IDEED ja inspiratsioon

Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid
Puhkuseäri: mereäärsed terrassiga korterid

Muuda iga sinu korteris veedetud puhkus unustamatuks! Ehita avatud terrassile õdus oaas, kasutades selleks meie õuemööblit, näiteks HAVSTEN mooduldiivaneid. Diivanid on saanud 2017. aastal Red Dot disainiauhinna tootedisaini eest, kuna need on funktsionaalsed ja neid on võimalik kasutada erinevates keskkondades. Pulbervärvitud teras ja kohevad mugavad padjad peavad vastu nii kiiskavale päikesele kui ka kergele vihmale. HAVSTEN on vastupidav ja neutraalne baas, millele lisada kõik see, mis sinu terrassi isikupäraseks teeb.

Kuidas sisustada õueala, kui see asub hoopis toas?
Kuidas sisustada õueala, kui see asub hoopis toas?

Alati pole võimalik õueala üles seada, kuid siis võib sama efekti saavutada ka siseruumides. Selleks, et siin oleks velgi mõnusam aega veeta, kaunista ala ROTERA tulede, toataimede ja tekstiilidega ja lisa pisut aiamööblit, näiteks APPLARÖ diivanilaua ja SOLLERÖN mooduldiivani. Mööbel on valmistatud käsitsi punutud plastist, mis näeb välja nagu naturaaln erotangpalm. Pealegi peidab end istme all praktiline panipaik.

Õu, kuhu kogunevad kõik töökaaslased
Õu, kuhu kogunevad kõik töökaaslased

Tööpausid on veelgi mõnusamad, kui kontorirahval on õueala, kus pisut värsket õhku hingata. Selline ala on hea ka pidude korraldamiseks ja äripartneritega kohtumiseks. Mida selleks vaja läheb? Meie valemi moodustavad RUNNEN puidust põrandakate või kunstmuru, tugevad SJÄLLAND lauad ja käetugedega toolid, KLASEN söegrill ja KUGGÖ/LINDÖJA päikesevari, juhuks kui päike liiga kirkalt särab.

Külalistemaja meelelahutuseks ja pidusöökideks
Külalistemaja meelelahutuseks ja pidusöökideks

See maakohas asuv külalistemaja vastab kõikide pereliikmete erinevatele vajadustele. Selle avarat terrassi saab kasutada nii kontoripidudeks kui ka perega aja veetmiseks. Siia on valitud paindlikud mööblilahendused: SOLLERÖN mooduldiivanid ja taburetid on mõeldud lõõgastumiseks, toolidega söögilaud suuremateks söömaaegadeks ja kerge UTTER mööbel lastele istumiseks ja mängimiseks.

A balcony for rest and growing
A balcony for rest and growing

Sometimes you don't need much to give your balcony a totally new look. Bring some new colours with RUNNEN floor decking and TÄRNÖ outdoor furniture set. Add the LÄCKÖ outdoor shelving unit with pots and plants, and make more room in the balcony by folding the table and the chairs flat.

Rõdu vanapaarile
Rõdu vanapaarile

Väikse rõduga väike korter toob suurt rõõmu! Mugav rõdu kuulub vanapaarile ja siit leiab ASKHOLMEN õuemööblikomplekti. Puitmööbel on eriti vastupidav, kuna seda on eelnevalt töödeldud poolläbipaistva puidupeitsiga. Pehmed õuepadjad muudavad istumise mugavamaks ja FLISÖ päevavari tagab hea kaitse päikese eest.

Kuidas sisustada väikest rõdu?
Kuidas sisustada väikest rõdu?

Väike rõdu ei tähenda, et sul ei võiks olla toredat rahuoaasi kahele. Sellel rõdul on piisavalt ruumi täieliku õuemööbli komplekti jaoks. SALTHOLMEN laud ja kokkupandavad toolid võtavad vähe ruumi. Laua keskel olevasse auku saab pista päikesevarju. Ja kui sa tahad sellesse oaasi tuua õdusust, pane sinna vaip, riputa mõned rohelised taimed või pane toolidele pehmed padjad.

Õdus rõdu tervele perele
Õdus rõdu tervele perele

Kui sinu korteriga on kaasas suur rõdu, kasuta seda kohana, kus pere saab rõõmsalt koos aega veeta. Selleks sobib hästi SALTHOLMEN õuemööbel: nii laua kui toolid saab kokku panna, seega võtavad need vähe ruumi. Kasuta FEJKA kunsttaimede paneele, kui sa tahad rohkem rohelust või värvikirevaid valguskette ja õuepatju, et sinu rõdu oleks mugav ja rõõmus.

Söögituba terrassil
Söögituba terrassil

Kutsuv terrass maja kõrval on ideaalne õues einestamiseks. Üks põhjuseid, miks veeta rohkem aega värskes õhus, on vastupidav ja lihtsasti hooldatav õuemööbel. Komplekt on piisavalt suur tervele perele. See sisaldab HODDE õuevaipa, kaht SJÄLLAND tooli, lauda, mille keskel on auk päikesevarju jaoks, ning pinki.

Rõdu sisustus: moodne ruum kahele
Rõdu sisustus: moodne ruum kahele

Kuidas sisustada rõdu nii, et oleks ruumi nii armastatud taimedele kui ka mõnusateks vestlusteks? See moodsas stiilis rõdu ühe noorpaari kodus mahutab kõik vajaliku: alates suurtest lillepottidest kuni väikse diivanilauani ja muidugi paari stiilsed (ja lihtsasti puhastatavad) PS VAGO õuetoolid, mis on asetatud RUNNEN põrandakattele.
X