Meie Tallinna tellimis- ja väljastuspunkti näidistesaal on alates 11. märtsist koroonapiirangute tõttu ajutiselt suletud. Aga sa saad siiski kõik oma ostud sooritada turvaliselt ja mugavalt meie veebipoes, mis on avatud 24/7. Ja mis kõige parem – sa ei pea selleks isegi diivanilt lahkuma.

Pane tähele, et sa saad oma tooteid jätkuvalt tagastada iga päev kell 10.00–20.00. Me võtame sinu tooted vastu näidistesaali peasissekäigu juures, kus meie abivalmid töötajad aitavad sind suurima hea meelega.

Osta veebist
Meie veebipood on peaaegu sama hubane ja mõnus kui meie füüsiline väljastuspunkt. Külasta IKEA e-poodi, et tutvuda meie laia tootevalikuga ning koguda oma kodu jaoks kasulikke ideid ja inspiratsiooni. Anname endast parima, et sa saaksid oma ostud turvaliselt kätte või toimetame need otse sinu koduukseni.

Telli veebist ja tule järele
Tellimuste väljastamine toimub iga päev nii laadimisalal kui ka näidistesaali peasissekäigu juures:
  • kui sinu tellimus kaalub rohkem kui 50 kg, saad selle kätte hoone taga asuvast laadimisalast, mis on avatud iga päev 08.00–22.00;
  • kui sinu tellimus kaalub kuni 50 kg, saad selle kätte väljastuspunkti peasissekäigu juurest ajavahemikus 10.00–20.00.
Tähelepanu! Palun järgi tellimustele järele tulles kõiki meie töötajate juhiseid, kanna maski ja hoia teistega vähemalt 2-meetrist ohutut distantsi.
Vaata rohkem
Kojuvedu
Kui sinu autos pole piisavalt ruumi, kätes piisavalt jõudu või aega napib, teeme meeleldi sinu elu lihtsamaks ja toome tellitud tooted ise sinu koju või äriruumidesse.
Loe rohkem

Väikeste tellimuste kojuvedu
Me teame, et sa ei külasta meid ainult selleks, et mööblit osta. Kui sa tahad endale tellida midagi pisikest ja praktilist, siis saad nüüd oma ostud koju toimetada poole soodsama hinnaga. Kui su tellimus kaalub kuni 30 kg, toimetame selle sulle ukse taha ainult 9,99 € eest! Pane tähele, et väikeste tellimuste kojuveoteenus on praegu saadaval ainult Tallinnas.X