Kohtume selle suve maitsvaimal pidustusel ja anname uuele hooajale stardi meie esmakordselt toimuva lihapallifestivaliga. Juuni teisel nädalavahetusel ootavad sind erinevate kokkade poolt kokkupandud road, elav muusika, Rootsi traditsioonid, töötoad ja palju pallikujulist meelelahutust kogu perele. Üritust juhib Hasan Steinberg.

Veeda pere ja sõprade ringis üks tore päev

Lihapallifestival ei keerle ainult ümarate lihapallide ja heade maitsete ümber. Ürituselt leiad ka muid tegevusi, mis muudavad festivalipäevad kohe eriti ümmarguseks.

Tutvu programmiga ja pane kuupäevad kalendrisse kirja.
 

Mis?

  • Suvised maitsed: maitsvad toidud, mille on valmistanud erinevad kokad, sealhulgas ka taimsed valikud.
  • Rõõmu ja lusti tervele perele: erinevad töötoad, vahvad maskotid, hiiglaslikud seebimullid ja õhupallikujukeste meisterdaja.
  • Muusika: kohalikud muusikud ja peaesineja Lenna Kuurmaa.
Kus? IKEA Tallinna poe parkla.
Millal? 8. ja 9. juunil kell 12.00–18.00.

Retsept ideaalseks suvepäevaks

See on üsna lihtne ja selleks on vaja ainult kahte koostisosa: head ilma ja maitsvat toitu. Esimest ei saa me sulle lubada, küll aga teist. Festivali toidualal pakuvad erinevaid hõrgutisi IKEA Rootsi restorani kokad ja samuti tuleb kohale kulinaarne üllatuskülaline, kelleks on ei keegi muu kui MasterChef Eesti võitja Ivari Vokk.

Vaata poes ringi ja avasta häid pakkumisi

Kui sa oled toidualale juba mitu ringi peale teinud ja kogu keha on toidust ning headest emotsioonidest pungil, siis külasta ka meie poodi. Sealt leiad mitmeid häid festivalipakkumisi, mis panevad su silmad kindlasti särama.

Festivalil tehakse fotosid ja videoid. Foto- ja videomaterjali kasutatakse IKEA sotsiaalmeediakanalites ja mujal.X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.