IKEA töötajad on pühendunud sellele, et kõik kliendid saaksid nende abiga kodus paremat igapäevaelu elada. Nad teevad seda üle kogu maailma, sadadel erinevatel ametikohtadel. Vastutasuks oleme loonud neile suurepärase koha töötamiseks.
Me oleme rohkemat kui lihtsalt töötajad 
Koostöö ja asjade lihtsana hoidmine on meie lemmikviis töö tegemiseks. Seetõttu väldime bürokraatiat ja kutsume üksteist lihtsalt töötajate asemel töökaaslasteks. Meil on avatud kontor ja avatud meel. Me kutsume kõiki eesnimepidi ja sa võid IKEA ettevõttes rääkida kõikide töökaaslastega, olenemata sinu ametist või nende ametinimetusest.
On fika aeg
Fika on vana rootsikeelne släng sõnast kaffi, mis tähendab kohvi. Lisaks sellele, et fika on Rootsi kultuuri oluline osa, on meie jaoks kohvipaus samuti võimalus puhata, mõtiskleda ja teistega suhelda, kuid ka aeg, millal saab asjad kiiresti ja lihtsalt ära teha – ilma, et sa peaksid koosolekuruume kinni panema, tegevuskava koostama või slaidiesitlust tegema. Lihtsalt vala omale ja kaaslasele üks fika ning pange oma pead kokku. Usu meid, see on tõesti uskumatu, kui palju sa suudad teha kõigest üht tassi kohvi juues!


Meie juures töötamisel on omad eelised

Tervishoiuhüved
Üritused ja pidustused
Meeskondlikud tegevused
Tasuta rootsipärase disainiga tööriietus
Kingitused erilisteks sündmusteks
Õppimine ja pidev areng
Jätkusuutlik töökoht

Iga hääl loeb
Meile on oluline, mis meie töötajad oma tööst arvavad ja kuidas nad suhtuvad IKEA ettevõttesse kui tööandjasse. Selleks et selle kohta rohkem teavet saada, hindame iga päev kontoris valitsevat meeleolu ja korraldame vähemalt kord aastas üksikasjalikuma uuringu, mis täiendab silmast silma vestlusi ja aitab meil välja selgitada need valdkonnad, mida saame parendada.X