. Talle meeldib vesi. Ja talle meeldib väga nõusid pesta. Ta on selles lausa nii hea, et tarbib teiste pesijatega võrreldes oluliselt vähem vett. Ta töötab sinu heaks ja säästab vett. Ja ta teeb seda ainult 49 € eest.
 
 

Lahendused, mis säästavad vett. Kas sa teadsid, et ...

 • Kõik meie dušid ja segistid on valmistatud nutika vooluregulaatoriga, mis vähendab veevoolu, säilitades samal ajal selle surve. Nii säästad vett iga kord, kui pesed hambaid, käsi, raseerid või käid duši all.
 

See on BEKVÄM

Ta askeldab igal pool ringi, sest ta leiab alati midagi teha. Ta aitab sul pürgida uutesse kõrgustesse ja annab sulle vajadusel ruumi. Ta töötab sinu heaks ja säästab ruumi. Ja ta teeb seda ainult 19,99 € eest.
 

Lahendused, mis säästavad ruumi. Kas sa teadsid, et ...

 • TROFAST mänguasjakastides on piisavalt ruumi ka kõige suuremale mänguasjakollektsioonile. Lihtsalt sobita vastupidavad raamid erinevates värvides ja suurustes kastidega, mida on lihtne välja tõmmata.
 • Tühjad seinad sobivad imehästi asjade hoiustamiseks. SKÅDIS tarvikutega perfotahvel ei võta palju ruumi, aga aitab see-eest leida käepärase koha paljudele väikestele esemetele sinu vannitoas, koridoris või kodukontoris.
 • BEKVÄM treppredeliga on lihtne laealustele kappidele ligi pääseda ja kui sa seda parasjagu ei vaja, saad selle mugavalt kokku panna.
 • Lisaks sellele, et TJENA, KUGGIS ja teised kaanega kastid on ideaalsed mitmesuguste asjade peitmiseks, saab neid ka üksteise peale laduda. Nii mahutad riiulitesse või kappidesse veel rohkem esemeid.
 

Sorteeri: Soovitatud
 • Soovitatud
 • Kategooria
 • Hind alates madalamast
 • Hind alates kõrgemast
 • Nimi

LILLREVET

käsidušš, valge

2,99
Energy efficiency class
Toote teabeleht

STENKOL

laadija

6 €

SOLHETTA

LED-lambipirn E27, 470 lm, ümmargune läbipaistev

3,49 / 1 pk

Energy efficiency class
Toote teabeleht

Saadaval rohkem võimalusi

GLYPEN

segisti, roostevaba terase imitatsioon

49 €

Energy efficiency class
Toote teabeleht

PEKHULT

pehme mänguasi LED-öölambiga, 19 cm, hall jänes/patareitoitega

14,99

STYRBAR

juhtimispult, nutitoode valge

12 €

SOLHETTA

LED-lambipirn E27, 1055 lm, 95 mm, hämardatav/ümmargune opaalvalge

7,99

Energy efficiency class
Toote teabeleht

BROGRUND

termostaatsegistiga dušikmpl, kroomitud

259 €

Energy efficiency class
Toote teabeleht

BEKVÄM

astepink, 50 cm, valge

19,99

Saadaval rohkem võimalusi

TJENA

kaanega hoiukast, 25x35x20 cm, valge

3,99

Saadaval rohkem võimalusi

BEKVÄM

3 astmega treppredel, 63 cm, pöök

39,99

Saadaval rohkem võimalusi

TROFAST

raam, 99x44x94 cm, valge

59 €

Saadaval rohkem võimalusi

SKÅDIS

perfotahvel, 36x56 cm, valge

10 €

Saadaval rohkem võimalusi

TRÅDFRI

juhtmevaba liikumisandur, nutitoode valge

12,99

Saadaval rohkem võimalusi
X