Asendusosad, uued katted ja lisandid on taskukohane ja kestlik moodus oma diivani uuendamiseks, parandamiseks ja ajakohastamiseks. Siit leiad kõik vajaliku, et pikendada oma lemmikistekoha eluiga. Diivani osade välja vahetamine on lihtne, nõuab vähe tööriistu ja sageli saab seda teha mööblieset liigutamata.
IKEA eesmärk on saada 2030. aastaks täielikult ringmajandavaks ettevõtteks, mis toimib suletud ahelaga majanduse põhimõttel. Me pingutame, et minimeerida enda tekitatud prügi kogust ja tagada, et kõiki meie tooteid saab taaskasutada – parandada, värskendada, ümber töödelda või ringlusse võtta. Samal ajal soovime oma klientidele abiks olla ostetud toodete eluea pikendamisel.

Küljed ja käetoed

Õnnetuste korral saavad tavaliselt kõige enam vatti just käetoed. Kahjustatud või kulunud külje välja vahetamine võib diivanile lausa uue elu sisse puhuda. Alloleval lingil klõpsates näed, milliseid asendusosi me diivanitele pakume.
 

Istme- ja seljatoepadjad

Puuduv või rikutud padi võib hõlpsalt anda põhjuse muidu väga heas korras diivan välja visata. Ja samas võib uus padi – või paar – anda vanale diivanile uue näo – nagu oleks see äsja poest koju toodud.

Uued katted

Uus tekstiilkate on lihtne, kuid tõhus lahendus diivanile uue elu andmiseks. Või miks mitte hankida kaks komplekti katteid ja vahetada neid vastavalt hooajale – või isegi tujule?
 

Viimane lihv

Diivani toonist sõltumata saad patjade ja tekstiilide lisamisega elavdada selle värvigammat, sobitada seda ülejäänud mööbliga või oma istekohale täiesti uue ilme anda. Meilt leiad laias valikus võimalusi oma elutoa õhustiku täiendamiseks.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

SANDARED

tumba, 45 cm, beež

57,99
X