Löö kodu särama, et tuua ka hallidesse päevadesse rohkem valgust. Meie valikust leiad tähekujulised valgustid, laternad ja jõulutuled, mis aitavad luua kodus õdusa pühademeeleolu.
Võta hetk ja vaata tähti — kodust lahkumata
Erinevates mustrites ja värvides STRÅLA pabertähed sobivad suurepäraselt laua või akna kaunistamiseks. Kombineeri tähekujuline lambivari STRÅLA juhtmekomplekti või lambialusega ja täida kodu tähesäraga.
Kunstlilled, aga tõeline rõõm
Kõik puud — ka need kõige pisemad — vajavad pisut hoolt ja armastust. Too tuppa VINTERFEST kunstkuusk ja kaunista see nostalgilise pühademeeleolu loomiseks säravate tulukestega.
Mänguline õdusus
STRÅLA 8-haruga LED-küünlajalg annab sooja, õdusat valgust ja toob koju ka pisut mängulisust, sest sarvede kujulisel kaunistusel saab harusid eri moodi kinnitada ja nii kaunistuse välimust muuta.
Moodne valgusti
Mitmeotstarbeline VÄRMER LED-valgusti loob toas mõnusalt õdusa olemise. Aastasadu on laternaid kasutatud tule ja valguse toomiseks — tavaliselt küll elava tule, näiteks küünlaga. Seda stiilset laternat saad aga laadida USB kaudu.
VÄRMER küünlajalg meenutab mängulist puslet, mis köidab kindlasti igas vanuses huvilisi. Küünlajalg on kahepoolne, mistõttu saad sellel põletada korraga nii teeküünlaid kui ka pikki küünlaid ning katsetada peolaual erinevaid kombinatsioone. Disaini loojateks on Bethan Rayner and Naeem Biviji.


 


Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi
STRÅLA

juhtmekomplekt

4 m valge

4,99

STRÅLA

laualambi jalg

48 cm valge

5,49

KNAGGLIG

kast

23x31x15 cm

Vana hind 6,99

5,99