Koht, kuhu kuulud

Enam kui 155 000 töötajaga oleme maailma suurim kodusisustuse müüja, tegutseme 49 riigis, kuid väärtustame töötamist ebabürokraatlikul viisil. Siin võid alati jääda iseendaks – tegelikult me lausa soodustame seda!

Me peame üksteisest lugu ja oleme avatud kõikidele, kes saavad panustada meie eesmärkidesse. Ei oma tähtsust, millises maailma osas Sa töötad, kõige tõenäolisemalt puutud kokku erinevate inimrühmadega – erinevate taustade, oskuste ja positiivse suhtumisega.

Pakume võrdseid võimalusi kõikidele inimestele – sõltumata vanusest, sooidentiteedist, seksuaalsest orientatsioonist, füüsilisest võimekusest, rahvusest, rassist, kodakondsusest või religioonist. Me usume, et kaasava töökoha loomine on kõikide vastutus.

Meiega töötamisel on omad eelised

Tahame olla kindlad, et iga kaastöötaja tunneks end oodatu ja väärtustatuna. Kui meie töötajad kasvavad, teeb seda ka IKEA. Ei ole tähtis millises maailma osas sa oled, sul on mitmeid eeliseid. Siin on vaid mõned neist:

Veelgi madalamad hinnad

Madalad hinnad on IKEA nägemuse ja meie äriidee nurgakiviks. Põhiarusaam kõikide IKEA toodete taga on, et madalad hinnad teevad hästi disainitud, praktilise kodusisustuse kõikidele kättesaadavaks. Anname oma töötajatele meie toodetelt allahindlust.

Boonusprogramm

IKEA boonusprogramm põhineb meie lihtsuse ja ühtsuse väärtustamisele. Tulemuste jagamine ja töötamine ühiste eesmärkide saavutamiseks saab alati premeeritud.

Õppimine ja areng

Me pakume erilisi karjääri- ja õpinguvõimalusi. Julgustame sind proovima erinevaid rolle, ülesandeid vahetama ja isegi välismaale kolima (kui sa seda soovid). Saad ehitada oma enda karjääritee vastavalt arengukavale ja tuleviku eesmärkidele. Me usume igaühe võimekusse areneda.