IKEA on palju enamat kui lihtsalt pood. See on elamus või tunne, mille sa poodi külastades saad. Ja tõelise IKEA elamuse saamiseks pead seda kõike ise kogema.
Selleks, et IKEA elamust mõista, kutsume sind meie poodi kogema kõigi viie meelega – tule meile külla ja vaata, kuula, puuduta, nuusuta ning maitse.
Mis jääb sinu kodus esimesena silma? Tavaliselt ikka see, kuidas sa oled sinna isikupära lisanud.
 
Me kasutame toodete valmistamisel materjale, mis on pehmed, kõvad, siledad, sametised, karedad, siidised või muidu mõnusad puudutada. Ja mis oleks parem, kui neid päris oma käega katsuda.
 
Heli on kõikvõimas – see võib meid inspireerida, aidata lõõgastuda või parandada tööviljakust. Heli on ka ideaalne vahend meeleolu loomiseks. Aga teinekord vajame me kõik hoopis rahu ja vaikust.
 
Lõhnadega saab tekitada mis tahes ruumis kindlat meeleolu. Avasta, kuidas lõhnade abil kodus soovitud atmosfääri luua.
 
Pakume Rootsi restoranis, Rootsi bistroos ja Rootsi toidu poes nii traditsioonilisi kui tänapäevaseid Rootsi maitseid, mis on alati ehedad, taskukohased ning head nii inimestele kui ka planeedile.
 
Alates auto parkimisest ja mängutoast kuni näidistesaalis inspiratsiooni kogumise ja tootekoodide ülesmärkimiseni – loe, kuidas saada meie uues poes tõeline ostuelamus.
 
Kes me oleme, mida me teeme ja miks me seda teeme? Loe IKEA brändi kohta lähemalt ja vaata, kuidas me muutume iga päevaga üha jätkusuutlikumaks, kättesaadavamaks ja taskukohasemaks.
 X