Aasta pimedamatel kuudel igatsevad kõik valguse ja hubasuse järele. Selleks, et sinu pühadeaega valgemaks muuta, lõime uhke jõulutähe, mis rändab novembri- ja detsembrikuus mööda Tallinnat.
„IKEA jaoks on saanud traditsiooniks kaunistada Baltimaade suurimad linnad aasta pimedaimal ajal pühadetuledega. Seekord tahame tulesära jagada võimalikult paljude inimestega. Seetõttu võib meie STRÅLA tähte aasta lõpus kohata mitte ainult Tallinna kesklinnas, vaid ka näiteks Lasnamäel ja Mustamäel.“

Marko Põder, IKEA Eesti turu juht

Jõulurõõmu nii silmadele kui kõrvadele

Uhke ja särav kaunistus on meie kuulsa tähekujulise STRÅLA lambivarju koopia, kuid see on algversioonist palju suurem. Tähe kõrgus on peaaegu neli meetrit!

Et jõulurõõmu saaks veelgi rohkem, ei too meie täht endaga kaasa mitte ainult valgust, vaid ka riime. Nuppu vajutades kuuled luuletust, mis kirjutati spetsiaalselt nendeks pühadeks ja jutustab loo kodusest jõuluajast, mis on tulvil helisid, lõhnu, koos veedetud hetki ja ühtekuuluvustunnet.

Kus ja millal?

11.11–18.11 Balti jaam
18.11–25.11 Pirita Spordibaas
25.11–02.12 Männi park
02.12–09.12 Politseipark
09.12–16.12 Tondiraba park

Too STRÅLA täht ka enda koju

STRÅLA sarjast leiad palju LED-tulesid ja lambivarje, mis loovad hubase ja kutsuva õhustiku. Riputa need aknale või aseta aknalauale või mõnda teise meelepärasesse kohta ja täida kodu helge pühadevalgusega.
 

Peaaegu käes!

Tutvu meie rikaliku pühadetoodete valikuga ja leia kõik, mida vajad, et jõulud saabuksid veelgi kiiremini.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

STRÅLA

laualambi jalg, valge

6,99

STRÅLA

LED-lauakaunistus, maastik/küla

19,99

STRÅLA

LED pärg, 35 cm, kunstlik

19,99
X