Kirg koduse elu vastu
Tere tulemast uudishimulike inimeste kollektiivi, kus kõigi ühiseks kireks on muuta paremaks nii inimeste kodud kui ka meie planeet. Meie visioon on muuta paljude inimeste igapäevaelu paremaks. Ja paljude inimeste all mõtleme me just teid – töötajaid, kliente, tarnijaid, äripartnereid, kaaslasi. Kõiki, kes armastavad oma kodu, ja seda igal võimalikul moel.
Meie ütleme selle kohta tillsammans
Meie kultuur põhineb entusiasmil, ühtsusel ja „teeme ära“ hoiakul. Töökaaslastena on meil kõigil meeskonnas oma osa. Omavahel, positsioonide ja osakondade vahel ja isegi kogu maailmas. Me töötame koos. Rootsi keeles tähistame seda sõnaga tillsammans, mis väljendab soovi leida paremaid viise ja arendada nii oma äritegevust kui ka iseennast.
Sinikollaste tööriietega paistad alati silma
Mida me kanname ütleb nii mõndagi selle kohta, kes me oleme. Tööriietus tugevdab meie brändi ja teeb meist ühe suure meeskonna, olenemata sellest, kus osakonnas või millises IKEA üksuses me parasjagu töötame. See on ka põhjus, miks kõik meie töötajad rootsipärase disainiga töörõivaid kannavad.

Uute tööriiete loomisel ei vaadanud me mööda ka IKEA demokraatlikust disainist. Me tahtsime, et need oleksid loodud samade põhimõtete alusel, mis iga teinegi IKEA toode – pidades meeles vormi, funktsiooni,kvaliteeti, jätkusuutlikkust ja madalat hinda.

Sinise ja kollase kombinatsioon põhineb Rootsi lipul ja see peegeldab meie Skandinaavia juuri. Sinine baasvärv tähistab kauakestvat ja vastupidavat kvaliteeti, kollane on aga kergesti nähtav ja nii on külastajatel meid kõigis kohtumispunktides lihtne märgata.

Ja lõpetuseks ongi veel puudu üks sõbralik naeratus, mis annab sinu uutele riietele viimase lihvi.
Nii mugav, et kanna või ribadeks!
Enne kui me saime kõiki oma töötajaid üle kogu maailma uute riietega üllatada, katsetati neid viiel turul: me küsitlesime 400 IKEA töötajat nende soovide kohta ja uurisime, kuidas tööriietus võiks toetada nende igapäevast tööd. Ja muidugi ei unustanud me ka mugavust!

Enamik rõivaid on valmistatud jätkusuutlikest ja looduslikest kiududest, kasutades võimalikult väikestes kogustes keemilisi lisandeid ning säästes vett ja energiat. Samuti oli meie jaoks oluline, et tootmisprotsessis tekiks võimalikult vähe kangajääke. Uued tööriided on valmistatud ümbertöödeldud polüestrist, jätkusuutlikumatest allikatest pärit puuvillast ja tencel’i kiust, mis on tehtud puidutselluloosist.

Kõigi IKEA töötajate riided on loodud nii, et neid saaks hiljem ümber töödelda. Materjale on lihtne ringlusesse suunata, sest ühes riideesemes on piiratud hulk materjalitüüpe ja võimalikult vähe detaile.
 
Kas tahaksid teada, milline sa meie uutes tööriietes välja näed?
Vaata meie vabu ametikohti, uuri oma võimalusi ja liitu meie meeskonnaga. Koos muudame koduse elu paremaks!X