Tervitame sind IKEA Tartu planeerimisstuudiost!
Tartu planeerimisstuudio eesmärk on pakkuda klientidele mugavat, inspireerivat ja lihtsasti ligipääsetavat keskkonda, kus saab tuge isikupäraste mööblilahenduste planeerimisel. Tartu esinduses pakume nii individuaalset planeerimisteenust kui ka abi IKEA veebiplaneerijate kasutamisel.

Olenemata sellest, kas otsid koju uut kööki, riidekapilahendust või taskukohast hoiumööblit, saad IKEA planeerimisstuudio näidistesaalis inspiratsiooni koguda või küsida nõu meie abivalmis töötajatelt, kes aitavad sul oma unistuste moodulsüsteemi planeerida. Samuti on sul võimalik broneerida personaalne kohtumine köögiplaneerimise eksperdiga. Ja kui soovid, teeme su elu lihtsamaks ning toome tellitud tooted sulle ise koju kätte.

Kuigi Tartu planeerimisstuudio keskendub eelkõige mööblilahenduste planeerimisele, saad lisaks veebipoes või kohapeal teha tellimusi ja toodetele planeerimisstuudiosse järele tulla.

IKEA Tartu planeerimisstuudio lahtiolekuajad

E–P
10.00–20.00

Tellimuste väljastamine toimub iga päev nii laadimisalal kui ka planeerimisstuudio kassas:
  • kui sinu tellimus kaalub rohkem kui 30 kg, saad selle kätte hoone taga asuvast laadimisalast, mis on avatud iga päev 08.00–20.00;
  • kui sinu tellimus kaalub kuni 30 kg, saad selle kätte planeerimisstuudiost ajavahemikus 10.00–20.00.
Köögi planeerimine
Kas otsid omale kööki, mis sobib just sinu eelistuste ja eelarvega? Lepi kokku konsultatsiooniaeg meie planeerimisspetsialistiga ja anname üheskoos sinu unistustele kuju. Me aitame sul detailid täpselt paika panna – olgu selleks siis meelepäraste köögikappide, kodumasinate ja tööpindade leidmine või mõõtmis- ja paigaldusteenuse kasutamine.

Kui sa eelistad veebikonsultatsiooni, siis ka see on võimalik.
 
Mööbli planeerimine
Anna enda ideedele kuju IKEA planeerimistööriistadega. Tee enda unistuste kontori, hoiukoha või riidekapi plaan enne, kui midagi ära ostad. Katseta erinevate värvide, stiilide, suuruste ja kombinatsioonidega, et saavutada ideaalne tulemus. Ära muretse, meie planeerimisprogramme on lihtne kasutada!
 
Kuidas meid leida?

IKEA Tartu planeerimisstuudio aadress
IKEA Tartu planeerimisstuudio
Ringtee 65A
Räni alevik, Kambja vald
Tartu maakond, 61708

Uus IKEA planeerimisstuudio asub Tartu Lõunakeskuse lähedal.

Planeerimisstuudiosse jõuad näiteks tasuta ekspressbussiga, mis sind Lõunakeskuse juurde viib, või liinibussiga. Samuti on Tartu planeerimisstuudio ees parkla, kuhu saad oma auto mugavalt parkida.
Turvalisus ja heaolu
COVID-19 nakatumiste kasvu tõttu palume sul meie planeerimisstuudios kanda maski ja hoida teistega vähemalt 2-meetrist ohutut distantsi.

Soovi korral saame köögiplaneerimise konsultatsioone läbi viia ka virtuaalselt, et saaksid meie planeerimisspetsialistiga kohtuda oma kodus, tehes seda kasvõi diivanilt.

Aitäh, et oled meid viimasel aastal toetanud – me teame, et kodu on sinu pühapaik, eriti nüüd. Ja me oleme rõõmsad, et oled oma ostude tegemiseks valinud IKEA. Üheskoos muudame koduse elu paremaks!X