Punakaspruunid kõrgläikega KALLARP sarja paneelid sobivad nii vaoshoitud minimalistile kui mürakarudest lastega perele. Paneelide kõrgläikega kate mõjub kaasaegselt ja on kergesti puhastatav, sobides hästi kööki, mis leiab tihedat kasutust.

Uksed

Loo omanäoline köök, valides uksepaneelid, mis peegeldavad just sinu stiili. Altpoolt leiad ülevaate selle sarja köökide kapiuste tüüpidest. Lisainfo saamiseks vali sobiv suurus.
 

Sahtlid

Vali sahtlite suurus vastavalt vajadustele. Su pottidele ja pannidele sobivad suuremad, söögiriistadele ja tarvikutele väiksemad sahtlid. Uudista eri suuruses lahendusi ja loe lisainfot.
 

Viimane lihv

Uudista meie suurt lisade ja korrastajate valikut, mis aitab sul köögi korras hoida ja teeb seal toimetamise mugavamaks. 
 

Köökide garantii

Kodune elu seab köögile kõrged nõudmised, mistõttu testime oma kööke põhjalikult, et tagada nende vastupidavus, puutudes kokku suurte raskuste, kõrgete temperatuuride ja igapäevase kasutusega.

Me oleme METOD köögisüsteemi kvaliteedis nii kindlad, et pakume sellele 25-aastast garantiid
 

Köögiplaneerijad

IKEA võimaldab sul ise oma unistuste köögi kujundada. Meie tasuta köögiplaneerijates saad uusi ideid katsetada ja kõik soovid ellu viia. Hakka kasvõi kohe pihta – meie planeerijad töötavad võrgus, nii et sa ei pea ühtki programmi alla laadima.
Vajad abi? Meie spetsialistid aitavad sind igal sammul alates mõõtmisest kuni paigalduseni.
 

 

Sorteeri: Soovitatud
  • Soovitatud
  • Kategooria
  • Hind alates madalamast
  • Hind alates kõrgemast
  • Nimi

KILSVIKEN

valamu, 1 kauss, 56x46 cm, must kvartskomposiit

225 €

Saadaval rohkem võimalusi

KORKEN

kaanega purk, 1 l, läbipaistev klaas

2,99

Saadaval rohkem võimalusi

HACKÅS

käepide, 300 mm, antratsiidi tooni

10 € / 2 pk

Saadaval rohkem võimalusi

GAMLESJÖN

kahe käepidemega köögisegisti, harjatud must metall

119 €

Energy efficiency class
Toote teabelehtX