Tere tulemast meie ettevõttesse

IKEA on globaalne väärtustest juhinduv ettevõte, kes on pühendunud kodusele elule. Iga toode, mille me loome, esindab meie arusaama paremast kodust. IKEA GROUP haldab 418 poodi 49 riigis.

* Seisuga 31. mai 2018.
ÄRIKONTSEPTSIOON
Nägemus ja äriidee

IKEA visiooniks on luua parem igapäevaelu paljudele inimestele. Meie äriideeks on pakkuda suurt valikut hästi disainitud, funktsionaalseid kodusisustustooteid nii madalate hindade eest, et võimalikult paljud inimesed oleksid võimelised neid ostma. Teeme kõva tööd, et optimeerida kogu oma väärtusahelat, ehitades pikaajalisi suhteid tarnijatega, investeerides kõrgelt automatiseeritud tootmisse ja tootes suuri koguseid. Seega ulatub meie nägemus kodusisustusest kaugemale. Me tahame luua paremat argipäeva kõikidele meie ärist mõjutatud inimestele.

JÄTKUSUUTLIK KASV
Tulevikku investeerimine

IKEA GROUPi peamiseks finantsprintsiibiks on kasvada oma enda ressursse kasutades. Teiste sõnadega, me teenime raha enne, kui hakkame seda kulutama. See teeb meile võimalikuks pikaajaliste investeeringute tegemise tuleviku tarbeks.

IKEA visioon on vundament meie kasvule. Me taasinvesteerime enamuse oma kasumist olemasolevatesse ja uutesse IKEA poodidesse ning tootearendusse, jätkusuutlikesse lahendustesse, seejuures püsivalt hindu langetades.

3
kasvuvaldkonda

Toodete kvaliteet soodsa hinna eest

Me disainime oma tooteid kõrgekvaliteediliseks ja taskukohaseks, pidades alati meeles oma klientide vajadusi. Loe meie protsessi kohta: demokraatlikust disainist..

Positiivne inimeste ja planeedi suhtes

Me töötame selle nimel, et omada kasvu jätkudes üldist positiivset mõju nii inimestele kui ka planeedile. Loe lisa: Inimesed ja planeet.

Kui inimesed kasvavad, siis kasvab ka IKEA

Töötajad on meie jätkuva kasvu jaoks eluliselt tähtsad. Me näeme igat isikut kui arenguvõimalusega talenti. Loe lisa: töötamine IKEA grupis.

STRUKTUUR
IKEA frantsiisimine

Inter IKEA Systems B.V., IKEA kontseptsiooni omanik ja rahvusvaheline frantsiisiandja, püüab tuua IKEA tooteid nii paljude inimesteni kui võimalik, frantsiisides IKEA kontseptsiooni IKEA frantsiisivõtjatele. Inter IKEA Systems B.V. otsib püsivalt võimalusi turu laiendamiseks ja lubab uued frantsiisid turgudele/piirkondadesse vastavalt täpsele laienemiskavale. IKEA frantsiisivõtja vastutab oma kohaliku äri käivitamise, haldamise ja arendamise eest, kuid see ei kuulu IKEA GROUP alla.

INIMESED JA PLANEET
Jätkusuutliku tuleviku heaks

Meil on tugev traditsioon jätkusuutlikkusega töötamisel. Loe lisapeatükist: Inimesed ja planeet.

ENERGIA JA RESSURSID
Positiivsete muutuste loomine

Me oleme pikka aega teinud vähemast rohkemat ja avaldanud positiivset mõju kogu maailmas. Samuti oleme hõivatud taastuvate materjalide kasutusega, ümbertöötlemise ja jäätmete muutmisega ressurssideks.
Me oleme pikka aega teinud vähemast rohkemat ja avaldanud positiivset mõju kogu maailmas. Samuti oleme hõivatud taastuvate materjalide kasutusega, ümbertöötlemise ja jäätmete muutmisega ressurssideks.

X