See kollektsioon on täiuslik viis tähistamaks 10-aastast partnerlust ülemaailmsete sotsiaalsete ettevõtetega. Lihtne, naturaalne ja eriline – neile, kellele meeldib praktiseerida ärksameelsust, mediteerida või lihtsalt aegajalt kiirest elust hinge tõmmata.
 

Hoolega loodud detailid

Disainerid Akanksha Deo ja Sarah Fager tegid tihedat koostööd meie sotsiaalsetest ettevõtjatest tarnijatega, et muuta oma käsitööoskused nähtavaks ka pisidetailides, mis selle kollektsiooni nii eriliseks teevad.

Juurtega looduses

VÅRDANDE kollektsiooni kuuluvad puuvillast ja džuudist valmistatud taktiilsed tarvikud, mida on lihtne pakkida ja kõikjale kaasa võtta – nii piknikule kaunis looduses kui ka oma lemmikjoogatrenni.

Sinu privaatne oaas

See kollektsioon kutsub sind hoolitsema oma keha ja vaimu eest. Lae oma akusid käsitsi tikitud tekstiilide ja pehmete rätikutega, mis on 100% puuvillased.

Meelerahu lihtsate panipaikadega

Nende looduslikest materjalidest mugavate hoiulahendustega on sinu asjad alati korras ja kindlas kohas. Kollektsiooni kuuluvad džuudist korvid ja puuvillast seinakorrastaja.

Märka väikseid asju

Naturaalsed ja käsitööna valminud tarvikud ja dekoratsioonid panevad sind hindama neid väikseid igapäevahetki, mil märkad enda ümber silmailu.

Parem igapäevaelu

VÅRDANDE kollektsiooni loomiseks oleme teinud koostööd viie sotsiaalse ettevõttega üle kogu Aasia. Need tarnijad on pühendunud sellele, et pakkuda pikaajalisi töö- ja haridusvõimalusi marginaliseerunud rühmadele.
VÅRDANDE kollektsioon on valmistatud looduslikest materjalidest – sealhulgas banaanikiust, džuudist, puuvillast, kohalikust savist ja põllumajanduse orgaanilistest jäätmetest.

Hinda lihtsust

Ümbritse ennast loodusliku iluga, nagu näiteks selle prinditud plakatiga. See on tehtud mooruspuupaberist, mille on valmistanud sotsiaalne ettevõte Doi Tung Taimaal.

Loo üks roheline nurgake

Leia side loodusega omaenda koduseinte vahel selle käsitsi valmistatud riputatava dekoratsiooni ja džuudist lillepottidega, mille on teinud sotsiaalsed ettevõtted Indias ja Bangladeshis.

Hea nii kehale kui vaimule

Muuda oma vannituba isiklikuks spaaks taktiilse kimonoga, mis on naha vastas õrn, ja jätkusuutlikust puuvillast rätikutega, mille on valmistanud India ja Vietnami sotsiaalsed ettevõtted.
 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

VÅRDANDE

lillepott, 12 cm

5,99

Saadaval rohkem võimalusi

VÅRDANDE

plakat, 40x55 cm

5,99

VÅRDANDE

hoiukorv, 40 cm

24,99

VÅRDANDE

saunalina, 70x140 cm

14,99

VÅRDANDE

kangast korrastaja seinale

12,99

VÅRDANDE

küünlajalg, 3 cm, keraamika

3,99

VÅRDANDE

joogamatt

24,99

VÅRDANDE

riputatav kaunistus, käsitöö/naturaalne värvitoon

8,99

VÅRDANDE

pleed, 130x170 cm

34,99

VÅRDANDE

lillepott, 26 cm

14,99

Saadaval rohkem võimalusi

VÅRDANDE

käterätik, 30x30 cm

2,99

VÅRDANDE

kimono

24,99

VÅRDANDE

kott, 40x40 cm

14,99

VÅRDANDE

käepidemetega korv, naturaalne värvitoon

9,99

VÅRDANDE

kaunistused, 2 tk kmpl, keraamika

8,99
X