Mida pimedamaks lähevad õhtud, seda rohkem igatseme me hubasuse, soojuse ja läheduse järele. Selleks, et muuta eelseisvat pühadeaega õdusamaks ning tuua pere ja lähedased kokku, ehtis IKEA maagilisse tähesärasse Tallinna Balti jaama. Muinasjutulised tähed tervitavad kõiki, kes kaugelt koju jõuavad või koduteele asuvad.

Hubane ja südamlik jõuluootus

Säravad, helkivad ja kaunilt kumavad tulukesed aitavad pikkadel talveõhtutel luua hubasust ja on märk sellest, et jõulud ei ole enam kaugel. Selleks, et Tallinna linnaruumi rohkem pühademeeleolu tuua ja koduteed valgustada, riputasime me Balti jaama üles ühtekokku 132 STRÅLA eredat tähte.
 

Tähesajus rongijaam

IKEA STRÅLA algatus pole Eestis sugugi esmakordne – kui eelmisel aastal oli Tallinna kõige säravam täht Tartu maantee ja Liivalaia tänava ristis asuv silmapaistva arhitektuuri ja kirju ajalooga 1950. aastatest pärit kortermaja, siis sel aastal ehivad STRÅLA lambivarjud Balti jaamahoone aknaid ja reisijate ootesaali. Just siit saab alguse paljude inimeste igapäevane teekond koju.

Valguse ilu

Skandinaaviamaades on erinevate valguslahedustega kaunistatud aknad tõeliselt populaarsed, sest õdus valgus aitab muuta pimedad talveõhtud hubasemaks ja helgemaks. Ja aknalaudadel olevad tulukesed ei rõõmusta ainult sind, vaid ka kõiki teisi, kes sinu kodust mööduvad. Kui sa kasutad LED-pirne, tarbib STRÅLA võrreldes tavaliste hõõglampidega kuni 85% vähem energiat ja särab lausa kümme korda kauem!

Ajalooline Balti jaam

Eelmisel aastal 150. sünnipäeva tähistanud Balti jaam on Eesti peamine rongijaam, millel on lisaks oluline ajalooline väärtus ning kõikidele eestimaalastele sümboolne tähendus. Balti jaama peahoones asub reisirongide ootesaal, kust saavad nüüd nii pealinna elanikud kui ka siit üle Eesti koduteele asuvad reisijad osa jõuluvalgusest – jõuluootusest ja soojusest.

Tähti täis ootesaal

Me teame, mis tunne see on, kui sa igatsed oma lähedasi ja tahaksid juba kodus koos perega tassikest teed nautida. Seetõttu ehtisime Balti jaama ootesaali tähesärasse, et kõik reisijad saaksid tunda ennast oma teekonnal natuke hubasemalt. STRÅLA tähti on koduigatsuses tore vaadelda ning need süstivad südamesse soojust, andes märku, et sa oled peagi kodus.

STRÅLA tähed valgustavad inimeste koduteed jaanuarikuu alguseni.

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
STRÅLA

juhtmekomplekt

4 m valge

4,99

STRÅLA

laualambi jalg

48 cm valge

4,99
X