Sisekujundusteenus, mis vastab sinu vajadustele
Kas sa vaatad vahel kodus ringi ja oled tüdinenud sellest, mida sa näed? Kui see kõlab tuttavalt, võib olla aeg teha muudatusi oma kodu interjööris. Kui sul on olemas visioon, aga sul on raskusi selle ellu äratamiseks vajaliku mööbli ja aksessuaaride välja valimisega, või sa lihtsalt ei tea, millest alustada, lase meie sisekujundajatel ennast aidata. Muudame üheskoos ükskõik millist tuba täpselt sinu maitse järgi ja eelarve piires, kasutades meie mitmekesist tootevalikut. Saame sind aidata nii suurte kui väikeste projektidega. Ühtlasi võid tellida tervikliku sisustuslahenduse ühte või mitmesse tuppa või koguni tervesse koju.
Teeme sinu unistused koos teoks
Viime konsultatsiooni läbi nii, kuidas sulle kõige mugavam. Sul on võimalik meie sisekujundajaga kohtuda meie Tallinna tellimis- ja väljastuspunktis või virtuaalselt, nii et sa ei pea kodust lahkuma. Oleme olemas, et aidata sul kujundada oma kodu täpselt nii nagu sina tahad. Tutvume sinu maitse, esialgsete ideede ja elustiilist tulenevate vajadustega ning kujundame sulle rätsepatööna kodusisustuspaketi, mis tekitab sinus äratundmisrõõmu. Teenus sisaldab muuhulgas sisekujunduse plaani, kollaaži, 3D-pilte, toodete nimekirja ja lisateenuste soovitusi.

Registreerimine konsultatsioonile meie sisekujundajaga on lihtne – täida selleks ankeet, saada see meile meiliaadressil sisekujundus@ikea.ee ja me võtame sinuga peagi ühendust. 

 
Osta tooted ja teenus on sulle tasuta
Meie sisekujundusteenuse hind on 20 €/m2. Kui aga otsustad kavandatud projekti ellu viia ning osta IKEA mööbli ja tarvikud, on see teenus sulle tasuta. Teenuse eest tasumine loetakse ettemaksuks kaupade eest, mis sinu sisekujunduslahenduse jaoks välja valiti. Sel juhul peab planeeritud toodete hind olema vähemalt 70% planeeritud koguhinnast. 
 
Sinu sisustusprojekt valmib rätsepatööna                
Olles teadlikud sinu soovidest ja kodusisustuse eelistusest, olgu selleks näiteks traditsiooniline või modernne stiil, aitavad sisekujundusspetsialistid sul meie laias tootevalikus orienteeruda ja luua sisustuslahendus, mis sobib sinu elustiiliga ja peegeldab just sinu ainulaadset isikupära.
Lisateenused, mis muudavad sinu elu lihtsamaks
Kui oled projektiga 100% rahul, pakume sulle täpselt nii palju abi, kui sul selle ellu viimiseks vaja läheb. Toetame sind oma unistuste teoks tegemisel meie laia lisateenuste valikuga, nagu mõõtmine, kojuvedu, paigaldamine, kokkupanek ja järelmaks. Tutvustame meie lisateenuseid sulle konsultatsiooni ajal põhjalikult, et saaksid teha enda jaoks kõige paremad valikud.
Mõõtmine 
Hea plaan algab täpse mõõtmisega. Mõõdame vajalikud ruumid ära kiiresti ja professionaalselt.
 
Kojuveoteenus
Me toimetame kõik sulle ise koju, et sinu aega säästa.
 
Köögi paigaldamine
Kui sul on vaja uut kööki, paneme kokku sinu mööbli ja paigaldame vajalikud kodumasinad.

 
Kokkupanek
Võid rahulikult lõõgastuda, sest me paneme sinu mööbli ise kokku
Järelmaks
Sa ei pea kõige eest korraga maksma. Meie äripartner aitab sul leida oma ostude eest tasumiseks kõige sobivama lahenduse.
 
Äripindade sisekujundusteenus
Sisekujundus loob atmosfääri, mis mõjutab nii klientide kui töötajate heaolu, millest omakorda sõltub sinu ettevõtte edukus. IKEA pakub suurepärast disaini, stiilide mitmekesisust, väga head hinda ja kvaliteeti, milles saab alati kindel olla. Nii et kui sul on tarvis mööblit kontorisse, hotelli, restorani või muudesse äriruumidesse, võta meiega ühendust meiliaadressil sisekujundus@ikea.ee. Saame kokku ja anname sinu unistustele koos kuju!
 X