Soe suvesoojus on kohal ja niisamuti ka helged ööd, mis lausa kutsuvad õues pidustusi pidama. Et sinu sätitud laud tekitaks külalistes rohkelt elevust, ootame sind 12. juunil HELGEÖ lauaraami kaunistamise töötuppa, mis toimub toimeka Anna Lutteri eestvedamisel. Töötuppa saavad registreerida kõik IKEA Family lojaalsusklubi liikmed. Osalemine on tasuta.

Mis?
Lauakaunistustele mõeldud raami kaunistamine koos Anna Lutteriga.

Kus?
IKEA Tallinna poe rohemaja õue- ja rõdumööbli alal.

Millal?
12. juuni kell 18.00.
 

Hakkame meisterdama!

Anna Lutter on tuntud isetegemise entusiast, blogija, kolme käsitööraamatu autor ning KUUT ja brändi annalutter asutaja. Ta on pühendunud õpetaja, kahe lapse ema, sisustusfanatt ja ühtlasi ka pärastlõunaste uinakute suur armastaja. Ainulaadse stiili ning praktilisuslembega Anna on inspireerinud oma kaasahaaravate ja uuenduslike isetegemis- ning käsitööprojektide kaudu paljusid. 

Huvi korral saad tema tegemistel silma peal hoida Instagrami kontol @lutteranna.

Vii oma lauakatmine uutesse kõrgustesse

IKEA Family töötoas jagab Anna Lutter osalejatele loomingulisi nippe, kuidas kaunistada HELGEÖ lauaraami nii, et sellest saaks mis tahes stiilis õueala pilkupüüdev keskpunkt. See mitmekülgne raam sobib suurepäraselt valguskettide, õhupallide, rippuvate taimede, laternate ja muude kaunistuste jaoks – nii et lase oma fantaasial lennata! Samuti ei ole selle paigaldamiseks vaja puuri ega riputusvahendeid, sest raami saad kinnitada laua külge mugavate klambritega.

Töötuba toimub meie kuulsa rohemaja õuemööbli nurgas ja on mõeldud kõigile sisustushuvilistele. Lisaks Anna näpunäidetele, mis su aialaua uutesse kõrgustesse tõstavad, saad pärast töötuba rohemajas inspiratsiooni juurde ammutada ja võib-olla mõne lambi või laterna ka koju kaasa osta. Töötuba on kõigile IKEA Family lojaalsusklubi liikmetele tasuta, kuid ära unusta, et saadaval on ainult 20 kohta.
 X

Toote lattu jõudmise teavitused

Ole esimene, kes saab teada, kui sinu soovitud [itemName] on tagasi laos:

Hästi! Nüüd jääb sul üle ainult teavitust oodata.

Kui [itemName] on uuesti saadaval, anname sellest sulle meili teel märku.