Kas sinus tekitavad elevust madalamad hinnad, erilised IKEA Family pakkumised või tooted, mis meie riiulitelt varsti kaovad? Selleks, et parimate pakkumiste leidmine oleks lihtsam, kogusime need ühte kohta kokku.

 

IKEA Family pakkumised

Meil on IKEA Family liikmetele alati midagi erilist pakkuda. Lihtsalt liitu meie lojaalsusprogrammiga! Eriliste hindadega toodete valik uueneb iga kuu.

 

Uus madalam hind

IKEA pingutab pidevalt selle nimel, et vähendada kulutusi, seejuures kvaliteedis kompromisse tegemata. Kui sa näed silti „Uus madalam hind“, tähendab see, et oleme leidnud viisi pakkuda armastatud ja kvaliteetseid tooteid veelgi paremate hindadega.

 

Tooted alla 5 €

Kes ütles, et kvaliteetsed tooted peavad olema kallid? Olenemata sellest, kas sa vajad parasjagu head lahendust, mis ei maksa hingehinda või sa tahad end natuke rõõmustada, ilma et rahakott kohe 5 kg kergemaks muutuks, siis siit leiad nii toredaid väikeseid kui praktilisi esemeid.

 

Viimane võimalus!

Praegu on just see õige aeg mõne meie tootega hüvasti jätta, et uutele tulijatele mõnuga ruumi teha. Kasuta oma võimalust, et vähem kulutada ja viia koju erinevaid mööbliesemeid, tarvikuid ja muid asju enne, kui nad meie riiulitelt täielikult kaovad. Kaupade arv on piiratud.

 X